Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Hahhaha sve je moguce :D Al pretpotstavljam u koju je svrhu... video sam uzivo kako se to sklapa... prednji deo jednog, zadnji deo drugog na panjeve i vari :) Cemu drugo moze da sluzi ispravna polovina vrednog auta :)

Hurricane


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe


Колега има нову играчку.
Друштво за заштиту од животиња

Nika


mrle

ovaj je amater. Da nadjem svoje neke fotke sa GPZom.
Ili kada sam otisao Jawom u Krnjacu kod Golasa da kupim sve moguce vezne limove i ostala sranja za limariju za stojadina.

Lazic

Mogu da zamislim scenu... ;D ;D ;D

Nego realno, na onu gajbu mogu opu¹teno jo¹ 2 odozgo... ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2018, 22:47
Mogu da zamislim scenu... ;D ;D ;D


Nego realno, na onu gajbu mogu opu¹teno jo¹ 2 odozgo... ;D
i dve sa strane.

Lazic


mrle

@jawa
svi vezni limovi i ostalo rasporedjeni pravilno levo desn, napred nazad ulepljeni sirokim selotejpom, kada skrecem kao da vozim kamion sa prikolicom.

Glava Dole

Ahahahah taj je jos i dobar. Pogledaj ovaj klip:

! No longer available

Lik snima klip o najludjoj stvari na motoru, kacigom u kutiji, koferu, zavezanu paktregerima [rofl] A ja na skuteru nekad nosio po 2 dzaka cementa izmedju nogu, zicu za ves na yamahi, sad skoro 3 nova harda u paketu bez ikakvog vezivanja, samo drzao laktovima, terao 230+ sa putnom torbom privezanom paktregerima za zadnje sediste, 140 uzbrdo dok ribica drzala dve pice u kartonu meni oko struka i to mi najnormalnije stvari... al ajde, novosadjanin je pa mu je oprosteno :)

mrle

pre neki dan sam vozio veliki usisivac na Kawi od Lekinog do Banovog, vezan jednim onim paktregerom.

eclipse4

Znamda picketine nikad nece objaviti....al sam sigurn da ce petar okrenuti call-sendvic-centar




Nika

Nisam ja sliku okaèio zbog gajbi, nego zbog maèa, kojega verovatno niste ni videli - ostale vam oèi zakovane na gajbi...

Ispièuture jedne...

PECA BMW

Citat: Nika poslato 07 Maj, 2018, 23:02
Nisam ja sliku okaèio zbog gajbi, nego zbog maèa, kojega verovatno niste ni videli - ostale vam oèi zakovane na gajbi...

Ispièuture jedne...

trebao si i drugu stranu da slikas sa stitom ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Nika poslato 07 Maj, 2018, 23:02
Nisam ja sliku okaèio zbog gajbi, nego zbog maèa, kojega verovatno niste ni videli - ostale vam oèi zakovane na gajbi...

Ispièuture jedne...
Video sam odmah maè, ali ko da obraæa pa¾nju na maè pored gajbe piva...? :D

Lazic


Biker-Boy

Covek prekrstio Sokrata  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!