Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Cekaj,ko su te dve gole ribe sto bleje  u dvoristu :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


eclipse4


bogdan


idanijel


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

ja nisam u strahu,ima aleksandar vucic cini mi se maketu onog nasipa sto se sastavlja,nesto slicno ovome....bezbedni smo (pored makete s300,beograda na vodi,brzog voza....itd)

Biker-Boy

A realno koji ce nam avioni, avijacija... dosta nam je da imamo par kvalitetnih raketnih sistema, koji mogu da obore sve sto nam se nadje na nebu i gotova stvar, jeftinije i efikasnije :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Jefta

Ne treba nam ni avijacija ni raketni sistemi. Bezveze je trositi i jedan dinar na nesto sto ne mozemo da branimo. Kao branimo nase nebo... hahah vaziii.
Jedino sto je potrebno je jedan borbeni avion sa raketama vazduh vazduh koji moze da obori putnicki avion u slucaju otmice i to je to.

bigbad86



eclipse4

Usvojio sam jednu dobrotu od kuceta.....tek je dva dana kod nas.....lutalica mala,verovatno je dodz ali me savrseno ne zanima.....

Smestaj odgovara



Sapica obavezno na neku stvar





Dobrota jedna mala dobila i igracku prvu,ogrlicu i povodac za malo kasnije....



A naravno posle bilo i  kupanjeeeeeee




Sin ju je nazvao Bucka hehe



Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

lvl1

Sve ja to znam,i da moze da se kupi,da li ti znas koji pritisak i koja sila udara na tu povrsinu?  [dunce] :o fasciniran sam,kao zemba montazni ...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...