Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: viper poslato 24 Novembar, 2016, 06:30
Gre¹i¹, treba izmeðu Srbije i gadne njihove podiæi zid da ih narednih 1000 godina niko iz Srbije ne vidi, pa neka ¾ive sa svojom mr¾njom.

Kao i sa Albanskim/Squiptarskim plemenom, tako i sa Hrvatskim ces pre ili kasnije morati da imash sukob oko
zivotnog prostora mi ili oni, nema izmedju.

lazic: ne bi da te komentarishem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


Boban_m

Ma meni se cini da je ovaj zajahao ;D

ikomline


DebeliZmaj

haahahahahahah :) ovo je dobro :) hahahaah
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: ikomline poslato 24 Novembar, 2016, 18:42
PONOSNI PENZIONER





Polako ali sigurno dogoreva... Nervira ¹to æemo opet glasati protiv umesto za... Za jedno 5-6 godina...

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 24 Novembar, 2016, 09:48
Citat: DebeliZmaj poslato 24 Novembar, 2016, 03:08
zato ih treba pobiti sve na gomili ...

Pobio bi realno reèeno roðake...



Nego, ontopic:




kako kaze ono bajazit u filmu, pa i ja sam brat :D

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

DebeliZmaj

lazic: pogledaj temu za izbore predsednicke, vidi procenat onih koji nece izaci jer nemaju za koga i na to dodaj procenat rartarda koji izadju na izbore al onda naprave nevazeci glas ...a to je bitno u parlmentarnim zbog proporcije jer se preliva najvise onom ko dobije najvise a dize se prag za male ... a u predsednickim nema funkciju osim sto podize  ukupan broj glasova i daje legitimitet ....
ali ne posle ce kenjaju na #vucicupederu sto vlada sa 30% glasova .... i tako dok se on oblizuje, mase rukama i ostalo ... eto sad se izborio sa mmf za 5000din ... ajd prvo vrati sto si pokro penzije ... ali neeee
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2016, 14:26
lazic: pogledaj temu za izbore predsednicke, vidi procenat onih koji nece izaci jer nemaju za koga i na to dodaj procenat rartarda koji izadju na izbore al onda naprave nevazeci glas ...a to je bitno u parlmentarnim zbog proporcije jer se preliva najvise onom ko dobije najvise a dize se prag za male ... a u predsednickim nema funkciju osim sto podize  ukupan broj glasova i daje legitimitet ....
ali ne posle ce kenjaju na #vucicupederu sto vlada sa 30% glasova .... i tako dok se on oblizuje, mase rukama i ostalo ... eto sad se izborio sa mmf za 5000din ... ajd prvo vrati sto si pokro penzije ... ali neeee

Meni je bilo sme¹no kad su utvrdili da gomila uhap¹enih koji su protestovali protiv izglasanog predsednika Trampa, uop¹te nije glasala :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

! No longer available


Od dva minuta je objasnio... :D Oni ¹to glasaju su krivi... ;D

Slaninar

"This is the best we can do!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

Svaka slicnost je slucajna  [rofl]

I feel the need..... the need for speed !!!


Hattrick



Plavo MiG, crno Sukhoi, osim mnogih drugih bitnih karakteristika, masa i velicina se drasticno razlikuju, ako je MiG Audi A4, onda mu Sukhoi dodje nesto kao A8  :)

monsterbnt

Pravljeni su po istoj filozofiji. Mig je bio prvi, namenjen kao laki lovac, pandan f-16. Suhoj je doradio dizajn na velikom lovcu, i napravio pandan f-15
I da, pre neki dan, umro je Ivan Mikoyan, jedan od tvoraca 29 i  sestric osnivaca OKB MIG...
https://www.rt.com/news/368147-mig-29-mikoyan-aircraft/
Smrt SVIMA!!!!

Dukags

Oglas prilagoðen klijentima

OKi