Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:07
Broj za cekanje u banci

Pa dal je moguce  [facepalm]  em te orobe za svopstvene pare , kao sve brzo svi experti , sve za minut a ovamo kao ovce na sisanje , ajd u red da vam uzmemo pare   [doh]   [veryangry]  [ljutko]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

..i to zna¹ koji red, vi¹e puta sam odustao nego ¹to sam èekao..

dzimika

U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

PECA BMW

Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:21
U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

Ja imam tu srecu da ni sa jednom bankom nemam apsolutno nikakve veze pa ne znam : el' moranje da se trpe ta ponizenja za svopstvene pare ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Aik banka, domaca a jaka, ako nista drugo, bar nema guzve :D
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Citat: PECA BMW poslato 09 Novembar, 2016, 15:25
Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:21
U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

Ja imam tu srecu da ni sa jednom bankom nemam apsolutno nikakve veze pa ne znam : el' moranje da se trpe ta ponizenja za svopstvene pare ?

bio sluzbeno, tj jer moram ali pozitivna strana imaju dobar wifi, tablete ako nemas drugog nacina da pristupis netu taman da ubijes vremen dok cekas
ali u svakom slucaju gledam da sto manje vremena provedem u bankama

Lazic


Slaninar

Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:21
U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

U intesi je besplatno odr¾avanje raèuna za plaæanje i primanje novaca preko Neta. Oti¹ao jednom da otvorim raèun i drugi put po karticu. To je to. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bogdan


UFF

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 07:50
Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:21
U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

U intesi je besplatno odr¾avanje raèuna za plaæanje i primanje novaca preko Neta. Oti¹ao jednom da otvorim raèun i drugi put po karticu. To je to. :)

ali ti skidaju procenat sa racuna za svaku uplatu koju dobijes tj za novac koji prodje preko tvog racuna tako da ako imas platu jednom mesecno isplati se ali ako imas puno malo uplata tipa prodajes nesto preko kupujemuvaljujem onda se ne isplati
u intesi sam uzeo ebanking karticu i ne idem u banku nikad a u SGYB imam token i isto sve zavrsavam od kuce preko ebankinga, kod njih ti ne skidaju nista za uplate ali imas mesecno odrzavanje

mi¹ko_kolo

Èemu token? I ja imam raèun kod Sosiete banke, sve obavljam od kuæe i nemam token. Koja je njegova svrha?

UFF

Obavljas sta od kuce?
mozes da plkatis samo na unapred definisan racun ako i to
npr ja ti sad dam moj broj racuna i neces moci da mi uplatis kintu preko ebankinga bez tokena
svrha je identifikacija autorizovanog korisnika i zastita tvog racuna tj novca

http://www.societegenerale.rs/?id=210


Slaninar

Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2016, 10:08
Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 07:50
Citat: dzimika poslato 09 Novembar, 2016, 15:21
U intesi je uvek guzva, bukvalno u svakoj poslovnici kao da nema nijedna druga banka u srbiji

U intesi je besplatno odr¾avanje raèuna za plaæanje i primanje novaca preko Neta. Oti¹ao jednom da otvorim raèun i drugi put po karticu. To je to. :)

ali ti skidaju procenat sa racuna za svaku uplatu koju dobijes tj za novac koji prodje preko tvog racuna tako da ako imas platu jednom mesecno isplati se ali ako imas puno malo uplata tipa prodajes nesto preko kupujemuvaljujem onda se ne isplati
u intesi sam uzeo ebanking karticu i ne idem u banku nikad a u SGYB imam token i isto sve zavrsavam od kuce preko ebankinga, kod njih ti ne skidaju nista za uplate ali imas mesecno odrzavanje

Za deviznu, po viðenju raèun, ne skidaju, koliko znam. Bar meni do sad nisu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivicat

Preko intese mogu da uplatim na koji god racun hocu, bez tokena. Nekada je bilo 5 placanja bez provizije, sada je vise. Mada su i provizije bile manje nego placanje na salterima.

Andreja

Jako su vam sme¹ne i zanimljive slike u poslednjih par postova :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

telenor banka ...
platish 500din karticu koja vazi valjda 4 god,
placam dinarima po srbiji
placam po netu
meni dolaze pare swift code ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Novembar, 2016, 13:08
telenor banka ...
platish 500din karticu koja vazi valjda 4 god,
placam dinarima po srbiji
placam po netu
meni dolaze pare swift code ...


Sto je jos bolje jedina banka gde kes mozes da uplatis na bankomatu i dizes i evre i dinare, online banking radi super... ja imam u erste i u telenoru, ovaj u erste cu da ukinem najverovatnije, prisere mi se kad treba da uplaim neki novac, cekaj red pa popuni uplatnicu pa daj dokumenta pa potpisi... ovde kako podizes na bankomatu tako i uplatis i leze istog momenta... telenor u bilo koje doba dana ili noci cale il keva samo kliki meni u roku od 10sec stize poruka na mob na vas racun je uplaceno toliko i toliko... erste cak i online moras da cekas da se odobri itd...