Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Citat: mkt poslato 17 Mart, 2016, 18:29
danas na sajmuuuuu
http://i.imgur.com/NfSnYT2.jpg


Danas sam bio da ugovorim posao kod coveka koji vozi ovako nesto slicno, Ford Ranger, 6 speed automatic 2.2 dizel, uredno registrovan kao teretno, registracija maltene ko za Yuga, tako mi kaze covek...

Joker

Kazem, moze ali sada da bi uradio tehnicki, moras da ti proizvodjac izda potvrdui sve ok... A ima i na foru, sto bas nije po zakonu..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Ovo je sto posto po zakonu, sad sam bio na Ford.rs, klasifikovan je medju komercijalnim vozilima, tj medju kombijima. Ima nosivostu preko 1000 kila pozadi, logicno da je teretno.

DaChaS

Pa normalno da je teretno kad je pickup truck ...ne racunajuci one meksicke low rider pickupove :D

VR 46

Uffe evo ti kocije za plac :D
Twist of wrist!

mkt


monsterbnt

Citat: bigbad86 poslato 18 Mart, 2016, 22:10
Danas sam bio da ugovorim posao kod coveka koji vozi ovako nesto slicno, Ford Ranger, 6 speed automatic 2.2 dizel, uredno registrovan kao teretno, registracija maltene ko za Yuga, tako mi kaze covek...

Samo sto je taj Ranger azdaja za ovo... Inace ovaj Isuzu D-Max je skuplji od Hiluxa koji pokusava da kopira...
Smrt SVIMA!!!!


Boban_m

Ne bih rekao da je umjetnicka instalacija...sta li je ovde bilo?

Joker

To bi bilo scena iz filma Man Of Steel... Dobra fora ali skroz nerealna..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...


dzimika

Citat: monsterbnt poslato 19 Mart, 2016, 02:25
Citat: bigbad86 poslato 18 Mart, 2016, 22:10
Danas sam bio da ugovorim posao kod coveka koji vozi ovako nesto slicno, Ford Ranger, 6 speed automatic 2.2 dizel, uredno registrovan kao teretno, registracija maltene ko za Yuga, tako mi kaze covek...

Samo sto je taj Ranger azdaja za ovo... Inace ovaj Isuzu D-Max je skuplji od Hiluxa koji pokusava da kopira...
Jako mocno izgleda, jedino hilux u nekoj preradi izgleda tako mocno ali za tu preradu imas 2 rangera

Hohštapler

Isuzu je ozbiljna firma u svetu terenskih vozila, dal imitira Hiluxa nisam siguran...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

juga

Isuzu je jedan od veæih proizvodjaèa dizel agregata, terenskih i privrednih vozila, èak je za toyotine modele  tundra i tacoma radio agregate!

Hohštapler

htedoh i to da pi¹em al me mrzelo...
Toyota je samo "¹rafciger" firma, imaju odeljenje za "inovacije i dizajn" i sklapanje, njihov sistem organizacije je jedan od najcuvenijih na svetu..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Joker poslato 18 Mart, 2016, 22:17
Kazem, moze ali sada da bi uradio tehnicki, moras da ti proizvodjac izda potvrdui sve ok... A ima i na foru, sto bas nije po zakonu..

Hilux je teretni. Kupio zet na firmu i tako je registrovan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Mart, 2016, 06:30
Isuzu je ozbiljna firma u svetu terenskih vozila, dal imitira Hiluxa nisam siguran...

Ne ne, nisi me razumeo... Ja ne pricam o firmamam nego o modelima. D-max ne moze nikako da se poredi sa hiluxom. U sustini nista ne moze da se poredi sa hiluxom u toj klasi. Postoji razlog sto ISIS vise tera hiluxe nego bilo sta drugo. Zato svi pokusavaju da imitiraju hiluxa.

A da ne pominjem stari hilux...

! No longer available
! No longer available
! No longer available
Smrt SVIMA!!!!