Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾

©to ka¾e Laziæ,treba dobro da se pogleda,Taraba pravilno postavio zadatak al' je prevideo jednu torbu.Rezultat je 64 [cheers]  [yahoo]

gox


gox

Rezultat je 46 ko sto sam ja prvi objavio  [yahoo]

Lazic

Citat: ®or¾ poslato 02 Septembar, 2018, 21:50
©to ka¾e Laziæ,treba dobro da se pogleda,Taraba pravilno postavio zadatak al' je prevideo jednu torbu.Rezultat je 64 [cheers]  [yahoo]
106.000 policajaca grada Èikaga juri ®or¾a... ;D
Dobro bre, majka mu stara, koja je starija operacija kad nema zagrade...? :D

ЯЭВОЛУТИОН

meni je jedan stariji gospodin koji je veci deo svog zivota proveo bogateci se na socijalstickim gradilistima objasnio
prvo moras podelis mito kako bi sabrao poslove i nakon oguzimanja troskova pomnozio zaradu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾


Boban_m

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2018, 22:35
Citat: ®or¾ poslato 02 Septembar, 2018, 21:50
©to ka¾e Laziæ,treba dobro da se pogleda,Taraba pravilno postavio zadatak al' je prevideo jednu torbu.Rezultat je 64 [cheers]  [yahoo]
106.000 policajaca grada Èikaga juri ®or¾a... ;D
Dobro bre, majka mu stara, koja je starija operacija kad nema zagrade...? :D
Operacija krajnika?

Lazic

Samo ti zezaj starije ljude... ;D

®or¾

Jbg,vid slabi,kubièni cantimetri,sive mo¾dane mase se smanjuju,jedino jo¹(dokle æe ne zna se) tuki fercera i u ostalom ¹ta bre ti Laziæu zna¹,kakva se prosta matematika uèila,kada sam ja i¹ao u osnovnu ¹kolu???? [rofl]  [rofl]   :P

Lazic

Ili ima zagrade ili nema... :D :-*

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Gašpar


Lazic


®or¾

 [pop] Kakva debilèina,ja i¹ao to jutro na kvanta¹,da kupim neku hemiju,pazi 8.30 ujutru, most krcat sendvièarima,otvaranje valda bilo oko 11. Izaðem na kej i otpada od mene,vruæina u P.M. Stoje ludaci na mostu i ispod njega,zadr¾im se pola minuta i kreæem kuæi,u tom momentu,troje,èetvoro ljudi æaskaju.Ka¾e lik ostalima ,ajmo tamo,( pokazuje prstom gde) tamo je klopa i piæe.Tad me je jedna od starijih ¾ena iz njegovog dru¹tva odu¹evila," neæu,nek mamu svoju nahrani i napoji" Reko gospoðo jel mogu ja da vas odvedem preko u kafiæ na kafu i piæe za ovu izjavu,njih dve umrle od smeha ,a ovi mamlazi ¹to su bili sa njima obesili noseve i mrnjau.

El Jefe

Ма пичка им материна свима. Требало им је двадесет година да направе мост. И још довели као госта  представника оних који су стари и срушили.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Pa jel si oèekivao ne¹to drugo,sa slinavcima,na èelu sa ovim majmunom od gradonaèelnika!

Lazic


Jeb'o te, nema kraja ludilu...




®or¾

Gebels je za njih mala nasmejana maca