Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Muzej treba da dobija subvencije od grada, regiona i drzave, u visini razlike prihoda i rashoda. Kako bi bio odrziv. Mislim ako ostane nesto u kasi posle subvencija Sirijcima za kupovine kuca, pokretanje biznisa, feministkinjama za nvo razbijanja porodica, pederima, lezbejkama, transima i switchovima za parade, usvajanje, oplodnje, i naravno funkcionisanje nvo, kao i zenama u crnom, helsinskim odborima, i nevladinim organizaciama za jacanje transatlanskog svaeza ciji nismo clanovi. Valjda ce ostati koji dinar. Mada, u poslednje vreme, mnogo sendvica treba da se napravi, i mnogo autobusa da se napoji gorivom, pa i nije bas sigurno. :D

Lazic

Citat: zVuk poslato 28 Mart, 2019, 18:20
drago mi je ako je tako...svaki put kad sam bio tamo, nije bilo nikog, poslednji put pre oko 6-7 godina....

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2019, 16:43
Nije poenta muzeja da bude profitabilan... Osim ovima kod nas na vlasti...
...pa od cega da se odrzava ako radi u minusu..?? 
Citat: megaidiot poslato 28 Mart, 2019, 18:26
zato sto je MUZEJ, ne mora da je samoodrziv, cemu sluzi drzava?
Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2019, 18:44
Muzej treba da dobija subvencije od grada, regiona i drzave, u visini razlike prihoda i rashoda. Kako bi bio odrziv. Mislim ako ostane nesto u kasi posle subvencija Sirijcima za kupovine kuca, pokretanje biznisa, feministkinjama za nvo razbijanja porodica, pederima, lezbejkama, transima i switchovima za parade, usvajanje, oplodnje, i naravno funkcionisanje nvo, kao i zenama u crnom, helsinskim odborima, i nevladinim organizaciama za jacanje transatlanskog svaeza ciji nismo clanovi. Valjda ce ostati koji dinar. Mada, u poslednje vreme, mnogo sendvica treba da se napravi, i mnogo autobusa da se napoji gorivom, pa i nije bas sigurno. :D

Pored svega navedenog, kome jo¹ trebaju muzeji...

megaidiot

ma tu ce da nikne nesto sto ce nekome biti vrlo isplativo uskoro

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Mislim da su pokusali i 90tih isto da prodaju neki avion ako se dobro secam price

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2019, 18:44
Muzej treba da dobija subvencije od grada, regiona i drzave, u visini razlike prihoda i rashoda. Kako bi bio odrziv. Mislim ako ostane nesto u kasi posle subvencija Sirijcima za kupovine kuca, pokretanje biznisa, feministkinjama za nvo razbijanja porodica, pederima, lezbejkama, transima i switchovima za parade, usvajanje, oplodnje, i naravno funkcionisanje nvo, kao i zenama u crnom, helsinskim odborima, i nevladinim organizaciama za jacanje transatlanskog svaeza ciji nismo clanovi. Valjda ce ostati koji dinar. Mada, u poslednje vreme, mnogo sendvica treba da se napravi, i mnogo autobusa da se napoji gorivom, pa i nije bas sigurno. :D
Ti si od sada moj pobratim.

Lazic


eclipse4

Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2019, 18:44
Muzej treba da dobija subvencije od grada, regiona i drzave, u visini razlike prihoda i rashoda. Kako bi bio odrziv. Mislim ako ostane nesto u kasi posle subvencija Sirijcima za kupovine kuca, pokretanje biznisa, feministkinjama za nvo razbijanja porodica, pederima, lezbejkama, transima i switchovima za parade, usvajanje, oplodnje, i naravno funkcionisanje nvo, kao i zenama u crnom, helsinskim odborima, i nevladinim organizaciama za jacanje transatlanskog svaeza ciji nismo clanovi. Valjda ce ostati koji dinar. Mada, u poslednje vreme, mnogo sendvica treba da se napravi, i mnogo autobusa da se napoji gorivom, pa i nije bas sigurno. :D

na zalost u ovoj dzavi ce pred dobiti subvenciju peder za kupovinu novog dilda nakon raskida sa deckom da ne bi patio nego muzej...sta je tebi....otislo je sve u kurac

stilgar

Citat: eclipse4 poslato 30 Mart, 2019, 00:26
Citat: Hattrick poslato 28 Mart, 2019, 18:44
Muzej treba da dobija subvencije od grada, regiona i drzave, u visini razlike prihoda i rashoda. Kako bi bio odrziv. Mislim ako ostane nesto u kasi posle subvencija Sirijcima za kupovine kuca, pokretanje biznisa, feministkinjama za nvo razbijanja porodica, pederima, lezbejkama, transima i switchovima za parade, usvajanje, oplodnje, i naravno funkcionisanje nvo, kao i zenama u crnom, helsinskim odborima, i nevladinim organizaciama za jacanje transatlanskog svaeza ciji nismo clanovi. Valjda ce ostati koji dinar. Mada, u poslednje vreme, mnogo sendvica treba da se napravi, i mnogo autobusa da se napoji gorivom, pa i nije bas sigurno. :D

na zalost u ovoj dzavi ce pred dobiti subvenciju peder za kupovinu novog dilda nakon raskida sa deckom da ne bi patio nego muzej...sta je tebi....otislo je sve u kurac
cudo jedno da ovi nasi kad odu preko sve ih nesto svrbi kako je ovde. Pusti ti nase pedere, mi ce ih podavimo kad dodje vreme.Evo ti kalendar dogadjaja u Nemacvkoj, sad si tamo pa udavi i ti nekog. :)
https://coupleofmen.com/gay-pride-calendar-germany/

eclipse4

ja sam preko od kas sam imao par meseci prvi put isao i tako iz godineu godinu.....tako da za mene ne vazi "ovi nasi kad odu preko"....to mozda napises nekom drugom  ;D

a kako doslo vreme jedino sto cemo da prihvatimo jeste da im spustamo kape kad prodju ulicim i obracamo im se sa postovanjem.ako sam ista voleo u svojoj zemlji to je ta nasa sloboda koja ni jedna zemlja na svetu nema (donekle je ima rumunija),ali vidis u toj slobodi je peder uvek dobijao po ledjima i tako je i trebalo biti...medjutim,kad se desio prvi pederbal na ulici,nista nismo preduzeli....umesto da marisiraju normalne i zdrave porodice mi smo dozvolili da nam pederi marsiraju...oni koji su iole pokazivali antipatiju prema pederima su bili pretuceni od strane policije dok ostali "normalni i porodicni ljudi" nista nisu preduzimali....godinu dve i eto ih,sire sidu slobodno srbijom....gde su ti popovi sto tvrde da je greh turiti u istu rupu?nema ih,sto?....ko ih pa jebe ja verujem u boga ne u popove.....jedinog kog cu postovati je ionako umro, patrijarh Pvle.na zalost bog ne bira ko ce raditi u njegovoj kuci i cije ce se ikone nalaziti na zidu......cu,keramicar na fresci,toma grobar na drugoj......sve to treba srusiti.

elem...ne mogu ti reci bas hvala za link.....al svaka ti cast kad ga znas,skidam kapu  [rofl] [rofl]

stilgar

#41792
Citat: eclipse4 poslato 30 Mart, 2019, 02:52
ja sam preko od kas sam imao par meseci prvi put isao i tako iz godineu godinu.....tako da za mene ne vazi "ovi nasi kad odu preko"....to mozda napises nekom drugom  ;D

a kako doslo vreme jedino sto cemo da prihvatimo jeste da im spustamo kape kad prodju ulicim i obracamo im se sa postovanjem.ako sam ista voleo u svojoj zemlji to je ta nasa sloboda koja ni jedna zemlja na svetu nema (donekle je ima rumunija),ali vidis u toj slobodi je peder uvek dobijao po ledjima i tako je i trebalo biti...medjutim,kad se desio prvi pederbal na ulici,nista nismo preduzeli....umesto da marisiraju normalne i zdrave porodice mi smo dozvolili da nam pederi marsiraju...oni koji su iole pokazivali antipatiju prema pederima su bili pretuceni od strane policije dok ostali "normalni i porodicni ljudi" nista nisu preduzimali....godinu dve i eto ih,sire sidu slobodno srbijom....gde su ti popovi sto tvrde da je greh turiti u istu rupu?nema ih,sto?....ko ih pa jebe ja verujem u boga ne u popove.....jedinog kog cu postovati je ionako umro, patrijarh Pvle.na zalost bog ne bira ko ce raditi u njegovoj kuci i cije ce se ikone nalaziti na zidu......cu,keramicar na fresci,toma grobar na drugoj......sve to treba srusiti.

elem...ne mogu ti reci bas hvala za link.....al svaka ti cast kad ga znas,skidam kapu  [rofl] [rofl]
Kod nas je jedan pederbal godisnje na kome ima vise policajaca koji ga obezbedjuju nego ucesnika koji jedva cekaju da se zavrsi i samo se osvrcu odakle ce tabadzije da izlete. Sto se tice linka to je prvi koji izbaci gugl kad uneses "big europride in germany", kad nisi sam znao da nadjes i pogledas gde si doso.

Dukags


Lazic


eclipse4

ovo sam ja uradio na poket bajk kad vise nisam mogao da trcim za klincem i da ga podignem za kapuljacu kad preterivao sa gasom :)

eclipse4

@stilgar
CitatKod nas je jedan pederbal godisnje na kome ima vise policajaca koji ga obezbedjuju nego ucesnika koji jedva cekaju da se zavrsi i samo se osvrcu odakle ce tabadzije da izlete.

da ima policije cuo sam,da se ljube na paradi cuo sam,da setaju i provociraju cuo sam,da porodice sa decom ne smeju da im ista kazu cuo sam......al i da je neki tabadjija nekog furunasa izmlatio,na zalost nisam isto cuo...pogotovu nisam cuo posle sida parade

CitatSto se tice linka to je prvi koji izbaci gugl kad uneses "big europride in germany", kad nisi sam znao da nadjes i pogledas gde si doso.

http://www.youtube.com/watch?v=HTGacaa0xHQ

ne bi mi ni na pamet palo da ukucam big europride in germany jer neznam strucan naziv,ja bih mozda kucao gey parade germany.....ali eto naucih da ima i strucni nazivi  [rofl] [rofl] [rofl]

vala bi ovde u DE trebala za to jedna gasna komora.....



stilgar

Citat: eclipse4 poslato 30 Mart, 2019, 18:01
@stilgar
CitatKod nas je jedan pederbal godisnje na kome ima vise policajaca koji ga obezbedjuju nego ucesnika koji jedva cekaju da se zavrsi i samo se osvrcu odakle ce tabadzije da izlete.

da ima policije cuo sam,da se ljube na paradi cuo sam,da setaju i provociraju cuo sam,da porodice sa decom ne smeju da im ista kazu cuo sam......al i da je neki tabadjija nekog furunasa izmlatio,na zalost nisam isto cuo...pogotovu nisam cuo posle sida parade

CitatSto se tice linka to je prvi koji izbaci gugl kad uneses "big europride in germany", kad nisi sam znao da nadjes i pogledas gde si doso.

http://www.youtube.com/watch?v=HTGacaa0xHQ

ne bi mi ni na pamet palo da ukucam big europride in germany jer neznam strucan naziv,ja bih mozda kucao gey parade germany.....ali eto naucih da ima i strucni nazivi  [rofl] [rofl] [rofl]

vala bi ovde u DE trebala za to jedna gasna komora.....



obidji ausvic, dahau. mathausen il koji je vec ostao kao muzej i povedi nekog odzacara ako treba da prodzara dimnjak i da ih osposobi...al kad ih Hitler nije istrebio...

"ЛГБТ популација била је изузетно дискриминисана од стране НСДАП-а током целе владавине. Људи су због властите сексуалне оријентације завршавали у затвору или сабирним логорима. Оваква политика посебно је вредела за хомосексуалне мушкарце, док хомосексуалне жене често нису прогоњене (забележен је одређени број хомосексуалних жена које су у затворима или сличним установама завршавале под кринком антисоцијалног понашања). Процењује се да је око 100 000 хомосексуалних мушкараца и жена било захваћено прогоном (затварано без поштеног суђења) и затворено због своје сексуалне оријентације (чл. 175 тадашњег немачког казненог закона).[10]"


eclipse4

sto da prodjaram dimnjake??? pa mani ih tamo gde jesu,nek se karaju u dimnjaku i dalje  [rofl]

ja bi ovaj zakon svuda u svetu i danas proglasio vazecim,pod uslovom samo da se lezbejke izuzmu iz njega   [andjeo] [andjeo]

http://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

durmitor2000

Snima se film

Sent from my Mi A1 using Tapatalk