Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2016, 20:11
Da si napravio poreðenje Honde i Kawasakija pa da i razumem busolovca, ovako nema smisla, kao kad bi poredio spejs ¹atl i moskviè... ;D
sta ti imas protiv moskvica?
[zena] [zena] [rofl]

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2016, 20:41
Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2016, 20:11
Da si napravio poreðenje Honde i Kawasakija pa da i razumem busolovca, ovako nema smisla, kao kad bi poredio spejs ¹atl i moskviè... ;D
sta ti imas protiv moskvica?
[zena] [zena] [rofl]

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2016, 20:11
Da si napravio poreðenje Honde i Kawasakija pa da i razumem busolovca, ovako nema smisla, kao kad bi poredio spejs ¹atl i moskviè... ;D



ima jedna tema gde pise sta ja mislim o traktorima citaj Harli....ali isto tako aj da je stavio Hondu iy ovog veka pa i da rayumem, a sto se tice minusa  uuu sav sam se nesto nakozio... :D :D :D

Lazic


Biker-Boy

Citat: CBRR1 poslato 24 Jun, 2016, 20:51
Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2016, 20:11
Da si napravio poreðenje Honde i Kawasakija pa da i razumem busolovca, ovako nema smisla, kao kad bi poredio spejs ¹atl i moskviè... ;D



ima jedna tema gde pise sta ja mislim o traktorima citaj Harli....ali isto tako aj da je stavio Hondu iy ovog veka pa i da rayumem, a sto se tice minusa  uuu sav sam se nesto nakozio... :D :D :D

Pa ako iole malo realnije pogledas stvari,  onaj stari CBR F2 je tehnicki sofisticiraniji i napredniji od bilo kojeg Harlija 10-15 godina mladjeg,  a ni ovi danasnji Harliji nisu nista narocito, osim eto sto verovatno vecina imaju ubrizgavanje, a sve ostalo im je shit praistorijsko...
Nema Harli sta da trazi pored Honde, Honda je mnogo mnoooogo ozbiljnija kompanija....
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Da imam para, rado bih kupio I harlija. Uop¹te se ne bih bunio.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


K0le


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

ja fudbal ne pratim...ali eto...

K0le


Flavius Valerius Aurelius


MIGE


Dukags


idanijel

skuplja nafta nego prase.

Dukags

Citat: idanijel poslato 26 Jun, 2016, 19:33
skuplja nafta nego prase.
Nije sve ni u parama ?  ;-)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

kad se ovako nesto stavlja po paklicama cigareta zar ne bi i na cokoladama trebalo da se postavi nesto ovako?



Taraba

Ne, zato sto niko ne jede 200g èokolade dnevno, a i ako jede ne mora da bude debeo ako ve¾ba.
Za cigare, ¹ta god radio ipak se truje¹ i sjebava¹ pluæa za poèetak.

Al ¹to ka¾u, mora od neèega da se umre.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?