Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Нејасно је зашто и новинар није ухапшен.
Друштво за заштиту од животиња

bucko


Major


Lazic

Citat: juga poslato 13 Septembar, 2017, 09:31
Novinar je prepisao ono ¹to je pandur napisao u izve¹taju od reèi do reèi, ko veli, nek se ljudi malo smeju... biljka van  evropskog porekla... [rofl]
Nije prepisao namerno... Svaki iole pismen novinar bi i ako ne zna o èemu je reè proverio na netu...

stilgar


bogdan

Citat: stilgar poslato 14 Septembar, 2017, 12:02



:)  samo je zaboravio   nema grejanja  ,  jediini problem

stilgar

Citat: bogdan poslato 14 Septembar, 2017, 12:15
Citat: stilgar poslato 14 Septembar, 2017, 12:02



:)  samo je zaboravio   nema grejanja  ,  jediini problem
kako nema grejanje bre, od motora duva toplo :) mislis da su se pre klime ljudi smrzavali u kolima ?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić


bogdan

stiglar

imao 2 km plus dijanu    to je dovoljno samo da odmagli sofersjbnu , kad sam putovao zimi lepio krov i vrata sirokom trakom da malo bolje dihtuje  ;D

Lazic

A zamisli tek grejanje na Bubi, isto takvo samo od pozadi... ;D Da ne gre¹im du¹u, sa èitavim grejaèima je radilo ok...

stilgar

Citat: bogdan poslato 14 Septembar, 2017, 17:32
stiglar

imao 2 km plus dijanu    to je dovoljno samo da odmagli sofersjbnu , kad sam putovao zimi lepio krov i vrata sirokom trakom da malo bolje dihtuje  ;D
imo sam ami8 i dianu, znam sta pricas al zivi smo ko sto vidis :) u garazi ggde parkiram motor (javna gataza sa rezervisanim parking mestima) ja ostavljam motor dolazi slep sluzba AMSS i dovozi hubdai tucson nov, izlazi covek iz kabine kamiona, skidaju dzip i guraju na parking mesto, znam coveka onako iz vidjenja i pitam sta je bilo sto ne ide kod majstora nego u garazu, a on uz socne psovke kaze mamu mu zabagovo kod kljuc a nisam poneo onaj glavni a da ti pravo kazem nisam procito uputstvo kako da se resetuje i eto moro sam da zovem slep sluzbu ostavi me kod rampe i opet psovke :) ne moze covek da vozi ispravan auto a dao pare za njega :)

Lazic

A ti si kupio nemaèko francuskog hibrida... :o  [rofl] [rofl] [rofl]

bogdan

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2017, 18:22
A zamisli tek grejanje na Bubi, isto takvo samo od pozadi... ;D Da ne gre¹im du¹u, sa èitavim grejaèima je radilo ok...
cekaj malo    imao i bubu  1.2  , nije imala grejace  samo topao vazduh od hladjena motora , imam i danas ventilator koji je na dinami , sluzio mi kao usisivac za prasinu od abrihtera  :D

Lazic

Moja gre¹ka, izmenjivaè toplote... Posle motora na izduvnoj grani je bila komora kroz koju je ventilator gurao vazduh u kabinu kad se povuku one dve ruèice pored ruène... Problem je bio ¹to protruli grana u toj komori pa sa toplotom ulaze i izduvni gasovi... A i komora je znala da protruli pa je malo vazduha ulazilo unutra... Inaèe, najbolje je grejalo noge putnika pozadi, mada je postojao otvor i kod nogu vozaèa i ispod ¹oferke... Da, problem su bile i sajtne kroz koje je i¹ao topao vazduh, kad istrule duva napolje... Æale je kupio novu, ka¾e da je grejala odlièno...

Glava Dole

Uze mi rec iz usta, jeste, uzima iz izduva, zbog toga je cale na nasoj morao da iskljuci grejanje a dedina pak zimi cucala u toploj garazi tako da na bubi nikad nisam imao prilike da vidim kako radi grejanje :) I deda tvrdi da je grejala odlicno dok je bio mladji, radio i vozio po hladnijem vremenu a ja bio ubedjen da je to utripovao jer nikad nije osetio nesto modernije, ko ce ga znati :)

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2017, 21:23
Moja gre¹ka, izmenjivaè toplote... Posle motora na izduvnoj grani je bila komora kroz koju je ventilator gurao vazduh u kabinu kad se povuku one dve ruèice pored ruène... Problem je bio ¹to protruli grana u toj komori pa sa toplotom ulaze i izduvni gasovi... A i komora je znala da protruli pa je malo vazduha ulazilo unutra... Inaèe, najbolje je grejalo noge putnika pozadi, mada je postojao otvor i kod nogu vozaèa i ispod ¹oferke... Da, problem su bile i sajtne kroz koje je i¹ao topao vazduh, kad istrule duva napolje... Æale je kupio novu, ka¾e da je grejala odlièno...
moj audi 80 na malo jaci gas ubacuje dim unutra a 1.9d na loz ulje trosi 5 litara ulja na 1000km... plav dim podavismo se unutra hahahah

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

milomir22

Ako hocete da se ugrejete u kolima pazarite toyotu (staru, novu, malu ili veliku, svejedno), nisam vozio auto koji bolje greje zimi od toyote, a yaris mi ima punih 16 leta i 1000 ccm. Pezo nije los ,ali je puno noviji i 400 ccm veci od yarisa koji bolje greje zimi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Pikaso greje kao Zaporo¾ac... :o ;D


@Milo¹:
U jednom momentu sam tresnuo pare u sreðivanje svega trulog na Bubi, stvarno mo¾e da greje ok...


@Borko:
Ima¹ negde rupu na grani, ulazi ti dim pored sajli od ruène... Na malo jaèi gas... :D

Glava Dole

Treba to proveriti zimi, samo ne znam kako da ga nateram da se buba na minusu istera iz garaze da bi test bio kompetentan, jedino da ga vezem za radijator i ukradem kljuceve od bube i garaze [rofl] [rofl] [rofl]