Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Ja sam zadnji put odustao od pregleda,dobio uputnice pocetkom januara,a uspio naci slobodan termin kod specijaliste krajem februara..,kad je dosao datum,jednostavno vise nisam imao volje..,a i poslije vise od mjesec i po dana me je sve proslo...

To nam je nazalost stvarnost,sve moze da ti se desi,ali da se razbolis..,ne daj boze nikom....  :(
jin-jang

idanijel

#33742












Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4


stilgar


Kanarinac

Citat: Slaninar poslato 22 April, 2016, 23:23

Ovaj sto je napravio ovo je debilcina teska. Porediti momke iz BSa sa okorelim ustasom, koji peva o ubijanju Srba i mrznji prema Srbima je debilizam. Momci prozivaju ljige politicare, nekad repuju o srpskoj istoriji, nekad o zivotu. A ti si tek posebna prica sto kacis ova sranja i pokusavas da udaras neku kontru ljudima ovde...

UFF

nisam se bavio politikom nit beogradskim sindikatom ali sto se mene tice momci su odlicni.
od mene samo pohvale za muziku


ps. mozda ce da zvuci glupo/neobrazovano ili u najmanju ruku neinformisano ali ne znam ni ko je tompson

i zabole me kurac ceo


bas

idanijel

 ustasa, saban neki...

clutch&brake

Ja na Tomopsona gledam kao na "muzikalnog" ©e¹elja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

 Slusao sam Borisa Dezulovica kako prica da su svi oni (malo pametniji) u Splitu te 91 gledali na Tomsona kao na klovna, poredili ga sa rambom zbog frizure nazivali ga kozarom (seljak) itd..I iz zajebancije pustili neku njegovu pesmu na radiju, kad ono...Valjda taj naboj nacionalizma iznedri njega u kao nekog pevaca iliti zvezdu..  Sta reci koju posluku porati..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

zVuk

Citat: Kanarinac poslato 23 April, 2016, 00:24
Citat: Slaninar poslato 22 April, 2016, 23:23

Ovaj sto je napravio ovo je debilcina teska. Porediti momke iz BSa sa okorelim ustasom, koji peva o ubijanju Srba i mrznji prema Srbima je debilizam. Momci prozivaju ljige politicare, nekad repuju o srpskoj istoriji, nekad o zivotu. A ti si tek posebna prica sto kacis ova sranja i pokusavas da udaras neku kontru ljudima ovde...

.....jes' debilan plakat....i u pravu si sve sto si rek'o......ali poenta je da je taj beogradski sindikat na platnom spisku politicke partije i da je ta poslednja pesma snimljena u svrhu predizborne kampanje.....pogledaj samo cija lica fale u spotu i sve ce ti biti jasno....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m

Zvuce spavas li ti nekad?

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin


Uop¹te ne ulazim u to èiji je BS i da li se nekome sviða njihova muzika ili anga¾ovanje. Ali sigurno nije korektno porediti ih sa usta¹om Tompsonom, a ljudi se generalno bave socijalnim temama.

A i to ¹to nema neèijih slika ne mora ba¹ da znaèi. Ipak nas "sistem la¾e".
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zVuk

Citat: mareskin poslato 23 April, 2016, 07:53

A i to ¹to nema neèijih slika ne mora ba¹ da znaèi. Ipak nas "sistem la¾e".

...da ima bilo sta u pesmi upereno protiv sistema, ta pesma bi bila sklonjena sa youtuba u roku od odmah, a ustvari se desilo upravo suprotno, svima nam je taj spot osvanuo na naslovnoj strani youtuba istog dana kad je aploudovan i to bas slucajno 5 dana pred izbore......

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Serpente

Bs vec godinama to radi,proziva politicare i zivot u srbiji,mislim da njih bas i ne smeju da uklone tek tako,jer ima mnogo pesama u istom fazonu o proslim vlastima i da ovi sad budu jedini koji su zabrabaili?sa bi sebi napravili problem.
Be the change you want to see in the world!

monsterbnt

#33757
Ja ne verujem da neko jos uvek naseda na BS proseravanja... Pred svake izbore naprave ovako nesto dok primaju  masne honorare.... Jebe se njima za socijalu... A nisu daleko od tompsona... Itekako su ultranacionalisti samo ne smeju bas da guraju to u svoje recitacije jer ovde jos mogu i da te uhapse za to.... I prestanite da minusirate slaninara samo zato sto misli da je BS jedna gomila morona.... To mislim i ja i potpuno se slazem sa ovim





Ajmo vi pogodjeni ovime, lepo osporite svaku tacku.
Smrt SVIMA!!!!

Serpente

Pa ajde neka.bilo ko onda uzme i neka smislu rimu o rusenju sistema,neka uzme matricu i neka sve to spoji u pesmu posto se slazete?:)
Edit:aj da olaksam,ajde smislite bilo koju rimu i spojite sa matricom da to zvuci dobro bez obzira da li je politicki orijentisano prema jednima ili drugima.a to sto si i ti rekao da nisu daleko od tompsona govori samo da nemas pojma o cemi pricaju ni oni niti tompson jos manje,jer on poziva na ubijanje srba a ovi nikad nisu nijedan narod prozivali.-
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Tomson dal namerno ili pukim sluèajem ispao pametan... skontao da postoji potreba na "tr¾i¹tu" za takvim pesmama i sad  æe ceo ¾ivot da ¾ivi ko Bog od hrvatskog nacionalizma (cenim da se na nepresu¹an izvor nakaèio)..

Da se vratimo na BS, lepo ste svi preslu¹ali pesmu, zvi¾dukali uz nju i klimali prstiæe na nogama uz ritam basa i onda nakon toga poslali  mo¾da èak i link nekome...  i kraj..
El neko ne¹to uradio?
Neki prozor makar polomljen u BGu?
Nije.
Ta pesma je ventil.. i to dobar. I trebaæe nam.
Sutra ©andor Ki¹farka¹ dobija jedan kroz jedan... svi ostali su se rasuli u 28 frakcija... zavadi pa vladaj, moderna zapadnjaèka demokratija na delu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.