Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

Citat: zVuk poslato 31 Maj, 2017, 19:20
kacis njegove slike....
palis cigare njegovim upaljacem...

CitatA pokajao sam se ¹to sam i za Ko¹tunicu...
dok sam ziveo na dorcolu, kad god sam setao psa i naletim na njega, ker blesavi odma skace da se igra, a mukica bezi i cupka da mu ne se isprlja mantil.

Lazic

Vi¹e me zabrinjava ker ¹to je hteo da se igra sa njim...

megaidiot

par puta sam pomislio da ce da iskoci ono dozivotno obezbedjenje iz zgrade, ali nisu, cak mi je jedan od njih pokusavao da proda kineski coper. :D

uvek zanimljiv susret, kao kad bi uzeo film sa 60 slika u sekundi i preklopio sa filmom od 12 slika u sekundi.
otprilike ovako: http://postimg.cc/image/7fj1ha4n5

mrle

zar nije on u zgradi u Vlajkoviæevoj?

megaidiot

tad je bio u jevremovoj na uglu sa francuskom. a mozda je to bio i dvojnik zarad sigurnosti.  [panic]

Lazic

Citat: mrle poslato 02 Jun, 2017, 11:01
zar nije on u zgradi u Vlajkoviæevoj?
Citat: megaidiot poslato 02 Jun, 2017, 11:07
tad je bio u jevremovoj na uglu sa francuskom. a mozda je to bio i dvojnik zarad sigurnosti.  [panic]
Od kad znam za dotiènog tu je bio... Stan ispod moje drugarice...

bucko

svidjaju mu se moji sendvici a Djindjic je vise voleo picu sa salatom,on je ziveo na Studentskom trgu

Slaninar

Citat: zVuk poslato 02 Jun, 2017, 08:41
Citat: Slaninar poslato 02 Jun, 2017, 08:32

Svojski se trude da nas sve ubede da se pitamo, da mo¾emo na izborima ne¹to da promenimo - ali u praksi je to nemoguæe,

...ako si svestan te cinjenice, onda bi trebalo da si svestan da od bunjenja isto tako nema nikakve vajde....

Apsolutno se sla¾em. To ne sporim. Sporim tvoju tvrdnju da je licmerno buniti se ako nisi glasao. Nije licemerno i mo¾e¹ se buniti s punim (moralnim) pravom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Njima odgovara da se svi bunimo na ovaj nacin.. preko tastature jer ih to bas nesto dotice
:D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Kacio ja vec odavno... i mislim i jos neko... predobra i prerealna pesma :)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

evo ovako...danas mi zena rece da sam seksualni zavisnik??? hahaha.....kaze da je u svemu vidim dupeta,sise,kurceve,picke.....bla bla bla.....i sve to samo zbog jedne decije pomade u kupatilu.....pa gospodo manijaci,da li i vi posmatrate stvari onako kako ih ja posmatram....da li i vi vidite na ovoj slici isto sto i ja?




ako jeste,svaka cast onda nisam jedini :)  

ako niste.....ajd da pomognem jos malo....






ima uspeha ili nema?

ako nema idemo dalje







ne ne nije ono jebe kao zec.....vise bih bio za onu srpsku psovku "jebem te u usi"

mozda je bas na ovaj nacin i nastala ta psovka,tj mozda sad bolje shvatate psovku....

ako nista,da idemo dalje?

ne zelim da fotosopiram nista kao dodatak...vec samo seci i spoji....brisi...nista vise nista manje....






aha......vec je sada lakse......dakle,vise nisam seksualno zavistan (kako me vec nazove)

sad vec dolazi do izrazaja.....vadzajna?  ;D ;D

jos samo da je okrenemo naopako...tj....kako valja :)





ali avaj.....zasto tu stati?

da dodamo jos malo ostrog oka ili maste? ili je ovo jedan subliminarni crtez?

mrzelo me da pomerim iona dva mala mudasca...pa reko daj da ih sklonim,uklonim,obrisem da bi se glavic jasnije video





i?

jesam li ja seksualno zavistan ili mozda imam ostro oko?

da ne napominjem da na pomadi moze da se nadje bar i jos dva butt pluga....i jos par sitnica.....

dakle NIVEA,procitana si ko knjiga!!!






Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

friziderdzija


UFF

kakva glupost teska odavno goru nisam video/procitao  [facepalm]

idi pisi knjige o teorijama zavere jbt

neke debilne usi i odmah neko crta picku i glavic da nam salje podsvesne poruke sa nivea kremom (sta mislis o tome da je to uradio neko ko je za to placen? npr konkurencija, inace koga zabole) pa bre niko ne koristi nivea kemu za podmazivanje, ce ti pukne kondom od tog sranja si normaln?

eclipse4

Citat: UFF poslato 04 Jun, 2017, 01:12
kakva glupost teska odavno goru nisam video/procitao  [facepalm]

idi pisi knjige o teorijama zavere jbt

neke debilne usi i odmah neko crta picku i glavic da nam salje podsvesne poruke sa nivea kremom ......... ce ti pukne kondom od tog sranja si normaln?

dal si se stvarno primio na subliminarne poruke???

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


zreo si za komedije

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

pa kako te nije mrzelo da pises sve te nebuloze i kacis fotke jbt?
nemoj samo da seres da je zato da bi se neko primio

eclipse4

nije da bi se primio...okacio sam jer lici na to sto je,al ti si upao u ovo ko neki sherlock....pazi ne ko njegov pomocnik,vec kao serlok :)

eclipse4