Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

[rofl] pa te muskarcine uglavnom vole da ih trpaju [rofl]

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 09:30
@DZ:
[facepalm]
Treba bar jos jedan [facepalm]


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 09:30
[@DZ:
[facepalm]

priznaj da potajno kuci onanishes na #vucicupederu sliku ...
ono lozis se na taj mocni pogled ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


mkt


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Lazic

Laziæ nikad nije glasao ni za Milo¹eviæa ni za Tadiæa ni za Nikoliæa ni za ovo govno... A pokajao sam se ¹to sam i za Ko¹tunicu...

eclipse4

samim tim sto nisi glasao zapravo jesi (ako mislis na to da uopste nisi izasao)  :)

Lazic

Glasam od 1992-ge... Nisam glasao 2008-me jer sam zakasnio zbog seksa, 2012-te i 2014-te nisam imao za koga, svestan da prepu¹tam glas govnarima, ali 2012-te sam se nadao da je moguæe da æe biti manji govnari od demokrata... Iz dana¹nje perspektive mi je krivo ¹to nisam tada glasao za manekena... Ispravka za predhodni post, glasao sam 2004-te protiv Nikoliæa...

Andreja

@pizdurina koja deli minuse na postove koji kenjaju po AV, NAPU©I© NAM SE KURCA, MORALNI PATULJKU :*
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zVuk

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:25
Laziæ nikad nije glasao ni za Milo¹eviæa ni za Tadiæa ni za Nikoliæa ni za ovo govno... A pokajao sam se ¹to sam i za Ko¹tunicu...

nisi glasao, a bunis se nesto....to je licemerno....jer ako covek ne glasa, to bi trebalo da znaci da ga ne interesuje ko ce voditi drzavu i politika generalno.....smatram da ko nije glasao, nema pravo da se buni...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 02 Jun, 2017, 07:11
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:25
Laziæ nikad nije glasao ni za Milo¹eviæa ni za Tadiæa ni za Nikoliæa ni za ovo govno... A pokajao sam se ¹to sam i za Ko¹tunicu...

nisi glasao, a bunis se nesto....to je licemerno....jer ako covek ne glasa, to bi trebalo da znaci da ga ne interesuje ko ce voditi drzavu i politika generalno.....smatram da ko nije glasao, nema pravo da se buni...

Ja se ne sla¾em. Po¹to je to kao da u au¹vicu daju da bira¹ novog upravnika - najeb'o si, pa si najeb'o.
Svojski se trude da nas sve ubede da se pitamo, da mo¾emo na izborima ne¹to da promenimo - ali u praksi je to nemoguæe, kad je moæ ispiranja mozga preko medija ogromna, trenutno puno veæa od moæi da se podigne nivo svesti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 02 Jun, 2017, 08:32

Svojski se trude da nas sve ubede da se pitamo, da mo¾emo na izborima ne¹to da promenimo - ali u praksi je to nemoguæe,

...ako si svestan te cinjenice, onda bi trebalo da si svestan da od bunjenja isto tako nema nikakve vajde....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

#37873
Citat: zVuk poslato 02 Jun, 2017, 07:11
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:25
Laziæ nikad nije glasao ni za Milo¹eviæa ni za Tadiæa ni za Nikoliæa ni za ovo govno... A pokajao sam se ¹to sam i za Ko¹tunicu...

nisi glasao, a bunis se nesto....to je licemerno....jer ako covek ne glasa, to bi trebalo da znaci da ga ne interesuje ko ce voditi drzavu i politika generalno.....smatram da ko nije glasao, nema pravo da se buni...
Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:34
Glasam od 1992-ge... Nisam glasao 2008-me jer sam zakasnio zbog seksa, 2012-te i 2014-te nisam imao za koga, svestan da prepu¹tam glas govnarima, ali 2012-te sam se nadao da je moguæe da æe biti manji govnari od demokrata... Iz dana¹nje perspektive mi je krivo ¹to nisam tada glasao za manekena... Ispravka za predhodni post, glasao sam 2004-te protiv Nikoliæa...
Da bar nisam napisao na ¹ta sam mislio kad sam rekao da nisam glasao za gore navedene pa i ajde... Na stranu ¹to nije bilo te¹ko shvatiti i bez poja¹njenja... :P
Da bar od 2008-te svako na forumima ne zna moje stavove... :P

Dakle, prekini da troluje¹ drugara bez razloga... :-*

Inaèe pokojni D¾ord¾ Karlin je lepo objasnio za¹to oni koji ne glasaju imaju pravo da se bune...



Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:37
@pizdurina koja deli minuse na postove koji kenjaju po AV, NAPU©I© NAM SE KURCA, MORALNI PATULJKU :*
Molim dotiènog da mi donira jednu malu nalepnicu AV koju bi inaèe zalepio nekom omra¾enom kom¹iji na sanduèe/auto/vrata od stana... ;D Ili bar da me uputi na neki mesni odbor sns-a u centru... ;D
Biæe iskori¹æena u svrhu popularizacije lika i dela preCednika/premijera/patrijarha/gradonaèelnika... :D
Ko zna mo¾da nekog dana dobije U¾ice ili Mitrovicu, Podgoricu æe te¹ko... :D

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 02 Jun, 2017, 00:37
@pizdurina koja deli minuse na postove koji kenjaju po AV, NAPU©I© NAM SE KURCA, MORALNI PATULJKU :*

nek si mu reko !!!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Ja ne glasam od kad imam pravo, smesne su mi price "izadji i promeni nesto", a sta da promenim? Za koga da glasam, neka mi neko objasni, pa i Beli bi za 2 nedelje radio isto sto i ove lopurde, a svako ko misli da ne bi, u najmanju ruku je naivan. Ako neces da se usmrdis, bezi dalje od govana i ja tako i radim.

A da se bunim moram, jer sta mi drugo ostaje, samo migracija (a gde da nadjem neku babu da je zenim zbog papira?).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

Citat: Laziæ poslato 02 Jun, 2017, 09:12

Dakle, prekini da troluje¹ drugara bez razloga... :-*



nista nije bez razloga...:D....dakle, prekini da popularizujes lik i delo naseg velikog vodje...jer pominjanje njega bilo u pozitivnom ili negativnom kontekstu, samo njemu ide u prilog....

...nesto kao ona kesiceva emisija....kao sprda se na racun sadasnjih vladara, a ustvari ne spominje nikog drugog osim njih....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ljubio te Vlajko... ;D

Ba¹ mislim da ih treba ¹to vi¹e i èe¹æe pominjati da kad doðu sledeæi izbori raja nema izgovor za neglasanje ili da "ne zna" ¹ta su ovi u meðuvremenu "radili"... ;D

Ja bi najradije pravio spisak sa svakim ume¹anim u pizdarije... Poslu¾io bi kad tad...

Major

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:34
Nisam glasao 2008-me jer sam zakasnio zbog seksa

Ili si hteo da glasas u 10 do 20h ili si *ebo ceo dan [rofl]

Lazic

Eh... ;D




ontopic:
Cub 90 sa 48.000 na satu... ;D Ne znam da li milja ili kilometara, ali definitivno van svog prirodnog okru¾enja... :o ;D