Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Radanovic

Citat: penzos poslato 07 Mart, 2016, 15:25
I samo da ponovo napomenemo: goveda na putu! Ali prava, na njih mislim! Ima ih oko Bileæe i Gackog ujutru kada ih izvode sa farme, a i svuda je moguæe da se pojave. Pa¾ljivo, inaèe put je predivan, ja obièno idem preko Vi¹egrada, Foèe, Tjenti¹ta (odlièno mesto za pauzu), Gacko, Bileæa, Trebinje. Radar je uvek pre Vi¹egrada (malo posle Dobruna) i u Gora¾du. Ponekad i na raskrsnici za Rudo.

[thumb_up] ... http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,16711.0.html




Blagaj, kraj Mostara 


VR 46

Hvala kolege,u planu je ove sezone Trebinje :D
Twist of wrist!

Hohštapler

Citat: penzos poslato 07 Mart, 2016, 15:25Tjenti¹ta (odlièno mesto za pauzu)

Ako mislimo na istu kafanu, onu kao brvnaricu, sva u drvetu, imaju sjajnu ragu èorbu, ja svaki put tu stanem da ruèam, a reda velièina par maraka...  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Da, ta pored puta. A radi i hotel, prenoæi¹te je dosta jeftino ko ne nosi ¹ator. Imaju predivnu terasu. Ma ceo put je fantastièan, krivine su super, asfalt dooobar, e sad, nekada zna kamen na put, nekad krave, nekad ovce, nekad budala. Ali bo¾e moj - to je avantura!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

doktor

Kad se vec pominju kafane oko Trebinja, prosle godine smo klopali opasno dobru klopu u jednoj kafani prema Dubrovniku, na vr' brda...ne znam ime kafane, ali vredi se provozati iz grada na klopu.


Bikers work is never done!

mkt


mkt


Andreja

... i tako nastaju traume i serijske ubice.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

goranvojska


penzos

Citat: doktor poslato 07 Mart, 2016, 18:43
Kad se vec pominju kafane oko Trebinja, prosle godine smo klopali opasno dobru klopu u jednoj kafani prema Dubrovniku, na vr' brda...ne znam ime kafane, ali vredi se provozati iz grada na klopu.



E imena te kafane ja poku¹avam da se setim od kada se povela prièa o Trebinju! Etno kafana, fenomenalna klopa, veliki parking, cene umerene, sve preporuke!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4


Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Mart, 2016, 12:50
Oj Trebinje, Trebinje... Pripadnici mornarièke pe¹adije znaju nastavak. Inaèe, meni jedan od lep¹ih gradova.
Kad me vidi¹... ;D Nisam bio mornarièka pe¹adija, ali volim Duèiæa, a to sam od njega èuo(proèitao)... ;D






Citat: Biker-Boy poslato 07 Mart, 2016, 19:50

I prosto ih sramota koliko vidim... :D

Zverinjak II


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

penzos

Komisija je na terenu i sagledava posledice stogodi¹njih poplava koje su nas iznenadile!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

A ja uèio na Jugu... :o  [facepalm]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu