Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

Citat: Biker-Boy poslato 17 Jul, 2017, 21:05
Pickin dim, samo treba dvoje, jedan da nakrivi motor na copavu, a drugi da izvuce ono sranje i gotova stvar

ne treba dvoje, jedan je dovoljan
mene interesuje kako su postavili debili jer mi ne deluje kao da ima zglobove vec da je izvareno iz celog

milomir22

Ima sarke/zglobove na coskovima i 1 katancic na poslednjem zglobu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

pa to samo debil moze da smisli

za motor samo ga okrenes a i za auto ako znas sta te ceka poneses debelu metalnu plocu u gepeku, zabodes pod tocak preko sailjaka i izvezes se ko covek

glupost

Hurricane

..da, ali ako to uradis iz Belorusije neces izaci ziv, ili bar 15 godina zatvora, tako da su siljci cisto simbolike radi,
zna se da neces ni pokusati..

Citirao bih sebe ali ne ide, moram ponovo

Belorusija je nocna mora vozaca kamiona,

Dodao bih samo istih onih vozaca kojima ni voznja po ratistima bliskog istoka nije frka..

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 17 Jul, 2017, 23:54
Belorusija je nocna mora svakog vozaca kamiona..

Ima istine...
Ali ni maðarska i poljska nisu zlatne...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic



Major

Ovo moze mozda negde preko, kod nas bi bilo no no :)

Dukags


eclipse4

najruzniji motor po meni

Biker-Boy

Meni je ruzno samo to sto je asimetrican, obe polovine su lepe, samo steta sto nisu simetricne :D
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

jedina lepa asimetrija u farovima kod bmw-a a i generalmno kod motora ikad

daje karakter jbg prepoznaju te iz daleka, a i namigujes ribama uz put ;)

http://image.prntscr.com/image/WY6nOXQVSniERX0WHK6nRA.png


UFF

stari mi odvratan ali ukusi su razliciti jbg


Citat: mkt poslato 18 Jul, 2017, 13:07
https://vesti123.blogspot.rs/2017/07/kao-iz-bajke-spojio-je-3-kontejnera-i.html

potrosio za osnovu 3 shipping kontejnera od 12m
ja prodajem takav polovan za 2500eur
nov je 4000eur + pdv
http://www.kupujemprodajem.com/Kontejner-brodski-34764382-oglas.htm?filter_id=56990909

to mu dodje 14.400eur za osnovu bez icega?  [rofl] jeste ispaltivo u picku materinu

za te pare napravis celu kucu bre da ne pominjem koliko su ga sva ta hajtek govna kostala i sto me NAJVISE IZNERVIRA kad vidim ta resenja prerade kontejnera pa sve fancy ravan krov i ceo zid u staklu ok reci ti meni kako ces da ohladis jebenu kucu kad ti sunce puni toplotu kroz svo to staklo a osnova ti je metalna koja akumulira i zraci?

druga stvar, lepo je to veliko i pregledno u staklu ali odes na more a pojavi se ciga sa ciglom i isprazni ti kucu :D

sigurnosne resetke? pa onda nije vise lepo i pregledno zar ne? tad je vec kao da si u zatvoru, zato zajebite to proseravanje pametna fensi kuca, ovo je dobro resenje samo za lokaciju gde je zabranjena gradnja ili ako se cesto selis i zelis da nosis kuci sa sobom jer taj kontejner ima nosivost 27 tona bez da mrdne ili da se uvije kao ostali klasicni sto znaci da mozes da roknes fasadu spolja i gips iznutra i da se to sve ne sjebe kad ga budes premestao

Lazic

Jo¹ æe d'ispadne zidar od tebe... ;D

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

milomir22

Jebem ti 'lebac, moj motor jeftiniji od 1 polovnog kontinjera  [samoubistvo]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: UFF poslato 19 Jul, 2017, 00:21
to mu dodje 14.400eur za osnovu bez icega?  [rofl] jeste ispaltivo u picku materinu
nije, ali javice se budala da trazi slicno da mu se napravi - e to je isplativo.
bio sam u nekom art picke materine klubu u berlinu, velika kafana, sve od kontejnera, jos sastavljani da se polomis na vratima kad ides iz jednog u drugi, cene dranje, ali puno ljudi, da je obican lokal bio bi kao i ostali, ovako je 'poseban'.

Bojan

Ovo su tri polovna kontejnera, znaci 7500 po UFF cenama. Naravno preko su znatno jeftiniji.
Sve moze da se hidro i termo izolira.
Ne grade svi na Savskom nasipu i nemaju svi cigane za komsije. A i osigurani su