Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...moram priznati da mi je fuZbal poslednja rupa na svirali, ali el sam ja to dobro shvatio, Maðari igraju ovo prvenstvo a mi ne??? ahahhaha
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Jun, 2016, 13:09
...moram priznati da mi je fuZbal poslednja rupa na svirali, ali el sam ja to dobro shvatio, Maðari igraju ovo prvenstvo a mi ne??? ahahhaha

Oooo, da. Bar mo¾e da se gleda prvenstvo bez nerviranja.  :)

Kad na¹ savez radi sve do pucanja u kolena fudbalerima da ne uradimo ni¹ta. Sve ¹to su mogli sjebati su sjebali.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags

Nekad se govorilo "Ko jebe Maðarsku ima ratnu mornaricu a nema more" a vid sada nas. Vojna velesila, trenutno imamo 2 helikoptera svaki po 36 godina star, pored toga ¹to imamo ratnu mornaricu a nemamo more .

Slaninar

Ali ako nastave klimatske promene & globalno otopljavanje, imaæemo i mi more!  :)

Ko ¾ivi u ananasu na dnu mora? Novosaðan Kockalone!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Kad smo kod fudbala....

Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: Dukags poslato 12 Jun, 2016, 13:23
Nekad se govorilo "Ko jebe Maðarsku ima ratnu mornaricu a nema more" a vid sada nas. Vojna velesila, trenutno imamo 2 helikoptera svaki po 36 godina star, pored toga ¹to imamo ratnu mornaricu a nemamo more .

stizu jos dva novija, pre mesec dana drzava kupila od rusa

Hohštapler

Extra, to nam je stvarno trebalo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

kako nije, pa kako mislis da premijer brzo stigne zimus do zavejanih ljudi i izvlaci malu decu iz kola bez kape na glavi

pajaxsg


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Objasnio je za¹to je to njemu gubljenje vremena. Lepota je u oku posmatraèa, jebiga. Veæina devojaka ne shvata taj sport.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Njegov extra izraz je "boys chasing pig bladder" :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

..ma moze on da kaze sta hoce i da vi kazete da je on nesto rekao, ali ja njega ni jednu jebenu rec ne razumem..
Svaka vama cast

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jun, 2016, 21:30
Njegov extra izraz je "boys chasing pig bladder" :D

Debilno banalizovanje - tako se svaki sport i takmièenje, a i dosta umetnosti mo¾e otpisati. Pa da svi gledamo masnog engleza koji nerazgovetno prièa?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Ko od nas smrtnika razumje Irca,Skota ili Londonski,ili bilo koji tzv.  sleng, ja mu se naguzim..,nist zivo ih se ne moze razumijeti kad drobe slengom..
jin-jang

Hohštapler

Citat: hurricane poslato 13 Jun, 2016, 21:33
..ma moze on da kaze sta hoce i da vi kazete da je on nesto rekao, ali ja njega ni jednu jebenu rec ne razumem..
Svaka vama cast

;D

Ja sam u poèetku imao muke da ga razumem, al po¹to sam odgledao sve ¹to je IKAD snimio od emisija i sve ¹to sam iskopao pride, poèeo sam da razumem... navikne se uho...  8)
Citat: mali_zmaj poslato 13 Jun, 2016, 21:44
Ko od nas smrtnika razumje Irca,Skota ili Londonski,ili bilo koji tzv.  sleng, ja mu se naguzim..,nist zivo ih se ne moze razumijeti kad drobe slengom..

Meni nije problem sleng, meni je Martin bio problem jer je taj njegov mucavi Irski te¾ak i britancima a ne nama, al vremenog uðe¹ u ¹tos...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 13 Jun, 2016, 21:44
Ko od nas smrtnika razumje Irca,Skota ili Londonski,ili bilo koji tzv.  sleng, ja mu se naguzim..,nist zivo ih se ne moze razumijeti kad drobe slengom..

Shvatio sam da sam dobro nauèio engleski kad sam uspeo razumeti fudbalere i boksere kad daju intervjue. Pogotovo Irce & ©kote. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 13 Jun, 2016, 21:44
Ko od nas smrtnika razumje Irca,Skota ili Londonski,ili bilo koji tzv.  sleng, ja mu se naguzim..,nist zivo ih se ne moze razumijeti kad drobe slengom..

oi :)

idanijel


Biker-Boy

Citat: idanijel poslato 13 Jun, 2016, 23:53
;D


Ovako ce da bude kad Vinjales izdominira nad Markezom i Lorenzom :D
I feel the need..... the need for speed !!!