Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Biker-Boy poslato 13 Jun, 2016, 23:58
Citat: idanijel poslato 13 Jun, 2016, 23:53
;D


Ovako ce da bude kad Vinjales izdominira nad Markezom i Lorenzom :D

...kada predje u Yamahu,da...na Suzukiju,tesko... :)

Flavius Valerius Aurelius


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Lazic

Citat: Slaninar poslato 13 Jun, 2016, 21:28
Objasnio je za¹to je to njemu gubljenje vremena. Lepota je u oku posmatraèa, jebiga. Veæina devojaka ne shvata taj sport.
U neèemu i ja da se slo¾im sa veæinom devojaka... ;D Skoro sam Unu(koja je veliki obo¾avalac fudbala) zajebavao da su navijaèi(i ostali koji vole fubal) retardi... ;D

mali_zmaj

Ovi moji otvorili kladionicu u firmi,i prilazi jedan meni da se kladim,kad sam ga pogledao..,reèe èovjek "izvini ko da sam ti pola familije pobio kako si me pogledao",rekoh jebo te fudbal....
jin-jang

Kostić


Kostić


lord_oblivion

A tek ¹to ja imam gomilu èe¹kih  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 14 Jun, 2016, 17:31
Ovi moji otvorili kladionicu u firmi,i prilazi jedan meni da se kladim,kad sam ga pogledao..,reèe èovjek "izvini ko da sam ti pola familije pobio kako si me pogledao",rekoh jebo te fudbal....

tako je :D mrzim fudbal, davnih dana sam shvatio da su tupavi, posle prve recenice u razgovoru su te izgubili i nemaju pojma o cemu pricas, svaka cast izuzecima

mali_zmaj

fudbal nije vise to sto je nekad bio...,lova se pretjerano uplela u sve...,zato mi vise nemamo kvalitetan tim. sve sto valja ode vani,radi novca,nama ostaju samo drugorazredni fudbaleri,kluboovi u propadanju..,itd..,koji god talenat iskoci odma se nadje neko skaut da uzme procenat i napravi tzv. dobro djelo... pisam se ja na sve to..,a kladionice,e to je tek prica za sebe...
jin-jang

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Jun, 2016, 20:32
fudbal nije vise to sto je nekad bio...,lova se pretjerano uplela u sve...,zato mi vise nemamo kvalitetan tim. sve sto valja ode vani,radi novca,nama ostaju samo drugorazredni fudbaleri,kluboovi u propadanju..,itd..,koji god talenat iskoci odma se nadje neko skaut da uzme procenat i napravi tzv. dobro djelo... pisam se ja na sve to..,a kladionice,e to je tek prica za sebe...

Srpski fudbal konkretno nije sjebao ni odliv fudbalera (mislim da smo meðu prvih 5 zemalja po broju "izvezenih", bili smo 2. 3. jedno vreme). Sjebala ga je mafija iz saveza. Namerno, bahato.

Inaèe, pratim fudbal decenijama i moram priznati da je, uprkos tome ¹to se igra za pare, kvalitet igre sve bolji. Mislim na svetskim i evropskim prvenstvima, kao i u jakim stranim ligama, na¹ je bunar, dno dna.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

I na kraju pozadina svega toga ti je lova,ona je uvjek razlog i motiv i sve ostalo....... sve u svemu,sveopste ludilo,opsjednutost,gomila balavaca i kriminalaca,tzv. navijaca..,nasilnika koji su izasli iz istog tog fudbala,i gomila losih stvari...mislim pita li me mali ikad da ode na utakmicu dobit ce sljagu odmah!!!!

nista,ali apsolutno nista pozitivno nije izaslo od tog sporta,zadnjih dvadeset godina....,i niko me ne moze ubjediti u suprotno,ma i da je bog,otac fudbala.. 
jin-jang

eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 13 Jun, 2016, 23:58
Citat: idanijel poslato 13 Jun, 2016, 23:53
;D


Ovako ce da bude kad Vinjales izdominira nad Markezom i Lorenzom :D

dobro da nisi upotrebio rec "deda" inace bi pogresio odmah  ;D ;D

Biker-Boy

Deda je daleko iznad njih, sva trojica zajedno nemaju vise titula od dede :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

ja se vala isplakah od smeha danas,trude se da liku objasne zasto mu skuter ne vuce u 9000 obraja kao u 8000 jer mu na 7500 bolje vukao nego sad kad stavio teze rolnice....al ovaj njegov komentar priceless   [rofl] [rofl]





El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 15 Jun, 2016, 00:03
ja se vala isplakah od smeha danas,trude se da liku objasne zasto mu skuter ne vuce u 9000 obraja kao u 8000 jer mu na 7500 bolje vukao nego sad kad stavio teze rolnice....al ovaj njegov komentar priceless   [rofl] [rofl]





Misli¹, "obja¹njavali" mu pre 7 godina... :o ;D

Biker-Boy

U Rossijevom rodnom mestu Tavullia, brzina je 'ladno ogranicena na 46 km/h , ludi Italijani :D

I feel the need..... the need for speed !!!