Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2016, 12:24
slusaj, znam ih dobro gde su manjina tu su mirni kao bubice, èim postanu veæina eto ih da kenjaju nesto, uvode svoja neka pravila i kenjaju za sve pare, doduse za dve godine oni su veæina u skoro svim zemljama evrope pa æe na miran i demokratski naèin na izborima da izaberu svoje predstavnike i demokratski svima da uvedu ¹erijatski zakon :D :D :D :D :D

Ma jeste - svi Srbi su junaèki izginuli na Kosovu. I oni ¹to su se kojim sluèajem nekako saèuvali (¹to su tad bili u pelenama) su izginuli u Bosni i Krajini. I niko nije izbegao. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

slusaj slaninar znas kako se kaze :D neki æete da poginete neki æemo da prezivimo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

p0peye

Citat: SSZGO poslato 21 Januar, 2016, 16:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 13:01Mi smo srecom veca beda nego oni pa samo prolaze....a ako ih ne puste , oni ce na neku drugu stranu....ko se jos skriva od kise na ledinu....ide se u pecinu a ako te ne puste onda pod drvo...ovde ledina...

ha, retardi, ne znaju da je u srbiji najbolje...
Аха, зато си ти отишао код Арапа, јер ти је просто било непријатно колико нам је овде добро...
П.с. - Србија се пише са великим С... ( за остало ме заболе да исправљам, али Србију и Русију треба испоштовати...)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Hattrick

Pa naravno da ne ostaju ovde jer ovde bajo nema sklepam 12 dece, pa primam 4k€ mesecno od socijale, dok druge ubijaju od doprinosa kako bi mene izdrzavali. A to je ono sto ti paraziti vrlo dobro znaju. Zato im je u ustima samo Berlin, Stockholm itd. Samo i tamo se polako bude ljudi. Nemoj da uskoro bude kuku lele, kada se domoroci opet budu setili da ustvari "rad oslobadja".
A Srbija, sta reci za Srbiju, ovde ili umes, ili ne umes, nema trece.

Dukags


Bori¹a


durmitor2000


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 21 Januar, 2016, 16:53
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 13:01
Mi smo srecom veca beda nego oni pa samo prolaze....a ako ih ne puste , oni ce na neku drugu stranu....ko se jos skriva od kise na ledinu....ide se u pecinu a ako te ne puste onda pod drvo...ovde ledina...

ha, retardi, ne znaju da je u srbiji najbolje...
realno tebi nigde nece biti dobro.....i nikad ti nece biti dobro....jer dobro se postize unutarnjim mirom....a ne novcem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Zverinjak II


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

#32553


eclipse4





da bi ukapirali sliku moram da metnem tekst o "ekonomskom tigru"  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


http://www.pravda.rs/2016/01/21/vucic-u-davosu-srbija-postaje-ekonomski-tigar-jugoistocne-evrope/

ma moze i ofarbani macor iz kontenjera  [rofl]


idanijel



Bori¹a


perlx


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.