Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pa jesi li procitao sta sam napisao?
hoce da muvaju i jebu

sta mislis koga? sigurno ne traze domacice, glumice i balerine

Slaninar

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2016, 02:39
pa jesi li procitao sta sam napisao?
hoce da muvaju i jebu

sta mislis koga? sigurno ne traze domacice, glumice i balerine

Plus ¹to, iako se ne muva autom, dobar auto dosta poma¾e. I ne znam ni jednu kojoj smeta ako ima¹ dobra kola.

Isto kao ¹to ne znam ni jednog mu¹karca kojem smeta ako je devojka zgodna i lepo obuèena & na¹minkana, èak i ako tra¾i "ozbiljnu vezu".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Muvao i jebao 5 godina pre nego ¹to sam poèeo da vozim... Dodu¹e ne ba¹ preèesto i ne ba¹ top modele, al' to se nije promenilo ni sa kolima...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Poljanac92



Na trenutak sam bio Conti Moto
Preticao sam i kad nisam morao :D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2016, 11:53
Muvao i jebao 5 godina pre nego ¹to sam poèeo da vozim... Dodu¹e ne ba¹ preèesto i ne ba¹ top modele, al' to se nije promenilo ni sa kolima...

Sve se sla¾em, samo, kako je pisalo na ulazu jedne proavnice CD-a: "LAK©E je gurati".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Taraba

Bolje uguraj neku gumu izmeðu ¹elne i te cevke tvoje da ne bi napraio racing stripe od te trake uskoro.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ma i ne dodiruje ¹elnu... ;D Tj, jedva ovla¹... ;D

Glava Dole

jesam ja lud, blesav ili glup al traka ceo santimetar od selne... ovaj kaze stavi gumu ispod, lazic kaze dodiruje traku ovlas a rastojanje izmedju trake i selne ceo santimetar [rofl]

Lazic

@lud/blesav/glup:

Lonac ovla¹ dodiruje ¹elnu, toliko je lagan da stoji i bez ¹elne, traka pokriva rupu koja se pojavila taèno ispod trake... ;D

Glava Dole

pa znam sta je selna, samo na jedno jedino mesto na ramu moze da se pricvrsti, zato i kazem, dzaba selna kad je on probio na drugom mestu a na slici ne dodiruje traku ovako zasrafljena ni ovlas...

Ivicat

Citat: Ukii poslato 19 Novembar, 2016, 17:07


Na trenutak sam bio Conti Moto

Cuti, mogao si i gore da prodjes :D


UFF

vozio bi 500m, stao jer sam popizdeo od dredova koji me lupaju sto po ledjima sto po kacigi i ili ih isekao ili bacio celu kacigu u qrac

Lazic

Citat: Milos96 poslato 19 Novembar, 2016, 18:42
pa znam sta je selna, samo na jedno jedino mesto na ramu moze da se pricvrsti, zato i kazem, dzaba selna kad je on probio na drugom mestu a na slici ne dodiruje traku ovako zasrafljena ni ovlas...
E jesi uporan, i ne treba da dodiruje traku, rupa je ispod trake, breee... ;D A ¹elna je ono metalno ¹to ide u krug oko lonca/cevi/creva i ste¾e da ne spadne... :D U mom sluèaju samo lièi da dr¾i... ;D

Glava Dole

znam, zato selna i ne moze da dodje na rupu nikako, to je poenta :D

Lazic


UFF

alo bre banderas taraba brine da mu selna ne izgrebe izduv i njegov post nema nikakve veze sa rupom ili jebenom izolir trakom si lud ili se drogiras treba ti crtamo?

mada mi taraba nije jasan sta se koji qrac brine da mu se ne izgrebe asupuh koji je vec BUSAN ?   :wtf:

Lazic