Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Biker-Boy

Realno, na trecoj najvise vremena provedemo :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Splinter

Небитни пролазник

Lazic

Nema piva bez 4 komada... Za poèetak... ;D

El Jefe


A-10, који је оштетила ПВО над Косметом, принудно је слетео у Скопље
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Taj se ne raèuna, A-10 leti bez pola delova... Mo¾da najizdr¾ljiviji avion ikada... Da sam bezobrazno bogat koristio bih ga kao svakodnevni prevoz... :o

El Jefe

Нај издржљиви је Штурмовик. А овако су изгледали Немци после његовог напада
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2019, 12:32
Taj se ne raèuna, A-10 leti bez pola delova... Mo¾da najizdr¾ljiviji avion ikada... Da sam bezobrazno bogat koristio bih ga kao svakodnevni prevoz... :o

Al da ne skida¹ Gatlinga!!!   Suhoj 25-ca isto vele da je u Afganistanu sletao bez pola djelova,izre¹etan i zaglavljenom raketom u repu...,vele tako,nisam bio lièno tamo!!   Zvali me,imao nekog posla,okopavo gredice luka u ba¹èi.....  ;)
jin-jang

Lazic

Ima u muzeju vazduhoplovstva rep od mislim Orla koga je pogodila raketa iznad Hrvatske, opu¹teno je leteo i sleteo... :o Pilot je tada izjavio da se avion pona¹ao skoro normalno... :o

dzimika

Uskoro nema vise ni muzeja

Lazic

Èuo sam ne¹to ali ne verujem da su ba¹ toliki kreteni...

dzimika

Generalno samo su predali nekome muzej, ali problem je u tome sto imam osecaj da zbog prodaje aerodroma muzej mora da strada, smeta verovatno isto kao sto Niski aerodrom smeta pa ce raditi samo 16h nedeljno   [ludak] [ludak]

zVuk

problem s' tim muzejem je sto ga godisnje poseti zanemarljiv broj ljudi....nazalost
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Nije poenta muzeja da bude profitabilan... Osim ovima kod nas na vlasti...

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 26 Mart, 2019, 22:32
Realno, zabole Putina za bilo koga osim za Rusiju, tako bi svi pametni politicari i trebalo da rade, ovi nasi se vazdan cepe drugima i evo dokle nas je to dovelo.
Vise se brat putinoid sekira sta amerikanac kaze i sta evropa kaze nego sta njegov narod govori.
Dokaz tome je Novorusija.
Prodao sopstven narodda bi ga brat obama voleo al nista od toga.

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 28 Mart, 2019, 14:53
Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2019, 12:32
Taj se ne raèuna, A-10 leti bez pola delova... Mo¾da najizdr¾ljiviji avion ikada... Da sam bezobrazno bogat koristio bih ga kao svakodnevni prevoz... :o

Al da ne skida¹ Gatlinga!!!   Suhoj 25-ca isto vele da je u Afganistanu sletao bez pola djelova,izre¹etan i zaglavljenom raketom u repu...,vele tako,nisam bio lièno tamo!!   Zvali me,imao nekog posla,okopavo gredice luka u ba¹èi.....  ;)

Svi americki avioni su uglavnom krsevi u odnosu na ruske avione i siguran sam da bi izgibili u svakon duelu pod uslovom da su piloti istog znanja

dzimika

Citat: zVuk poslato 28 Mart, 2019, 16:24
problem s' tim muzejem je sto ga godisnje poseti zanemarljiv broj ljudi....nazalost

Nisi bas u pravu, muzej posecuje mnogo vise ljudi u zadnjih par godina nego za period pre toga, dosta stranaca dolazi, ja kad god sam tamo nesto cekao u muzeju je bilo ljudi, vrlo cesto i busevi (ne nisu tu parkirali da bi cekali nekog na aerodromu, video sam ljude kako ulaze u muzej)

zVuk

drago mi je ako je tako...svaki put kad sam bio tamo, nije bilo nikog, poslednji put pre oko 6-7 godina....

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2019, 16:43
Nije poenta muzeja da bude profitabilan... Osim ovima kod nas na vlasti...
...pa od cega da se odrzava ako radi u minusu..?? 
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

ja sam bas u zadnjih 5, 6 godina koliko sam cesto bio na aerodromu non stop vidjao ljude tamo
Cena ulaznice nije naivna, a i da je bolje malo povezan sa gradom mozda bi i ljudi koji nemaju auto dosli, osim onog malog busa do aerodroma i mislim 2 linije koje bas nemaju nesto dobru vezu sa ostatkom grada ne mozes ni doci do aerodroma a i realno nigde nikakve reklame da tu uopste ima muzej cak ni na samom aerodromu ne postoji nikakav znak, samo ko zna da je to muzej zna cemu sluzi ta zgrada na aerodromu

megaidiot

Citat: zVuk poslato 28 Mart, 2019, 18:20
drago mi je ako je tako...svaki put kad sam bio tamo, nije bilo nikog, poslednji put pre oko 6-7 godina....

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2019, 16:43
Nije poenta muzeja da bude profitabilan... Osim ovima kod nas na vlasti...
...pa od cega da se odrzava ako radi u minusu..??  
zato sto je MUZEJ, ne mora da je samoodrziv, cemu sluzi drzava?