Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

al sto volim ove pravedne sto mi lupaju minuseeee :D :D pazi ovamo meni je tata bio pandur i sve je to super red rad disciplina moze vazi kad ovo bude drzava sa normalnim pravosudnim sistemom :D prvi moj otac je bio protiv da zene prijavljuju silovanje jer je u nasem sluèaju osim ako riba nije bila nevina apsolutno nedokazivo na sudu, nikad ovde silovatelj nije otisao u zatvor zbog silovanja vec zbog nanosenja telesnih povreda, a zrtva je obièno prolazila sto puta kroz mnogo veci pakao na sudu i kasnije zigosanje okoline nego taj koji je to sranje napravio :D drugo ajde razmisli sam ostavis kuci zenu samu i uleti joj provalnik sa nozem sta ces da kazes svojoj zeni e nemoj da se branis budi cool pozovi muriju pa saèekaj da oni dodji to da rese :D aha vaziii :D :D :D otkud ti znas da li je lik kad vidi da je ona sama u fazonu a sto da se ne posluzim kad sam vec tu jelte :D :D :D :D nikad mi tudji zivot nece biti preèi nego moj rodjeni osim u sluèaju da je dete u pitanju....bilo èije dete....a taj koji je usao u stan u kome je vlasnik je vec resio svoje zivotno pitanje samim ulaskom :D to znaèi da njemu ni njegov zivot nije mio a kamoli moj :D prema tome æao zdravooooo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo


SrpskiDzedaj011

Citat: balcan girl poslato 20 Maj, 2016, 20:31
al sto volim ove pravedne sto mi lupaju minuseeee :D :D pazi ovamo meni je tata bio pandur i sve je to super red rad disciplina moze vazi kad ovo bude drzava sa normalnim pravosudnim sistemom :D prvi moj otac je bio protiv da zene prijavljuju silovanje jer je u nasem sluèaju osim ako riba nije bila nevina apsolutno nedokazivo na sudu, nikad ovde silovatelj nije otisao u zatvor zbog silovanja vec zbog nanosenja telesnih povreda, a zrtva je obièno prolazila sto puta kroz mnogo veci pakao na sudu i kasnije zigosanje okoline nego taj koji je to sranje napravio :D drugo ajde razmisli sam ostavis kuci zenu samu i uleti joj provalnik sa nozem sta ces da kazes svojoj zeni e nemoj da se branis budi cool pozovi muriju pa saèekaj da oni dodji to da rese :D aha vaziii :D :D :D otkud ti znas da li je lik kad vidi da je ona sama u fazonu a sto da se ne posluzim kad sam vec tu jelte :D :D :D :D nikad mi tudji zivot nece biti preèi nego moj rodjeni osim u sluèaju da je dete u pitanju....bilo èije dete....a taj koji je usao u stan u kome je vlasnik je vec resio svoje zivotno pitanje samim ulaskom :D to znaèi da njemu ni njegov zivot nije mio a kamoli moj :D prema tome æao zdravooooo :D :D :D :D

Из сличних разлога постоји пракса, не мислим код нас него уопштено, да се поред држања уредно пријављеног ловачког наоружања - најчешће популарна "пумпарица", у кући држи и револвер без серијског броја и без дозволе за држање.... где би се евентуално приликом позивања на нужну одбрану - на месту догађаја појавио и револвер поред тог гада који ти је ушао у гајбу са неком намером....

Посматрањем и учењем, полицајци су доста носили такав неки револвер, згодан јер приликом опаљења не оставља чауру и не може се вршити вештачење тог типа.... карактеристично за неку полицију САДа 1980тих година.

И мени лупају минусе, ништа страшно. :)
I have to return some video tapes....

SrpskiDzedaj011

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Maj, 2016, 18:30

dzedaj: ako ti je cilj nekog legalno ubijesh ... pazi vidi pozovi ga u lov ...
ili josh bolje vas 4-5 zapucate oruzijem koje ne ostavlja balistiku i ne zna se
ko ga je zapravo lishio zivota ... ili josh bolje u toku novogodishnjeg slavlja
``neizmenichno smo pucali u slavlju`` dakle moze bude samo kazna
za senlucenje ali ne i i za ubistvo jer ne moze da se ``nedvosmisleno
utvrdi koje je od optuzenih lica izvrshilo protiv pravno lisavanje zivota``
:)


Да, чуо сам за то раније.... прича потиче највише из Велике Британије.... али шта год, не идем у лов, нити на славе а немам ни потребу да убијам никога,.... пацивиста сам. :)
I have to return some video tapes....

mi¹ko_kolo

#34165
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Maj, 2016, 21:04

али шта год, не идем у лов, нити на славе а немам ни потребу да убијам никога,.... пацивиста сам. :)

Je l' mu to doðe ljubitelj nekih egzotiènih ¾ivotinja? ;D 

SrpskiDzedaj011

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Maj, 2016, 21:07
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 20 Maj, 2016, 21:04

али шта год, не идем у лов, нити на славе а немам ни потребу да убијам никога,.... пацивиста сам. :)

Je l' mu to doðe ljubitelj nekih egzotiènih ¾ivotinja? ;D
Неее.... локал - патроЈота "Србија до Пацифика!"  :drka:
I have to return some video tapes....

DebeliZmaj

jagodinka:
pa ne vole te .. zato te minusiraju :) ..
a to sto ti tata pandur .. pa dobro ne vide se
posledice .. puno ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

svaka po¹tena kuæa treba da ima luparu na dohvat ruke!  [kralj] Sitna saèma ili krupna so, pa neka se èe¹e! Koji kurac mi ulazi u stan obuven kada sam malo pre usisao?
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 20 Maj, 2016, 20:26
You two, get a room  [facepalm]

tvrdi pazar ...

Citat: balcan girl poslato 20 Maj, 2016, 20:23
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] svasta ja nesto volim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] al ti to nikad neces saznati :D

obrishi bradu.. a ma da
slag sa kafe...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

e da...
ima se kupi amonijak
za dezinfekciju ...

sjajna antiforenzicka
alatka ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

ma bre dzedaj boli mene kurac za minuse nego bi bas volela da se takvi pravednici nadju u bar jednoj situaciji o kojoj stalno pametuju pa da vidim kako bi reagovali...sto ja sam bas htela da imam sigurnosna vrata i da puknem pare na ista, ne brate nisam, al mali grad misle ljudi da imam lovu na gajbi jer mi tata radi u austriji, jos dok mi je sestra bila ziva pa jedno dva puta su probali da obiju stan kad smo obe bile kuci :D samo sto ja nisam plasljiva a i izuzetno dobro baratam i vatrenim i ladnim oruzjem :D zaslugom mog tate :D sta mislis sta je moj æale prvo rekao mojoj kevi kad se udala za njega :D ja sam pandur kad se nesto desava ja spasavam tudje zene i decu ti moras da spasavas nasu :D svi smo u kuci bili izverzirani za bilo kakvu situaciju :D ja kao mala nisam znala ni jednu pesmicu da recitujem al sam znala sve brojeve hitnih sluzbi i sta treba da radim u datim situacijama :D i realno najgluplji zakon oko èuvanja privatne svojine je nas... ni u americi nije bas tako lako da upucas nekog na pragu svoje kuce a da nemas posledice za to al sigurno neces da robijas dvadeset godina jer si upucao provalnika a onaj siroti sto mu upao lik na gajbu gde mu spavaju i zena i malo dete treba da robija ma vaziiii....bole me kurac bre dal je dosao sa srafcigerom ili kratezom, necu ni da razmisljam ni da èekam da vidim sta ima u ruci...ti nema sta da trazis u mom stanu i taèka.
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

balcan girl

Citat: DebeliZmaj poslato 20 Maj, 2016, 21:14
Citat: Andreja poslato 20 Maj, 2016, 20:26
You two, get a room  [facepalm]

tvrdi pazar ...

Citat: balcan girl poslato 20 Maj, 2016, 20:23
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] svasta ja nesto volim  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] al ti to nikad neces saznati :D

obrishi bradu.. a ma da
slag sa kafe...









UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Grof

....pre par meseci klinac potegne u NS na prvo prodavaèicu u marketu dok ju je pljaèkao airsoft pi¹tolj a potom i na momke iz interventne. Sam bog ga spasao pa su bili prisebni pa ga nisu upucali na licu mesta ali su ga zato odvalili od sise kada su ga razoru¾ali (zvanièno dok su ga razoru¾avali). I gle èuda iako je primena sredstava prinude kod nadle¾nih opravdana popasli su privatne tu¾be pa æe se sada povlaèiti po sudovima.... po meni uèinili su klincu uslugu, kada ga veæ mamam i tata nisu tukli...
Kada mi neko provali u dvori¹te, kuæu naravno da æu zvati organe reda.... ali i isto tako naravno da æu svim silama poku¹ati da odbranim svoju porodicu i imovinu....    

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

toma fila reche u jednom interviju
da je reko zeni da puca, da ce da je
posle vad iz zatvora al nemoze
iz groba .. tako neshto
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

SrpskiDzedaj011

Citat: Grof poslato 20 Maj, 2016, 21:48
....pre par meseci klinac potegne u NS na prvo prodavaèicu u marketu dok ju je pljaèkao airsoft pi¹tolj a potom i na momke iz interventne. Sam bog ga spasao pa su bili prisebni pa ga nisu upucali na licu mesta ali su ga zato odvalili od sise kada su ga razoru¾ali (zvanièno dok su ga razoru¾avali). I gle èuda iako je primena sredstava prinude kod nadle¾nih opravdana popasli su privatne tu¾be pa æe se sada povlaèiti po sudovima.... po meni uèinili su klincu uslugu, kada ga veæ mamam i tata nisu tukli...
Kada mi neko provali u dvori¹te, kuæu naravno da æu zvati organe reda.... ali i isto tako naravno da æu svim silama poku¹ati da odbranim svoju porodicu i imovinu....   
Људи се боје тих приватних тужби а реално и нису ништа страшно.... свако има права да те тужи за шта хоће, то је глупост....
I have to return some video tapes....

Slaninar

#34179
1. Na¹ zakon je u raskoraku sa pravdom - svetlosnim godinama daleko.

2. ©to reèe D¾edaj - ako se u stanu pojavi neregistrovano oru¾je, na crno, koje je baraba donela sa sobom i bude iz njega upucana u nu¾noj samoodbrani, ¹anse da domaæin robija su minimalne, koliko znam. Naravno, ako baraba pre¾ivi i la¾e na sudu, stvar se mo¾e zakomplikovati.

3. Ja bih zabranio oru¾je svima, èak i policiji, samo vojska u kasarnama i na manevrima da ga ima. Inaèe volim oru¾je i pristojno dobro pucam. Ali proseèan èovek je idiot. Kome se naðe oru¾je, do¾ivotna robija. Ko upotrebi oru¾je - streljanje. Isto bih uveo za bilo kakvu oru¾anu pljaèku, makar se koristio i no¾ i batina. To je najbolje ¹to mo¾e. Biæe i onda budala, ali zanemarivo mali procenat. JESTE, nezgodno ako baraba napadne ba¹ tebe (jo¹ ako si ¾ensko, ili slab), a ti nema¹ oru¾je, ali puno bolje nego da bude oru¾ja na ulici. Pogotovo ¹to barabe nikad neæe nastupiti tako da ima¹ ¹ansu da se brani¹, a veoma je te¹ko biti 24 sata dnevno, svaki dan na oprezu.  

4. Dizanje svesti, pravljenje humanog dru¹tva je neki ideal kome po meni treba te¾iti. Svako nasilje je izraz slabosti i liènog bola/neuspeha. Meni je svakog krimosa iskreno ¾ao i dan danas. Ozbiljno. Mo¾da nisam normalan, ali tako je, uglavnom su polupane, ili tragiène prièe, ili jednostavno nesretni idioti. Mislim na krimose koje hapse, ne na one nedodirljive i one koji vode dr¾ave.

5. Sve to pada u vodu zbog vremena i mesta gde ¾ivimo, pa ostaje da se svako snalazi kako zna (taèka 2), ili da be¾i odavde.

6. Privatne tu¾be otimaju vreme, a vreme je sve ¹to èovek ima u ¾ivotu, uz moguænost izbora, tako da jesu stra¹ne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen