Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Maj, 2016, 09:27
Citat: penzos poslato 04 Maj, 2016, 21:34
Danas odem da sredim koènice, kad ono tamo








A slikao si tosterom? ;D

telefonom willager ;)

penzos

 :-[


jbg, one telefone ¹to prave dobre fotke polomim, znam, sramota me je!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags

Waffen-SS motorcyclists of the SS-Panzergrenadier-Regiment 4 "Der Führer" in Haarlem, 1940


A German Waffen-SS soldier from the 3rd SS Panzer Division Totenkopf on his DKW SB 200 motorcycle.

A CMP truck and motorcycle of the 11th Royal Horse Artillery, 1st Armoured Division, in Tunisia, 1943.



Glava Dole


Hurricane

Citat: penzos poslato 05 Maj, 2016, 09:52
:-[


jbg, one telefone ¹to prave dobre fotke polomim, znam, sramota me je!

..ovaj je i za mene idealan  [thumb_up]

El Jefe

Citat: penzos poslato 04 Maj, 2016, 21:34
Danas odem da sredim koènice, kad ono tamo







Тај се мува по Нишу годинама.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#33966
Седамдесетих је сигурно био тамо. И није имао ориг. плочу са платинама него неки боуџ.  :)
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4


penzos

Citat: El Jefe poslato 05 Maj, 2016, 11:15
Седамдесетих је сигурно био тамо. И није имао ориг. плочу са платинама него неки боуџ.  :)
Da, to je Martinov motor, sreðuje ga. Pali, radi, ide. Ima nekih sitnica, a on je perfekcionista.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

krsta63


Hohštapler

Citat: hurricane poslato 05 Maj, 2016, 10:58
Citat: penzos poslato 05 Maj, 2016, 09:52
:-[


jbg, one telefone ¹to prave dobre fotke polomim, znam, sramota me je!

..ovaj je i za mene idealan  [thumb_up]

I mene... :D
Slomio ekran na sasmungu... ispo... prokletninja pipava...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Amateri.... ja sam nov alcatel savio ko bananu, jebala ih ultraslim tehnologija :D Cak se i baterija savila i iscurila... zamenim lcd(10.500), ispravi mi serviser kuciste, bateriju(2600) i ispadne mi posle 5-6 meseci i otkaci se flet kabal sa ploce... ja da ga vratimi pokidam ga [glavazid] Popravka se vise nije isplatila i prodao liku za 1800din da iskoristi plocu i prepakuje svoj koji je upao u vodu :D

penzos

Probao sve CAT telefone, odlièni i stvarno pru¾aju to ¹to nude. Baterije odlièno rade, èak i na smartu (S40 i S30, za S60 se nema, mnogo skup  za sada) dr¾e po par dana. Ko ima odnos ka telefonu poput mene - odlièan izbor.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin


Moj sestriæ je pregazio traktorom Nokiu i ona jo¹ radi. Samo joj je ekran ciknuo, tasteri su iskrivljeni, zinulo kuæi¹te, ali radi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Prvo sto crkne kod matore nokije je vlasnik ;D

Hurricane


mi¹ko_kolo


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

....ahahahaha  [rofl]

i oni ¹to vole ljute paprièice, pa oæe umru za stolom, huèu i plaèu i onda samo : uh al je dobra...

pa ¹ta je tu dobro majke ti ga sjebem..

jevta

I ovi ¹to piju pa im sutra muka i boli ih glava [rofl] [rofl] [rofl]