Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Laziæu iza¹ao si ¾iv,i pri zdravoj svjesti i pameti,to je samo po sebi uspjeh!!!! ;)
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 27 April, 2016, 17:54
Laziæu iza¹ao si ¾iv,i pri zdravoj svjesti i pameti,to je samo po sebi uspjeh!!!! ;)

®iv jeste ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2016, 16:38
Lako je vama da se zezate, ja se jo¹ oporavljaim od 8 meseci deljenja kancelarije sa debelim... :o ;D
Mada, da ne gre¹im du¹u, bilo je i interesantnih momenata... :D Oba... ;D

Misli¹ kad je izuo jednu patiku i podigao nogu na sto, a zatim i drugu? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


Darko


Biker-Boy

Bas me zanima kako cepa u krivinu s ovom gumom, neko bi pomislio ovo je prava Vojvodjanska guma, Made in Vojvodina, for ride in Vojvodina  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

gmum44

Citat: DebeliZmaj poslato 26 April, 2016, 22:27
Citat: gmum44 poslato 26 April, 2016, 22:05
ZMAJA BOLE JAJA!

slushaj ti opticaru jedan nijedan
nemo ti dodjem mi pravish cvikere
nove za voznju.. znash !

AJD DA TE VIDIM ....NEMAS TI MUDA ZA TO!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Citat: Hidraulic poslato 27 April, 2016, 18:51

http://s6.postimg.org/69mi47vip/10208733004029708.jpg

Ima èitav jedan forum na internetu, sajt, èak i na yt klipovi, zovu se dark side, bave se time da stavljaju auto gume na zadnji tocak motora, i to argumentovano za¹to i zbog èega,  prednosti i mane...
mnogi ljudi na skutere pozadi stavljaju auto gume, sva masa na skuteru je pozadi, ka¾u stabilnost je veca, bolja kontrola,kkoèenje,  x5 vi¹e km predje i cena je skoro ista pri kupovini.Navodno svima im je bilo glupo kad su èitali dok ne probaju, niko se nikad ne vrati na obiènu moto gumu.
Meni padalo na pamet da kad potro¹im zadnju na skuteru da probam, nemam ¹ta da izgubim.
Potra¾ite na YouTube. .
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

idanijel


TEEfqd

! No longer available

za debele amere koji voze tepsije samo pravo na autoputu i ajde ali na R-a da stavis automobilsku gumu pozadi jedino fer bi bilo da dobijes batine od nekog pre nego sto montiras

freepartyman

Ameri sjebu svaki motor kojeg se dohvate.. Odmah izduzuju zadnju viljusku,stavljaju neonke, i debelu gumu iza. Teska ciganija
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 28 April, 2016, 01:09
Ameri sjebu svaki motor kojeg se dohvate.. Odmah izduzuju zadnju viljusku,stavljaju neonke, i debelu gumu iza. Teska ciganija

bas vala. a i greota da se jedan R vozi samo pravo

makinjo

Citat: freepartyman poslato 28 April, 2016, 01:09Ameri sjebu svaki motor kojeg se dohvate.. Odmah izduzuju zadnju viljusku,stavljaju neonke, i debelu gumu iza. Teska ciganija
Vecinu takvih motora voze crnci bar ono sto sam ja primetio na youtube  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 27 April, 2016, 23:57

Ima èitav jedan forum na internetu, sajt, èak i na yt klipovi, zovu se dark side, bave se time da stavljaju auto gume na zadnji tocak motora, i to argumentovano za¹to i zbog èega,  prednosti i mane...
mnogi ljudi na skutere pozadi stavljaju auto gume, sva masa na skuteru je pozadi, ka¾u stabilnost je veca, bolja kontrola,kkoèenje,  x5 vi¹e km predje i cena je skoro ista pri kupovini.Navodno svima im je bilo glupo kad su èitali dok ne probaju, niko se nikad ne vrati na obiènu moto gumu.
Meni padalo na pamet da kad potro¹im zadnju na skuteru da probam, nemam ¹ta da izgubim.
Potra¾ite na YouTube. .

Andreja, je l' ti dobro?  ;D

Hohštapler

Slazem se sve, za R motor treba ¹amar da mu lupe, ali na skuteru kojeg svakako vozi¹ uvek samo pravo i po gradu, nema krivina i obaranja, gde zadnja trpi 80% optereæenja,  moja je nova novcijata, pre¹la oko 2000km vec se skockala...
Ka¾em,  spreman sam da probam, èisto da vidim. Mada, pitanje je dal mo¾e da se uglavi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.