Glavni meni

MM,okupljanje,petak,vidikovac,semafor,pivo - upotrebiti sve u jednoj recenici

Započeo UFF, 30 Mart, 2011, 14:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

al ubodoste dan pih a kako mi koji ne zivimo ni u bg ni u nekom selu u okolini da dodjemo kad radimo???? mislim stvarnoooooooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ma ja radim i vikendom tako da je svejednooooo hahahahah nego pre mogu da se menjam za smenu vikendom nego radnim danima :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

u semaforu nije problem prostor jer svakako ne verujem da cemo biti bas unutra :D
svakako ce biti lepo vreme pa cemo da budemo napolju
ali slazem se sa miskom za cene, znam da mu je dignuta renta lokala ali nema potrebe da cene budu kao u kaficima

ako ima zainteresovanih uvek se moze organizovati negde na otvorenom pa se donese ica i pica i bude dobro zezanje, neko ce banuti kolima pa cemo imati i muzikicu i eto zurke :D

Tamanitu

A jel to mora da se prijavi Organima, organizovano okupljanje u tolikom broju? :P

Gašpar

Dolazim ja kolima. Reknite samo kako cemo se organizovati i gde. Ima li neki parking tu negde u kraju oko semafora?

cika zuba

Ko bude dosao na okupljanje a zeli ram za tablicu nek ponese 250 din viska... :) :)

PS:upravo su mi poslali dve verzije rama pa mozete da se izjasnite kojavam je interesantnija... :)
[/

UFF

Ako hocete napolju nije problem ima gde
Nadjemo se u semaforu ili ispred njega pa cemo onda gde god se dogovorimo

kawasaki zr 500 a

nazalost necu moci, radim drugu smenu pa moram da sam na poslu najkasnije oko 18h i 30 min. inace u Semafor svratim uvek kada me put nanese...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: kawasaki zr 500 a poslato 31 Mart, 2011, 17:46
nazalost necu moci, radim drugu smenu pa moram da sam na poslu najkasnije oko 18h i 30 min. inace u Semafor svratim uvek kada me put nanese...
Колико често свраћаш до мене...пут те нанесе сваке преступне...или ме можда обилазиш....разлог ?????
А можда те је и жена уштројила па нема мрдања :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: cika zuba poslato 31 Mart, 2011, 16:55
Ko bude dosao na okupljanje a zeli ram za tablicu nek ponese 250 din viska... :) :)

PS:upravo su mi poslali dve verzije rama pa mozete da se izjasnite kojavam je interesantnija... :)

zubo,ocu ja ako nije reserve  :D

UFF

Evo sad sam bio kod caleta
pita me sta hocemo sutra? (ja se nisam setio da trazim nadju  [doh] [facepalm] [glavazid])

on je mislio da nam organizuje svirku mada je pitanje da li ce moci jer je kasno - danas za sutra
ma jebes svirku kad nece biti mesta ni za nas :)
inace svirka je subotom
kaze da imaju opremu i ozvucenje pa ako ima muzicara medju nama mozemo to i sami :)
despic sutra svira ali ne u semaforu ali zato imamo Tamanitu-a pa mozda on povede neke od clanova njegovog benda "zemlja gruva" da ih konacno cujem uzivo :D
jel ima jos neki muzcar? :)

Pitao sam i za neke cene i evo ih:

Toceno pivo 0.5  120din
Toceno pivo 0.3  100din
Flasirano pivo      120din
Sokovi                140din
Guarana             150din
Vinjak                 110din
Tekila                  200din


Sto se mene tice sve jedno mi je gde cemo biti vazno je da se druzimo
Ako neko zeli da dotera gajbu piva u kolima i svi na livadu moze i tako, ako zelite da odemo u neki drugi lokal moze i to ali necemo menjati mesto okupljanja jer mozda nece svi videti ovo pa da se ne ispale tako da nalazimo se u semaforu a vi predlozte sta i gde posle  [cheers]

Gašpar


ЯЭВОЛУТИОН

Да ја не обавестих Ћалета да ћемо сутра да масовно навалимо, он не би направио поруџбину па би сте остали без пића......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


balcan girl

pa zar da propustim striptiz  :'( :'( :'( :'( :'( bas ste bljak sto birate tako tupave dane  [glavazid] [prebicute] [prebicute]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Ride It Like You Stole It

Dr. Pop

Citat: UFF poslato 01 April, 2011, 00:16
rece mi da si mu javio i ti i dr.pop

javi mu da zove nadju :)

Ne¹to se æale zajebao , ja mu nisam ni¹ta javljao, cele nedelje sam bolestan kao pas, a za okupljanje mi reèe Mige po¹to sam tek juèe dobio net.....

Mada obzirom koliko vremena tamo provodim ne bi me èudilo da smo razvili neki vid parapsiholo¹ke komunikacije... :) :) :)
MK Arhangel

UFF

onda mu je mige javio ili neko drugi bem li ga...

opet sam video veceras onu malu guzatu - navratila :D

gane