Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2016, 12:32
Sad je kasno...

...nazalost...trebalo je prvo ovo...



Slaninar

Ne znam za "unutra¹njost", ali zapadna braæa Srbi nisu smeli u BG, uglavnom su zavr¹ili po separatistièkoj Vojvodini & NS. Pevao Bora Èorba svojevremeno o tome:

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Imam dovoljno godina da se seæam kako je to izgledalo, blokirani svi ulazi u grad. Pla¹io se Milo¹eviæ da ga ne pojede besan narod... Trebalo je, ali nikom nije bilo do toga, a oni su ga muèenici podr¾avali ¹akom i kapom pre sranja, pa jo¹ nisu verovali da ih je prodao za siæu...

BOKYBOY

Ja ne govorim o izbeglicama...na svu srecu,ima medju njima predivnih ljudi koje znam licno...gori su ovi ''nasi''...ono ''mos' ti iz sela al nece selo iz tebe nikad' ''...

mrle

Ja si¹ao sa Brda u blokove, ali Brdo nije iza¹lo iz mene. Na terasi imam ro¹tilj, verige, kotliæ... kad mi doðe,jebem ceo kom¹iluk.

Lazic


Slaninar

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2016, 12:49
Imam dovoljno godina da se seæam kako je to izgledalo, blokirani svi ulazi u grad. Pla¹io se Milo¹eviæ da ga ne pojede besan narod... Trebalo je, ali nikom nije bilo do toga, a oni su ga muèenici podr¾avali ¹akom i kapom pre sranja, pa jo¹ nisu verovali da ih je prodao za siæu...

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

ovi iz sela bi uvek pre dali 100ak evra zubaru nego za auspuh




Lazic


BOKYBOY

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2016, 12:55
Ja si¹ao sa Brda u blokove, ali Brdo nije iza¹lo iz mene. Na terasi imam ro¹tilj, verige, kotliæ... kad mi doðe,jebem ceo kom¹iluk.

...eee,moj Mrle...nije to merilo sta imas na terasi...ti bar nisi ljubomoran i zavidan...iskompleksiran i dvolican...ti ne grlis ljude a posle te iste ne olajavas cim ti okrenu ledja...ti imas svoj stav i ukus i ne prepisujes od drugih...ti ne gledas sve kroz novac i za tebe nisu svi ''slepci''...ti ne pokusavas da posvadjas ljude sa ljudima koji se tebi ne dopadaju...ti se ne bi jebao za crvenu...itd...itd...mogao bih o epitetima doticnog ovako do sutra al mi se kenja vise...tako da znas da si ti daleko,daleko od takvih,iako si sishao sa brda...nisi ti tamo neki Janko Novakovic npr...

balcan girl

brate mili jel ovo forum il pijaca????? i posle kazu zene traèare i ogovaraju :D :D :D ma vaziiiiii :D svaki zenski razgovor se svede na bilo jebanje i ima ovoliki ili onoliki kurac i ova poza ona poza :D ovi muski bre gori od onih baba sto mi sede ispred zgrade :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Glava Dole

I posle kazu velicina nije bitna [rofl]

Hohštapler

Izbili neredi u Malom Iðo¹u... Maðarska pro¹la dalje...  [rofl] [rofl] [rofl]



Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Jun, 2016, 16:18
Izbili neredi u Malom Iðo¹u... Maðarska pro¹la dalje...  [rofl] [rofl] [rofl]





Zar si sumnjao u nas?    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2016, 15:30
Èemu slu¾e verige? :D

Verige ili lanac . Stari kovani lanac o koji visi kotlic , nekada u starinskim kucama gde je bilo loziste (kamin) visio je i taj lanac o koji se okaci kotlic da se kuva rucak...



malo je zamro termin pa danas i tronozac za kotilc zovu Verige ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Boki i Darko, idete mi na stojka ¹to se prozivate u svakoj temi, re¹avajte to ¹to imate u¾ivo a forum koristite za druge stvari. Fala.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

upravo sam to napisao u proslom postu ...

od mene - ende


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!