Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

dodji pricaj sa mojim komsijom sonyem koji je 10 god koristio tehnicku iz bunara za rusiranje pa mu kosa postala narandzasta i mirisao je na metal  [rofl]

Lazic


Glava Dole

A ovo je stvarno mnogo bolje... vec zamisljam reklamu "da belo (p)ostane kristalno braon" [rofl]

penzos

Moj sin je zaboravio da je voda takva kada smo jednom prilikom bili u Zrenjaninu. Oti¹ao u kupatilo da opere ruke i nema ga nekoliko minuta. Èujem èesmu, on ne izlazi, gunða ne¹to. Ulazim i gledam ga, a on panièno sapunja ruke po ko zna koji put i trlja, a voda u lavabou i dalje prljava!  [panic]  [panic]  [panic]
Bunari su jo¹ grða opcija jer ima dosta podzemnih voda, a Begej je bio hemijski odvod za industriju. Svi se ¾ale, ali se to uspe¹no zata¹kava decenijama.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle


bogdan

Citat: Zverinjak II poslato 01 Septembar, 2016, 23:17
Moja ma¹ina


sto si neki   daj jos malo slika toga  , inace  koji je karb

Hohštapler

Citat: penzos poslato 02 Septembar, 2016, 09:30
Moj sin je zaboravio da je voda takva kada smo jednom prilikom bili u Zrenjaninu. Oti¹ao u kupatilo da opere ruke i nema ga nekoliko minuta. Èujem èesmu, on ne izlazi, gunða ne¹to. Ulazim i gledam ga, a on panièno sapunja ruke po ko zna koji put i trlja, a voda u lavabou i dalje prljava!  [panic]  [panic]  [panic]
Bunari su jo¹ grða opcija jer ima dosta podzemnih voda, a Begej je bio hemijski odvod za industriju. Svi se ¾ale, ali se to uspe¹no zata¹kava decenijama.

2000. godine do¹li nam prijatelji iz ©vedske, na¹i ljudi prebegli tamo krajem 80-tih, i njihovi klinci koji su ne¹to stariji od mene se naèuðavali bojom vode u ZRu...
Jbte, kao u Kambod¾u da su do¹li...
Gledaju i nije im jasno.
I onda sam im objasnio da mi u ZRu imamo izreku: "If it's brown - drink it down, if it's black - put it back!".
:D

Ja odrastao pijuæi tu vodu, ona je u su¹tini ok, humusne kiseline joj daju tu boju al ni¹ta joj ne fali. Ja normalan ispo  [rofl]  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Septembar, 2016, 21:45
Citat: penzos poslato 02 Septembar, 2016, 09:30
Moj sin je zaboravio da je voda takva kada smo jednom prilikom bili u Zrenjaninu. Oti¹ao u kupatilo da opere ruke i nema ga nekoliko minuta. Èujem èesmu, on ne izlazi, gunða ne¹to. Ulazim i gledam ga, a on panièno sapunja ruke po ko zna koji put i trlja, a voda u lavabou i dalje prljava!  [panic]  [panic]  [panic]
Bunari su jo¹ grða opcija jer ima dosta podzemnih voda, a Begej je bio hemijski odvod za industriju. Svi se ¾ale, ali se to uspe¹no zata¹kava decenijama.

2000. godine do¹li nam prijatelji iz ©vedske, na¹i ljudi prebegli tamo krajem 80-tih, i njihovi klinci koji su ne¹to stariji od mene se naèuðavali bojom vode u ZRu...
Jbte, kao u Kambod¾u da su do¹li...
Gledaju i nije im jasno.
I onda sam im objasnio da mi u ZRu imamo izreku: "If it's brown - drink it down, if it's black - put it back!".
:D

Ja odrastao pijuæi tu vodu, ona je u su¹tini ok, humusne kiseline joj daju tu boju al ni¹ta joj ne fali. Ja normalan ispo  [rofl]  ;D

Znaèi dru¾e da je istina ona izreka:

once you go black you'll never go back

:D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bogdan poslato 02 Septembar, 2016, 21:11
Citat: Zverinjak II poslato 01 Septembar, 2016, 23:17
Moja ma¹ina


sto si neki   daj jos malo slika toga  , inace  koji je karb
doticni nije merodavan.....to tako ispravno stoji vec dvadeset godina...poliranjem olaksava agregat,,,,,a karburator je keihin sa honda cb250r....sa akcelerator pumpom....ja mu dao, meni bio mali...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Ih mali..pa i motor ti je mali... :P

Aussweis

Sve ima cenu ili čast!

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Biker-Boy

A ovi nasi politicari sa malim kitama jebu ne vade, mali ali tehnicari, mater im jebem da im jebem u picku koja ih okotila...
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Dukags


Lazic

Od kad te onaj omlatio ba¹ ne voli¹ golfove... :D :-*




Citat: UFF poslato 02 Septembar, 2016, 01:09
dodji pricaj sa mojim komsijom sonyem koji je 10 god koristio tehnicku iz bunara za rusiranje pa mu kosa postala narandzasta i mirisao je na metal  [rofl]
Koja kosa...? :D

mi¹ko_kolo

Mene nije omlatio a ne mogu da ih smislim.

Lazic