Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: mrle poslato 24 Avgust, 2016, 14:54
.



zubi pozuteli i pocrneli...
podbradak izasao...
stomacina izbija...
dugmici pucaju....
sa kilo sminke reslo se na 2.5kg....

polako ali sigurno izbija ova drolja na povrsinu....

http://arhiva.alo.rs/resources/img/12-12-2012/single_news/211460-10.jpg





a sto se slike tice moze i ovako ali zubi i ostalo ostaju isti!!!!


http://novaborba.co.rs/upload/zorana-mihajlovic-foto-tanjug-r-prelic.jpg


penzos

A Cicinu novu sliku? Ta je stara, evo jedna guvernerska


ma ne mogu da naðem onu sa ©ekijem i svima njima okolo, iz 90ih Bagra je ista, samo se malo utegli, pare èuna èine. Eh, kako bi ja moju Hondu sredio da imam ovoliko para  :-[
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Bori¹a


idanijel


lord_oblivion

Ja to re¹avam na slièan naèin. ©to ne mo¾e u vatru ide u kesu, negde na motor i u prvi kontejner u prvoj civilizaciji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mkt


idanijel


Bori¹a

Citat: idanijel poslato 27 Avgust, 2016, 16:56
U mom selu

u bivsoj firmi gde sam radio, radimo mi i samo buuuuuum i prolete lik kroz zid viljuskarom :D sa spoljne strane je zabo viljuske ka unutra, haos [rofl]

aæimo


eclipse4

Sad se setih kod mene u firmi pre 10ak god dodju neka gospoda s oni veliki automobili,ne secam se dal da kupe ciglanu ili zbog remonta,sve jedno,tu svako sa svakom cavrlja nesto itd i upa mene gospodin "izvinite ima li ovde blizu voda da se samo malo umijem?"

Naravno i pakazah mu ka vratima gde je ulaz u svlacionicu i kupatilo.tusevi u jednu prostoriju a u prvu ide koliko je prostorija velika u krug cesma pored cesme i jedno ono betonsko korito kako li se zove ko jasle isto u krug...tu nabijaju noge ovi lenji koji se ne kupaju vec samo noge peru.krenuo on a ja se upustio u razgovor sa drugim i u nekom momentu okrenem se da vidim dal ulazi na prava vrata.....kad gledam (ne nije ga zgazio viljuskar mozda to ocekujete hahah) on brate pije vodu sa spoljasnje cevi tj od slivnika sto izlazi iz zida od onog jasla gde svi pljuju peru noge ruke deterdzenti paste ulja...reko ako sw ovaj covek ne otruje sad nece vise nikad!kad se vratio celo vreme sam ga posmatrao da ne pocne da bledi hahah

Aussweis


Pobednik kreativni bolesnik  [kralj]  [rofl] [rofl]  jos su jaci ovi sto su na crtici iznad

http://s6.postimg.org/tm1ml809d/524010_10151422917749585_1957602923_n.jpg
Sve ima cenu ili čast!

idanijel


dragan


Horror...

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
samo vas posmatram...

Dukags


Zverinjak II

A dje se kupa¹?
Na raskrsnici.

Biker-Boy

 :o  siroto dete
nadam se da nije bio pasulj za rucak  :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !