Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Jel bi moglo ovako da predstavljate zakon o provalnicima ovde?




A svu tu pisanijadu u drugoj temi?

DebeliZmaj

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Maj, 2016, 22:26Људи се боје тих приватних тужби а реално и нису ништа страшно.... свако има права да те тужи за шта хоће, то је глупост....

mislim da je limit privatne tuzbe 10.000.000 dinara
ali moze te tuziti za vishe stvari itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Slaninar poslato 20 Maj, 2016, 23:01
Ja bih zabranio oru¾je svima, èak i policiji, samo vojska u kasarnama i na manevrima da ga ima. Inaèe volim oru¾je i pristojno dobro pucam. Ali proseèan èovek je idiot. Kome se naðe oru¾je, do¾ivotna robija. Ko upotrebi oru¾je - streljanje.

jes kurac pa od cega onda da zive privatne klinike i osiguiranja?

a i kod nas ce uskoro sve da bude privatizovano

ja danas otisao u radnju u kupio kutiju metaka kao simpsonovi u wall martu :D


elem slazem se sa mareskinom ali dzedaj je ipak objasnio

DebeliZmaj

malo nervira sto samo 50 kom godishnje
al dobro i to ce uskoro biti izmenjeno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

vec je izmenjeno
pre sam morao jednom godisnje u mup da vadim potvrdu pa onda po municiju

sad odes u prodavnicu sa oruzanim listom i kupis koliko hoces

http://s32.postimg.org/d1idhmslh/20160521_000635.jpg

SrpskiDzedaj011

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Maj, 2016, 00:55
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Maj, 2016, 22:26Људи се боје тих приватних тужби а реално и нису ништа страшно.... свако има права да те тужи за шта хоће, то је глупост....

mislim da je limit privatne tuzbe 10.000.000 dinara
ali moze te tuziti za vishe stvari itd...
Па то.... могу да ме туже и то је то.... исто као и ја њих.... будалаштина у суштини.


I have to return some video tapes....

Darko

Uffe , i koliko platis metak po komadu ?

UFF

 [neampojma] dzabe nesto tipa 30rsd

pa kompleksasi nek pucaju sa velikim kalibrom  [rofl]

balcan girl

jebes mi mater slaninar moram uskoro da dodjem u ns :D :D :D :D elem, smesne slike zar ne :D a sto neko ne stavi neku smesnu sliku ovde mi nista nit smesno nit zanimljivo... :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

mali_zmaj

Prvo i osnovno,pistolj sam vratio,skuplja dozvola nego samo oruzije..,o tome sam se vec pisao...,al zato mi ostala maceta,i max tanto,borbeni,a ja znam gdje treba da bodem..,bog blagoslovio obuku u specijali!! Tako da moli boga da nabavim pucu na crno,manja steta!! Pa nek provaljuje ako hoce,dok sam ja tu!!
Pardon sad se sjetih,dvije macete!!!!! A ima i sikirce negdje da ga nasikiram!! I jebe mi se za robiju,bitno da zastitim svoju porodicu!!!!

E Balcan,onaj Fikus,pardon Palma opet postade kralj,papa i Tito u Jagodini!? 
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Popsy

u je... ovde na forumu sve ¹kolovani... blah... ja nemam ni¹ta... sem sekire...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mareskin

Citat: Popsy poslato 21 Maj, 2016, 13:32
u je... ovde na forumu sve ¹kolovani... blah... ja nemam ni¹ta... sem sekire...

Imam onaj ¹areni kineski keramièki no¾ za voæe, nekoliko solidnih vilju¹ki i debeli te¹ki tiganj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SrpskiDzedaj011

#34194
Citat: mali_zmaj poslato 21 Maj, 2016, 12:24
Prvo i osnovno,pistolj sam vratio,skuplja dozvola nego samo oruzije..,o tome sam se vec pisao...,al zato mi ostala maceta,i max tanto,borbeni,a ja znam gdje treba da bodem..,bog blagoslovio obuku u specijali!! Tako da moli boga da nabavim pucu na crno,manja steta!! Pa nek provaljuje ako hoce,dok sam ja tu!!
Pardon sad se sjetih,dvije macete!!!!! A ima i sikirce negdje da ga nasikiram!! I jebe mi se za robiju,bitno da zastitim svoju porodicu!!!!

E Balcan,onaj Fikus,pardon Palma opet postade kralj,papa i Tito u Jagodini!?  
Мала дигресија....
Из мог искуства уколико је неко приморан да се "брани" оружјем.... хладним или ватреним, нбтн - много је теже чупати нужну одбрану у колико је ловачко оружје неолучене цеви, типа сачмара, скраћене цеви (кратеж), ако је одстрањен кундак или стављен неки телескопског извлачења, црно матиран са футролама за патроне ради брзог пуњења, вертикални "грип" и то.... исто тако у погледу ножа, бодежа, дерача, борбеног танто,.... јер се наравно оружје изузима са места догађаја ради вештачења и каснијег коришћења као доказни материјал у преткривичном или кривичном поступку.

Aмери то зову "Тrigger happy", код нас и нема баш устаљени назив.... али просечан адвокат и најобичнију поруку нпр. са форума из фазона "ко ми уђе у кућу - ја то кољем, везујем у подрум" итд користи зарад обарања нужне одбране па макар и најобичнијег прекорачења.
I have to return some video tapes....

mi¹ko_kolo

Ukoliko govori¹ o oru¾ju onda si koristio pogre¹an termin, a ako si mislio u koliko sati se desio zloèin onda je tvoje pisanje pravilno.

SrpskiDzedaj011

Моја грешка, хвала.  [thumb_up]
I have to return some video tapes....

idanijel


balcan girl

mali zmaju :D da tropska vegetacija je i dalje kralj, car prvak u skoku u dalj :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Bem ti zivot,sa cime vas je zaduzio....  ;)
jin-jang