Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


Dukags

Ono kad upadne¹ u firmu preko stranke pa mora¹ da izigrava¹ budala ili je prirodno takav?

GSP, ikone
e

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


monsterbnt

Samo sto vakcina nije medicinski eksperiment.... Propade im pravna ograda... Tako je to kad te o pravima uci nadrilekarka... Nadam se da ce se setiti sta je potpisala ako joj dete zakaci nesto...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Oj trebinje, Trebinje... Pripadnici mornarièke pe¹adije znaju nastavak. Inaèe, meni jedan od lep¹ih gradova.

freepartyman

U tom delu Hercegovine se prica najcistiji srpski jezik.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Мото сусрет ТНТ Требиње
10.11.12. Јун
Друштво за заштиту од животиња

VR 46

Jel bio neko manijaka proslih godina na skupu u trebinju? :)
Twist of wrist!

nemke


El Jefe

Citat: VR 46 poslato 07 Mart, 2016, 13:46
Jel bio neko manijaka proslih godina na skupu u trebinju? :)
Паја021 и Весна и ја
Друштво за заштиту од животиња

doktor

Citat: VR 46 poslato 07 Mart, 2016, 13:46
Jel bio neko manijaka proslih godina na skupu u trebinju? :)

Bio!
Cesto skup u Trebinju spojim sa nekom lepom voznjom.
Bikers work is never done!

VR 46

Kakvi su utisci? Put do tamo,sam skup? :D
Twist of wrist!

mi¹ko_kolo

Nisam uspeo otiæi na skup ali put do Trebinja je odlièan za vo¾nju, posebno otkako su uradili Èemerno. A mo¾e¹ i manji krug da pravi¹, u odlasku posle Foèe ode¹ levo na Hum i siðe¹ do Nik¹iæa pa onda u Trebinje, a u povratku na Bileæu, Gacko, Tjenti¹te i dalje istim putem natrag kuæi.

penzos

I samo da ponovo napomenemo: goveda na putu! Ali prava, na njih mislim! Ima ih oko Bileæe i Gackog ujutru kada ih izvode sa farme, a i svuda je moguæe da se pojave. Pa¾ljivo, inaèe put je predivan, ja obièno idem preko Vi¹egrada, Foèe, Tjenti¹ta (odlièno mesto za pauzu), Gacko, Bileæa, Trebinje. Radar je uvek pre Vi¹egrada (malo posle Dobruna) i u Gora¾du. Ponekad i na raskrsnici za Rudo.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

penzos

Drugar za vikend divljaèio, pa evo jedna lepa:


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion