Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Mart, 2016, 20:25
Ala su oni zaostali.
Ovako i cigani sa Klise voze svaki dan svoju decu, s tim ¹to smo mi napredniji, kod nas cigani imaju APNce ;)

[rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags


mrle

Citat: penzos poslato 23 Mart, 2016, 20:03
Danska princeza Meri vozi decu u vrtiæ!



pa kad ne radi metro.

penzos

Danci su mi mnogo gotivni po nekim svojim stavovima. Ne, ne prati je helikopter, obezbeðenje skoro i da nemaju! Gradonaèelnici, politièari i sl rezonuju da su u slu¾bi naroda (¹to i jesu) pa poku¹avaju da daju ¹to pozitivniji primer! Pa kod nas svakoj po¹u¹njari od ministra decu voze slu¾benim autom po dvoica pripadnika obezbeðenja u ¹kolu iz ¹kole, ¾ene im slu¾benim autima idu u "¹oping", po auto putu hoæe da me oduvaju oni sa blinkavcima po tri auta,... U danskoj to nema! I jo¹ kada sam video da ladnjaka parkiraju bicikl i odu da zavr¹e posao!!! A ja ne smem da ga ispustim iz ruku, a kada ga ve¾em ispred stalno gledam da mi ga ti isti cigani ili jo¹ gore veliki Srbi ne marnu!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zverinjak II

Razlika je samo u tome ko radi za narod vozi se i ¹eta bez obezbedjenja kroz narod a ovi ¹to rade za sebe a protiv naroda moraju da imaju obezbedjenje zbog perja ikatrana.
Evo malo novih smajlija:


penzos

Policijska uprava Ni¹, radno (ili ne radno) vreme ¹altera. Stvarno sam popizdeo!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

Jebi ga, kad rade popodne nemaju pauzu! Kakva diskriminacija.

penzos

Citat: mi¹ko_kolo poslato 24 Mart, 2016, 14:05
Jebi ga, kad rade popodne nemaju pauzu! Kakva diskriminacija.
.
[rofl]  [rofl]  [rofl]  [clapp]  [clapp]  [clapp]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Kod nas bi pala za 90%...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

raj bi mu bio da tu pise dozvola za stanovanje u novom sadu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zeljkamp

Nadam se da nije bila...


TwinZ Auto & Moto

eclipse4

veca smo pretnja po svet cak i od isis-a,ma kakav isis od svih terorista ukupno!



Hattrick

Razlika je u tome sto oni vracaju samarcine.

balcan girl

a jbg kako mi da budemo teroristi :D neko ce da se uspava, neko ce da se napije pa sve da istrtlja, ovaj zakasnio na avion, ovaj na voz, ovom ispao detonator negde i ne moze da ga nadje, a nekom zena ne da da ide sa drugarima sa reèenicom a jel moras bas ti da ides? a nema ko drugi? a ko sve ide? a sta cete tamo da radite? jel ima tamo i neka zena :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


bigbad86

Verovatno su nas najvise jer smo u blizu pa bilo jeftino da se uzlece iz komsijskih drzava da vezbaju piloti. A i greota da se baci svo ono bajato uranijumsko naoruzanje koje je stojalo po magacinima. U stvari cekaj, jesu ga bacili. Na nas... Majke im ga spopandrknem...