Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic



Lazic


BOKYBOY

...ne kapiram kako vazdusar moze da radi u mestu...jos pod opterecenjem tj na velikom gasu...koji vent. to moze da ohladi jbt...? [neampojma]
jedino ako ga hladi voda koju pumpa...

PECA BMW

Citat: BOKYBOY poslato 22 Decembar, 2015, 11:01
...ne kapiram kako vazdusar moze da radi u mestu...jos pod opterecenjem tj na velikom gasu...koji vent. to moze da ohladi jbt...? [neampojma]
jedino ako ga hladi voda koju pumpa...

jok vazdusnjak je pumpa , ima ventilator i mali uljni hladnjak , i mala je prednost jer su ogranicili broj obrtaja na 4500 rpm
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

jevta

I honde za te sprave se hlade vazduhom bar ove ¹to sam ja koristio pumpe agregati i tako to

El Jefe

Све је већ виђено. И бивша ЈНА је давно имала пумпе за воду, са боксер агрегатима енглеског порекла,или Даглас, или Данкан, који су се у оригиналу уграђивали у мотоцикле.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Ivicat poslato 22 Decembar, 2015, 09:48


Mene najvi¹e interesuje koji ¹ampon i sredstva za higijenu koristi ovaj èovek kad izaðe iz pomenutog dupeta.
Ovo ni Mister Proper ne mo¾e da oèisti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Na drugoj slici se vidi turbo ventilator pena generator.....

idanijel

Ovo je MAMA .BUBA 1200 AMIN


Zverinjak II

Ista firma Rosenbauer je davno pravila istu namensku pumpu koristeæi "Bubine "motore i te pumpe su bile formacijske u vatrogasnim jedinicama.




eclipse4


mkt


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt


BOKYBOY


eclipse4

:) :) :)

secas li se Sanja,da li mozes da zaboravis?   [thumb_up] [yahoo] [dancing] :drka:




misa-pei

Malo pre sam ba¹ jeo "mas i leba". A hleb isti kao taj savr¹eni sa slike. Samo mi je paprika ne¹to ustajala.
Ama, ukusno, jebe¹ da l' je sirotinjsko ili bogata¹ko.
Država je najveći neprijatelj naroda