Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Идиоти. Човек треба да умре и да оде достојанствено. Такви би морали и бити они који од смрти живе.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ima¹ plus od urednika crne hronike...

Glava Dole

 :wtf: :o [neampojma]

Ispada "dodjite, pogledajte ponudu, izaberite sebi sanduk, uzmite parce torte i ako umrete odmah dobijate popust, samo dok traje sajam... pozurite"  [pop]


Lazic


Glava Dole

Ma da bre, i dalje sam znaci u neverici :o

krsta63

Ranije, medju firmama koje su sponzorisale moto susret u Nisu, bila i firma pogrebne oprema sa sloganom vase je da date pun gas, sve ostalo je nasa briga  ;D

Lazic

Ili logo moje i Jerejeve nesuðene firme, Va¹e je samo d'umrete, sve ostalo je na¹a briga...

mareskin

Citat: Milos96 poslato 12 Jul, 2017, 23:00
:wtf: :o [neampojma]

Ispada "dodjite, pogledajte ponudu, izaberite sebi sanduk, uzmite parce torte i ako umrete odmah dobijate popust, samo dok traje sajam... pozurite"  [pop]



Èini mi se da je sajam pogrebne opreme namenjen profesionalcima tj. pogrebnim preduzeæima. Ako mogu ostale profesije da prave torte u nekom poslovnom obliku za¹to ne bi i oni?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


monsterbnt

Kakva li je torta na sajmu ginekologa....
Smrt SVIMA!!!!

milomir22

#38250
Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 23:41
Citat: Milos96 poslato 12 Jul, 2017, 23:00
:wtf: :o [neampojma]

Ispada "dodjite, pogledajte ponudu, izaberite sebi sanduk, uzmite parce torte i ako umrete odmah dobijate popust, samo dok traje sajam... pozurite"  [pop]



Èini mi se da je sajam pogrebne opreme namenjen profesionalcima tj. pogrebnim preduzeæima. Ako mogu ostale profesije da prave torte u nekom poslovnom obliku za¹to ne bi i oni?


Zato sto u nekim bransama jednostavno nije primereno ovakvo nastupanje, sta sad na sajmu patologa ce izneti i pojesti tortu u obliku lesa?!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


UFF

imao sam neke klasicne sa pussy look ali ovo mi je bilo bolesnije pa pobedilo :D

Lazic


monsterbnt

UFF-a za precednika!!!

Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: milomir22 poslato 13 Jul, 2017, 00:28
Citat: mareskin poslato 12 Jul, 2017, 23:41
Citat: Milos96 poslato 12 Jul, 2017, 23:00
:wtf: :o [neampojma]

Ispada "dodjite, pogledajte ponudu, izaberite sebi sanduk, uzmite parce torte i ako umrete odmah dobijate popust, samo dok traje sajam... pozurite"  [pop]



Èini mi se da je sajam pogrebne opreme namenjen profesionalcima tj. pogrebnim preduzeæima. Ako mogu ostale profesije da prave torte u nekom poslovnom obliku za¹to ne bi i oni?


Zato sto u nekim bransama jednostavno nije primereno ovakvo nastupanje, sta sad na sajmu patologa ce izneti i pojesti tortu u obliku lesa?!

To bi veæ bilo bolesno. I pogrebnici su mogli le¹ umesto kovèega, ali nisu. Mislim da je kovèeg ipak primereniji :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Pazi, mi da izjedamo tortu u obliku kuæi¹ta, ni po jada... ;D