Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nano

NS... A ja treba da idem da se cimam zato sto neam tablicu na kojoj pise nosivost.


Hurricane

.. a vidi ga ¹to nosi ¹lemèe, da se ne povredi na radu  [rofl]

Major


nano

Nisam ni video slem :D to da mu ne pisu skuterasi kaznu a sto nosi jugera na tom - sta god da je - to je ok...

Lazic

"Da su svi motori kao KLE, ja bih odavno zatvorio servis." ;D








Citat: nano poslato 26 Maj, 2017, 14:59
NS... A ja treba da idem da se cimam zato sto neam tablicu na kojoj pise nosivost.
To ti je pokazatelj da je dr¾avi samo stalo do punjenja bud¾eta, koliko god prièali prièe u koje debeli zmaj veruje... Znaju da od cige vajde nema i to je to, mogu da rade ¹ta hoæe... Sad æe Slaninar da ka¾e kako je te¾ak njihov ¾ivot...

Boban_m

Ko jos vjeruje novinama ;D

Lazic

Ma da, eno ga kvari se svaki dan... ;D

Major

Ali slogan:
Bilo kuda KLE svuda
Ma da li me zajebavas [rofl]

Lazic

Onomad kad sam slomio kamen na Goliji karterom, i ja sam tako mislio... ;D Eeej bre, 2 nedelje nisam ni primetio da mi je slomljen karter... :o ;D Dok se nije pojavila fleka od ulja ispod... ;D

Major


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2017, 16:25
Sad æe Slaninar da ka¾e kako je te¾ak njihov ¾ivot...

Mislim da jeste, ne bih se menjao s njima.
Ne bih ni s veæinom ¹upaka na vlasti.
Sa Uffom bih, jer ima belog pitona od dva metra!  :)

Isto sam imao drkanje za registraciju. 3 puta registruje¹, za 4. produ¾enje te isti drkaju da nisu svi podaci dobri. Takva nam je "dr¾ava". Jesu bili pogre¹ni, ali kad napravi¹ sranje, nemoj preko tuðih leða&novèanika da ga popravlja¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Javi se DZ-u, ume da ih natera da mu d¾abe ispravljaju gre¹ke...

dzimika

Sto ne videh jutros ovu poruku
Otisao da registrujem motor I kaze upisano ti u saobracajnu da imas 2 osovine, reko pa I ima 2 osovine, prednju u zadnju, kaze motori nemaju osovine
Ok reko, kako god

Taraba

Ne znam gde vi registrujete, ja nikada nisam imao problema kod Lo¹mija.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole

S tim se i kod mene nesto zamlacivali pa zvali mup pa proveravali... isto osovine... debilizam...

dzimika

I sta su ti rekli za osovine?

Citat: Taraba poslato 26 Maj, 2017, 20:53
Ne znam gde vi registrujete, ja nikada nisam imao problema kod Lo¹mija.

Nije mi bas blizu Losmi, da jeste ne bih se ni cimao

Glava Dole

Uhh to je bilo pre godinu ipo dana, ne secam se tacno ali znam da je bas oko toga bilo problema, cak je i mislila da nece moci da registruje da cu morati u mup, pa se keva malo svadjala, pa ova zvala nekog, pa sam cekao malo duze i posle su resili i registrovali i bez nove saobracajne... da l' je bese ona mislila da nije u redu a u stvari je bilo ili nije a ipak registrovali... nem pojma, ne mogu da se setim pa da me ubijes... al kazem, bila keva jezicara sa mnom da ispise cekove a s njom nema sale kad ona poludi i krene da prebacuje i svadja se [rofl] Tako da samo ako imas takvu zenu ili prijateljicu... pusti je na njih i registrujes dok kazes keks [rofl]

UFF

Citat: Slaninar poslato 26 Maj, 2017, 18:08

Sa Uffom bih, jer ima belog pitona od dva metra!  :)


nemam, porastao je, sad ima skoro cetri metra :D

durmitor2000


balcan girl

zato meni dete danas kaze kad zovem taxi :D prvo si bila fina kad si zvala :D drugi put kad se nije pojavio za obeæanih 5min si zvala i rekla hoce li vise taj taxi :D rekoh nisam fina drugi put :D mislim, brate ispostuj me :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!