Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


clutch&brake

Idemoooo.... Trpanje sa jajima zajedno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 19 Avgust, 2016, 01:39
Citat: eclipse4 poslato 18 Avgust, 2016, 13:13
Boss hahaha.....ostavio je narod boss....
Brate odakle ti te info? Vidim da ne gotivis Putina, ali ne moras bas ni da lupetas svasta jer si procitao na nekom forumu

nista ja ne lupetam......dovoljno da covek poznaje rusiju kroz politiku a ne kroz ono sto zeli da vidi i sto misli da jeste...



Citat: Ostoja poslato 19 Avgust, 2016, 11:11
Citat: eclipse4 poslato 18 Avgust, 2016, 13:13
Boss hahaha.....ostavio je narod boss....
®iveo tamo, apsolutno se ne sla¾em sa napisanim, nikada ih mi neæemo razumeti, a on je Rusiiju  digao iz blata. I da, ne ¾ive uop¹te lo¹e, daleko su bolji nego mii.

on je rusiju digao iz blata i evo polako je vraca u ledeno doba.
i istina malo su bolji od nas.....tj i kod njih je isto "ko uci zna ce ko krade imace..."    zato smo skoro isti narod

idanijel


durmitor2000

Evo za¹to treba da propadnemo. Jebem ti zemlju i seljake  [samoubistvo] [samoubistvo]
http://www.dusanialisa.com/

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Ali ja ne kapiram sta su oni? Sta predstavljaju?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

durmitor2000

Citat: Joker poslato 19 Avgust, 2016, 18:58
Ali ja ne kapiram sta su oni? Sta predstavljaju?
Mladence debile. ali vidim svadba u septembru trebalo bi se pojaviti u masnim koznim jaknama "Mi po pozivu sa sajta :)"

Andreja

Stvarno bi mogli da im naletimo da napravimo dar-mar :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

MIGE

Citat: Andreja poslato 19 Avgust, 2016, 20:49
Stvarno bi mogli da im naletimo da napravimo dar-mar :D
mislis dar cmar?

Kanarinac

Citat: eclipse4 poslato 19 Avgust, 2016, 14:44
Citat: Kanarinac poslato 19 Avgust, 2016, 01:39
Citat: eclipse4 poslato 18 Avgust, 2016, 13:13
Boss hahaha.....ostavio je narod boss....
Brate odakle ti te info? Vidim da ne gotivis Putina, ali ne moras bas ni da lupetas svasta jer si procitao na nekom forumu

nista ja ne lupetam......dovoljno da covek poznaje rusiju kroz politiku a ne kroz ono sto zeli da vidi i sto misli da jeste...



Citat: Ostoja poslato 19 Avgust, 2016, 11:11
Citat: eclipse4 poslato 18 Avgust, 2016, 13:13
Boss hahaha.....ostavio je narod boss....
®iveo tamo, apsolutno se ne sla¾em sa napisanim, nikada ih mi neæemo razumeti, a on je Rusiiju  digao iz blata. I da, ne ¾ive uop¹te lo¹e, daleko su bolji nego mii.

on je rusiju digao iz blata i evo polako je vraca u ledeno doba.
i istina malo su bolji od nas.....tj i kod njih je isto "ko uci zna ce ko krade imace..."    zato smo skoro isti narod
Apsolutno ne poznajes, ziveo sam tamo, moji su tamo, dosta prijatelja. To sto se Putin usprotivio eu pa sad na sve nacine pokusavaju da ih sjebu jedruga stvar. Bili su rusi i u vecim govnima pa nisu propali. Bice nekih rezova ali nece biti po narod veliki udarac. Iz tvojih pisanja je ocigledno da Putina ne volis pa prema tome nisi ni objektivan.

eclipse4

aha trebam da volim coveka koji je dozvolio onoliko ubijanja ruske dece i civila...da neprijatelje i ubice rusa naziva "partnerima"....i daje im popuste na gas.....
pa i za turke sto srusili njihov avio,pokazao svoje lice umalo se izvinuo i turcima....i ko jebe pilota i reci biznis je biznis,zabranio izvoz svinjskog mesa u tursku  [rofl] [rofl] a piletina moze.......putinove bajke....
zapravo se on nije usprotivio eu vec cini sve sto eu trazi od njega a ovi ga i dalje jebu (i kompletna amerika),a jebu ga jer im dozvoljava,kada bi im se usprotivio spustili bi evropljni loptu za  minuta.......a rusku ekonomiju izgleda poznajes ko mrak pa zato i pises tako ;)

rezova ima na sve strane a ne bice u stvari bice jos mnooogo rezova....a po narod nece biti veliki udarac kao i kod nas kad nasi politicari seru po nama jer smo i mi ko i rusi navikli to.

i ne mesaj vladimira "kilavog" vladimirovica sa narodom Rusije. jer je Rusija i narod jedno a taj majmun i picajzla je sasvim drugo.
drzavne  i narodne pare stoje u inostranim bankama van zemlje a obveznice se kupuju svaki dan u dolarima pa posle pricamo o ekonomiji hehehe....

milosevic je za njega institucija i demokratska i komunisticka i kao branilac naroda.....
ako icim barata vrh kremlja onda su to samo prazne reci i bajke.....nazalost tako je.

nije tema za to.

Kanarinac

Dobro ti iz Srbije ocigledno mnogo bolje poznajes prilike od mene koji zivim na relaciji Rusija - Srbija :) Samo ti prati novine i forume, da ne ulazimo u dublju raspravu. Pozz

eclipse4


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic