Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: misa-pei poslato 24 Decembar, 2015, 01:39
Malo pre sam ba¹ jeo "mas i leba". A hleb isti kao taj savr¹eni sa slike. Samo mi je paprika ne¹to ustajala.
Ama, ukusno, jebe¹ da l' je sirotinjsko ili bogata¹ko.
Da svinje znaju koliko je dobro, same bi topile mast... ;D

eclipse4

cek,budite tu sad cu se vrnem samo nesto da poslikam :)

Lazic


eclipse4







Da ne pominjem mladi zeleni luk?seckan....maslinovo ulje....vegeta....i sirce od maline?

balcan girl

aaaaaaaaaaaaaaaaa bombone od svinjeeeeeee :D :D :D :D jebes i vegetu i sirce i sve ostaloooo samo daj 'leba uz ovo i teraaaaaaaj :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

misa-pei

Jesi li svestan da mi samo tren fali da se obuèem i krenem ka tebi. Sve æu ti izedem. Ufufufuf, a moji holesterol i trigliceridi, ¹to se raduju. Sti¾e novo dru¹tvo.:) :) :) I èekaj, kakvo ti je to siræe od maline?
Država je najveći neprijatelj naroda

eclipse4

Ako ces da krenes,javi da spremim sto,taman da nam se holsteroli upoznaju....a usput eve gi sirce...






Balkan,ljubavi moja tugo,za tebe domaca lepinja 101% napravljena od prirodnih zdravih zrna umesana s puno ljubavi,bas onakvu kakvu zelis,mekanu ko....dusa....




A ti lazo lazavi od ovoga ces sigirno dobiti tih 20 konja na na geymobilu koji ti fale




Gvozden

jbt de kacis to zlo. Jedi tamo u cosak, da te ne vidimo :D
Stampam u studiju neke tapete, a vola bih pojeo.

UFF

 [rofl]

odoh ja na spavanje zajebi ovo :D

mkt


Lazic

U jebem ti sve litijumske baterije, da ti jebem... :o ;D Znao sam sinoæ da ne smem da pogledam... ;D

Jecko

Jel vi znate da uvoj Arapskoj nema toga....sto mi stajete na muku...

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Jecko poslato 24 Decembar, 2015, 10:16
Jel vi znate da uvoj Arapskoj nema toga....sto mi stajete na muku...
Nisi jedina, ni ovde ...


BOKYBOY


bogdan

 Verovatno je zovu kucka

bigbad86

Iz podnaslova vidim da decu nije MOGLA da doji pa da je to kasnije kompenzovala dojeci psa. Jel ima neko celu vest, bas me interesuje. Novinari umeju da budu govnari pa da udare senzacionalisticki naslov a u tekstu nesto sasvim drugo. Blic na primer.

eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2015, 03:28
[rofl]

odoh ja na spavanje zajebi ovo :D

I ja sinoc poso na spavanje,al ipak neeesam mogo da odolim a da se ne ubijem od zvakanja....nego nemaga misa-pei od sinoc....da nije stvarno krenuo kod mene???  ;D

@lazicu,brate znas i sam da istrosene litijumske baterije traju i do 3 puta duze na stolu u ciniji od duracell-a koji nije istrosen  [rofl]

@jecko...veruj mi,postavio sam slike tu na forumu,postavicu opet,ja sam u stanu u austrini topio cvarke....mos da zamislis kako li je bilo turcima al s obzirom da se znamo "dobro" samo su mogli sutra ujutru da me pozdrave....
;D

Andreja


http://2.bp.blogspot.com/_04kZGR_ltmE/TUqElPyZp_I/AAAAAAAAJHE/NjSR3XlumHA/s1600/All-Six-Concrode-Jets-Parked-At-Heathrow-Airoport.jpg

The record time for Paris-to-NY was (and still is) two hours, 52 minutes and 59 seconds. It was so fast that on westbound flights, it was possible to arrive at a local time that was earlier than when you left your original destination. And of course Concorde's publicists didn't miss that opportunity: British Airways used the slogan "Arrive before you leave."
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D