Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gvozden

Sve me stra` da bi neki minaret ovako potopili ili neku katolicku....

mrle

Citat: Gvozden poslato 09 Mart, 2016, 12:00
Sve me stra` da bi neki minaret ovako potopili ili neku katolicku....


da probaju u Pazaru ne¹to tako.
Ne smeju da sru¹e spomenik na jugu Srbije postavljen u èast vojnicima UÈK (teroristima), ali su uklonili spomenik na¹im poginmulim ¾andarmima.
U pazaru stoji spomen ploèa onom njihovom mud¾ahedinu... Ma ima toga, sramota me kako Srbiji dobro ide.

bigbad86

Ne daj boze meni neko da da vlast, sve bi svima porusio, te nacionalisticke i verske ispade i spomenike koji prozivaju druge narode. Ima bre samo hipi ljubav da bude i tacka :P

Ivicat

Pa da, sta je to? Samo gomila kamenja. Sta je tih 600+ godina njenog postojanja. Nista. Valjda je vaznije misljenje i stav bilo kog od nas.

Tesko nama sa nama.

Citatcovek bez istorije je kao drvo bez korena

Hurricane

Citat: bigbad86 poslato 09 Mart, 2016, 11:58
Nije nego da bi imalo veci uticaj kod vernika da se pobune protiv ovoga ili onoga, lako su to mogli da isprazne, i sram ih bilo sto nisu.

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2016, 11:46
Jebote, za¹to bar nisu sve ispraznili ??? :o [facepalm]

Ah da, mislili su da æe bog da spreèi potapanje...

..neka meni oprosti isti taj, ali pare sa ikona su kladim se, sigurno ispraznili...

monsterbnt

Cekaj bre, vernici su mogli da se organizuju da upadnu u opstinu, nisu mogli da se organizuju da se sve iz manastira iznese??? Pa ko je tu lud...
Smrt SVIMA!!!!

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Citat: monsterbnt poslato 09 Mart, 2016, 14:35
Cekaj bre, vernici su mogli da se organizuju da upadnu u opstinu, nisu mogli da se organizuju da se sve iz manastira iznese??? Pa ko je tu lud...
Na¹ao sam negde da su ipak sve ispraznili, a da je ovo sad potopljeno donela raja da èuva crkvu... Èini mi se da i bog zna da je voda ipak bitnija...

mkt


bigbad86

Da se razume nisam mislio da se ruse stare crkve i manastiri, nego ove nove prozivke tipa Krst od 35 metara u muslimanskoj cetvrti u makedoniji, ili spomenici UCK u Srbiji itd itd. Staro sta ima nek ostane, al novo im nista ne bi dao, ako hoce da pomognu narodu nek uloze u zdravstvo, medicinu ili nesto trece.

makinjo


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

A i nasi poslanici imaju suljeve od masne hrane iz skupstinskog restorana...

Biker-Boy

Drz' vodu dok majstori odu..  [rofl]  [samoubistvo]








I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Evo vam ceo deo sajta posvecen tim zanimljivim prepravkama.
http://failblog.cheezburger.com/thereifixedit

Dukags


Lazic