Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

E danas decurliji nalupani samari zbog bacanja petardi na psa....
Smrt SVIMA!!!!

yzf750

i ja sam danas zaplenio gomilu petardi..neke tnt ,zolje..debele,gruvaju kao nenormalne..jos ih ubacuju u kante za smece,klinci po ceo dan setaju po kraju i rokaju dok nisam popizdeo pa je bilo istresanja iz dzepova..
ne znam kqko klinci dolaze to takvih petardi,preterano koliko tog ima i ne prestaju da bacaju,i u tudja dvorista,pod prozore..bezobrazluk

monsterbnt

za bacanje po kraju i kontejnerima me bas briga
za bacanje oko psa ima da pojedu sve petarde koje istresem iz njih...
Smrt SVIMA!!!!

UFF

logicno

ali onda je logicno i za napad lutalice da pojede sve "petarde" koje mogu da nabavim

bivsu devojku mi napali na nbg u ovo vreme pre x godina

pa sam lepo 31og decembra posle sumraka dosao u park gde se to desilo sa pistoljem da ih eutanaziram sve, petarde su ionako pucale okolo non stop pa niko nista nije ni primetio

monsterbnt

ja ne pricam o lutalicama, pricam o mom psu
za lutalice iz bloka mi se jebe ja ih prvi sutiram kad god mi pridju jer se kurce....
svaki sledeci koji baci petardu na mog psa koji nikad nikog nije, niti ce napasti, ima da pojede i samarcinu i sve petarde koje mu nadjem
Smrt SVIMA!!!!

jevta

Dokle god je tvoj pas sa korpom na povodcu to mu se verovatno neæe desiti.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

monsterbnt

Citat: jevta poslato 26 Decembar, 2015, 01:31
Dokle god je tvoj pas sa korpom na povodcu to mu se verovatno neæe desiti.

Zenki samojeda od 7 meseci korpa ne treba... Em su kao rasa nesposobni za bilo kakav oblik agresije em je ova jos dodatno oblentavljena... Takodje joj ne treba povodac jer itekako slusa, ne napada ljude cak ni da se igra osim ako je zovu i ja dozvolim...

Zaludni balavci koji prodju pored psa koji ih cak i ne gleda i zaspu ga petardama su valjda danas naucili lekciju.... Verujem da im jos uvek zuji u usima...
Smrt SVIMA!!!!

mkt


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Citat: monsterbnt poslato 26 Decembar, 2015, 01:46
Citat: jevta poslato 26 Decembar, 2015, 01:31
Dokle god je tvoj pas sa korpom na povodcu to mu se verovatno neæe desiti.

Zenki samojeda od 7 meseci korpa ne treba... Em su kao rasa nesposobni za bilo kakav oblik agresije em je ova jos dodatno oblentavljena... Takodje joj ne treba povodac jer itekako slusa, ne napada ljude cak ni da se igra osim ako je zovu i ja dozvolim...

Zaludni balavci koji prodju pored psa koji ih cak i ne gleda i zaspu ga petardama su valjda danas naucili lekciju.... Verujem da im jos uvek zuji u usima...
ma neka si im ocitao lekciju,pas jednom kad se isprepada,bog otac ga ne vrati na staro.... nemaju sta da bacaju petarde oko tudjih pasa...,brate livada,negdje gdje nema nikog i udri ako ti je tata vec dao pare za petarde da se sjebes..,nedavno mali od buraza odbio prst..... glupe petarde jedna se detonira za pet sekundi a druga za dvije i po i sjeba klinca...,dobro je i prosao,dobro oci nisu stradale...
jin-jang

dzimika

Ne znam kako ali u kraju nisam cuo nijednu petardu bar ne preko dana a ceo dan sam napolju ispred kuce a klinaca milion okolo
Videcemo u narednih par dana

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

to je fensere koji su pukli za cipele kao neko za motor

dzimika

Inace je sranje jer spadne posle par saltanja, nisu predvideli da mrdnes nogu iz ovog polozaja sa slike

Bori¹a

imaju i one sto imaju lastis koji ide preko pete, ta valjda ne moze da spadne

freepartyman

Meni ne treba za papuce ovo govno :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Si lud ovakvu perfekciju da kvaris ?  :)



freepartyman

I kad ih sjebem,odem i kupim nove :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man