Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

peco evo - za tebe

ne pratis na casu jbg a ocekujes da drugi prate tebe  [nono]

PECA BMW

Ma cim vidim ono citiranje citiranja sa milion slika odmah preskacem stranu , sad vidim koliko je sati :


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

Zna¹ ko radi tamo? ;D


@Mi¹ko:
'ladno sam jedva uklavirio ¹ta je na slici... ;D

Major


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 06 Jun, 2017, 09:49
@Mi¹ko:
'ladno sam jedva uklavirio ¹ta je na slici... ;D

Prepoznaje se po rasporedu ulica. Ne gleda¹ zgrade. Dodu¹e, Narodno sada izgleda mnogo drugaèije.

Lazic


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


misa-pei

Koliko na kraju beše izašao most na Adi? Sa i bez pristupnih saobraćajnica. Ovo još ispadne povoljno, samo 1,8 miliona.

A inače, kič je dobio novu definiciju. Ovo je gore/bolje od onog sata sa Isusom koji svetli.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Al' most na Adi se i pored svih ogovaranja pokazao kao dobar potez, i saobraæajno i vizuelno, mada je novobeogradska strana i dalje prilièno retardirana i lo¹e dostupna... A i one sumanute petlje na na¹oj strani nisu mnogo bolje, ali definitivno sa manje gu¾ve...

mrle

manje gu¾ve? Probaj da u ¹picu preðe¹ most ka Banovom brdu.

Lazic

Vrlo èesto ga prelazim na obe strane, dodu¹e retko ba¹ u ¹picu, nikad ispod 100... Dal' je moguæe da su ga veæ zapu¹ili... ???

mrle

zagu¹enje ka konaku, nema ¹anse da skrene¹ ka Brdu.

Major


monsterbnt

Svakako je most koristan..... cemu sluzi ovo govno od fontane?

https://www.facebook.com/rapaja/videos/10213633418574337/
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Za slikanje selfija i za udese kad neko doðe iz unutra¹njosti...

misa-pei

Ma, zaboravljate... Most jeste koristan, samo je trebalo da nas ko¹ta èetvrtinu sume koja je pokradena. Drugo, d¾abe je most kad ne èeka¹ da uðe¹ sa njega i da siðe¹. Znaèi, ima¹ da bira¹ gu¾vu1 ili gu¾vu2. To nije re¹enje. Re¹enje je da nema gu¾ve. Postavljen je, izmeðu ostalog, na pogre¹nom mestu. Trebalo je da bude jo¹ koji kilometar uzvodno, da bi se omoguæilo tranzitu da prolazi bez ulaska u gusto naseljen deo grada (sa obe strane).

Dakle, krali ¾uti, za Boga nisu znali. Kradu i ovi, za Boga ne znaju. U èemu je razlika (u kraðama)?
Država je najveći neprijatelj naroda