Glavni meni

Razno

Započeo nesic1, 30 Mart, 2011, 03:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

u kom delu grada ces biti.. mozda necu biti ja tu pa da posaljem brudera?

KIZA69

pa ja sam u mladenovcu svaki dan,a danas bi trebao da budem na vidikoovcu,mada to nije sigurno u koliko h...ostavi mi br na koji da te pozovem kad budem dolazio,
assumption is the mother of all fuck up...!

nesic1

069 162 11 98 od 10-14 h sam zauzet, na fakultetu sam, moze i sms, ja sam na vozdovcu vojvode stepe 284 to je c-market, mozemo tu da se nadjemo, ili stanicu pre kod vera, ja sam izmedju

KIZA69

ok...cim organizujem sebe...javljam se..mislim da mogu da doletim do tebe..mada mislim da sam sigurno sutra u toj zoni,ali me nedrzi za rec.nevolim da obecam pa zajebem!cujemo se
assumption is the mother of all fuck up...!

nesic1

vazi, nema problema


karbon za cep, pase na sledece modele:
      GSXR 600 2004-2007
      GSXR 750 2004-2006
      GSXR 1000 2003-2006
      SV650  2003-2006
      SV650S 2003-2006
      SV1000 / SV1000S 2003-2006

moguce da pase na jos neke, uporedite vas cep sa slikom, nov, nekoriscen,  cena 500 din

nesic1

i dalje se prodaje
imam i tank padove na stanju, link
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3784.0.html

Moze zamena za IXS vizir za kacigu, i monokey givi nosac kofera ili set za nosac kofera

nesic1

Reflektujuce Trakice Za Motocikle
boje: narandzasta, crvena 17"
crvena 12"
cena 500 din po setu
jagodina-beograd moze i licno

Tamanitu

Koja je ¹irina trake 17" orange? 6,8,10mm?

nesic1

Sirine su 6 i 8 mm, od 8 mm je onaj set sto idu na po cetvrtinu tocka, a ove od 6 su krace

rista467


nesic1


nesic1


nesic1

#72
Kaciga JoeRocket RKT 101, velicina S (obim glave 55-56), polovna, nosena uvek sa potkapom, dobro ocuvana, bez ogrebotine, uz nju ide i dodatni srebrni vizir (kod nas je 3.500 din, model vizira HJ-09), viziri su isti kao na nekim HJC modelima, ima integrisane dzepove za ugradnju zvucnika, dobro provetravanje i po najvecoj vrucini nije vrucina, placena 200 evra (bila na popustu 330) + dodatni srebrni vizir 35 evra.
Cena 150 evra.
# Fiberglass Spectra® composite weave shell
# Meets or exceeds SNELL M2005 and DOT standards and is FIM race ready
# Wind-tunnel tested aerodynamic shell shape
# Multiple density impact absorbing EPS liner
# Three shell sizes provide superior "sport" fit
# Exclusive Quad Port ventialtion system (4 external/6 internal ports)
# Adjustable "Ram Air" chin bar vent
# Integrated/removable breath deflector
# 2 stage compression shield closure system
# Improved, tool-less shield removal and installation
# Hard coated and optically superior 3D shield design rated at 95% UV resistant
# Removable, washable interior system wicks away moisture and promotes increased air circulation
# Streamline, wrap-around neck roll reduces wind noise
# Deluxe helmet storage bag included
# Built-in communication system speaker cavity

moze zamena za monokey givi plocu ili nosac kofera + ploca, za suzuki bandit 600 k4, uz vasu doplatu

[attachment deleted by admin]

nesic1


nesic1


nesic1


cone

uu kolko lepa kaciga..  :( srecno sa prodajom  [cheers]  [thumb_up]

nesic1


nesic1


nesic1

#79
Presao oko 17.300 km, LeoVince, Bagster sediste, ralica(koju cu slikati dodatno, skinuo sam je radi zamene ulja), trenutno neregistrovan, nije usinut, ne vuce u stranu, radi kao sat, sa motora je padano 2008 god, od tad stoji u garazi, imao predjenih oko 16.500 km, kada je sredjen zamenjeno je ulje i samo se probalo da li motor radi, od tad je ugasen i stojao u garazi do ovog leta kada prelazi kod mene, na 17.000 km sam zamenjeno ulje + filter (motul 10w40 5100), motor se ne vodi na mene i prodaje se dok ga ne prenesem na svoje ime. Motor je isti kao 600N jedina je razlika je u boji, ovo je Z4 Limited Edition model koji se prodavao samo 2004te god. Od mana ima ulubljen auspuh, varene nozice koje bi trebale da se presmirglaju malo, na satovima rade oba displeja, skazaljke rade sa vremena na vreme, razbijeno stop svetlo.
Cena 2.700 evra
zamene me ne interesuju