Glavni meni

MM,okupljanje,petak,vidikovac,semafor,pivo - upotrebiti sve u jednoj recenici

Započeo UFF, 30 Mart, 2011, 14:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PRINC

Citat: Gaspar poslato 01 April, 2011, 13:10
Ako obuces tange i helanke, mozda te provoza i po glavnim ulicama, ali tamni vizir se podrazumeva  ;D ;D ;D
imam tange,ali nemam helanke!
ipak cu do semafora voziti patike!

Konstantin


UFF

Citat: Tamanitu poslato 01 April, 2011, 13:13
Uffu,
Pobesnela oran¾ada mi nije registrovana, ne znam da li da rizikujem  [rofl]
Komplikovano za Zemljance  [neampojma]
Mo¾da mogu sa starom ekipom da dodjem da sviramo, trebalo bi sve to proveriti  [callme]

sta da rizikujes?
pa kad si im zapalio kinezom mozes i tom zivotinjom  ;)

sedaj bre i dolazi da ga probam kako treba a ne ko prosli put po kisi

ili u upakuj ceo bend u alfu pa dodjite da se reklamirate malo i da vam aplaudiramo :D

dzimika


ljilja-pei

Dolazimo na MM okupljanje u petak, na Vidikovac, u Semafor, ali ja ne pijem pivo!!!

Eto, upotrebila sam sve u jednoj reèenici! :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

UFF


ljilja-pei

Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stefgi

u 18h kod semafora se uff i ja nalazimo i pocinjemo sa gajbom piva. Ko dodje ranije nek se javi Uffu a ko dodje kasnije nek zove uffa hahaha 

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

kawasaki zr 500 a

Citat: revolution poslato 31 Mart, 2011, 17:52
Citat: kawasaki zr 500 a poslato 31 Mart, 2011, 17:46
nazalost necu moci, radim drugu smenu pa moram da sam na poslu najkasnije oko 18h i 30 min. inace u Semafor svratim uvek kada me put nanese...
Колико често свраћаш до мене...пут те нанесе сваке преступне...или ме можда обилазиш....разлог ?????
А можда те је и жена уштројила па нема мрдања :)

ma mrdam ja nije frka, a kod tebe svracam pre podne, a u semafor popodne...:)
stvarno radim drugu, a bas bi se gledao sa Nemanjom, Duletom, Mitrom, Milosem ,Momom i ostatkom Vidikovacke ekipe, a mozda bi i tebe video popodne... :)

gojko


Tamanitu

Citat: UFF poslato 01 April, 2011, 14:43
sedaj bre i dolazi da ga probam kako treba a ne ko prosli put po kisi
Citat: stefgi poslato 01 April, 2011, 16:14
u 18h kod semafora se uff i ja nalazimo i pocinjemo sa gajbom piva. Ko dodje ranije nek se javi Uffu a ko dodje kasnije nek zove uffa hahaha 
Pa bre dok ja dodjem oko 8-9-? ima da popadate od tih gajbi, ¹ta bi i kako ti jo¹ probao...?  [prebicute]  [rofl]

lord_oblivion

Drugar i ja bi mogli da banemo tek oko 22.30... ako tad jos bude nekog u Semaforu... ili gde vec...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: stefgi poslato 01 April, 2011, 16:14
u 18h kod semafora se uff i ja nalazimo i pocinjemo sa gajbom piva. Ko dodje ranije nek se javi Uffu a ko dodje kasnije nek zove uffa hahaha 

a otkud nam ta gajba? doneces je na motoru? :)
uneses je kod caleta u semafor i kad dodju da te posluze kazes ma ne treba imam ja svoje  [rofl] [rofl]

cika zuba

Stizemo Davidoff i ja oko pola 9,aj dajte neke smernice kako da nadjemo Semafor?? Dolazimo preko Ostruznice,kad dodjemo do OMW ondak??... :) :)
[/

Gašpar

Ondak se vratite 100 metara nazad kako sam ja ukapirao. Nazovite kad stignete ako se ne snadjete.

UFF

Zavisi sta podrazumevas preo ostruznice?
Ako ides obilaznicom pa izadjes na ibarskoj kod petlovog brda i onda krenes nazad ka gradu onda ti je semafor 200metara posle omv-a sa desne strane, zemljani put videces motore ispred

ZA SVE KOJI NE ZNAJU GDE JE SEMAFOR 0637701861 zovite me kad dodjete blizu ili kad se izgubite a ja cu onda da krenem u search and rescue mission ;)

gmum44

htedoh da dodjem ali...ostadoh bez brata  pa...nemogu da vozim...tuga...izvinite na off-u...
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!