Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 16 Decembar, 2015, 23:45
Ni sam neznam kako sam nasao ovo ;D

Ali uz bicikl ide i 480gr. Misomora  [rofl] [rofl]






E ako tu ima 480 grama, ovaj bajs je te¾ak 2 tone... ;D

UFF


Lazic


eclipse4

jao bre lazicu nista brate neznas   [facepalm] [facepalm] [facepalm]

480gr. (GRumenja)  [rofl] [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole


Dukags


durmitor2000


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

balcan girl

Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2015, 10:33
Jedna za Balcan Girl!  :)



[rofl]


srce maloooo rekoh li ja tebi kad sam bilaaa da bi mi vas pojeli za doruèak :D :D :D mnogo ste bre njanjavi vi tamo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 17 Decembar, 2015, 15:30
srce maloooo rekoh li ja tebi kad sam bilaaa da bi mi vas pojeli za doruèak :D :D :D mnogo ste bre njanjavi vi tamo :D :D :D :D

Ako iskoristite ba¹ SVE delove, ostaæe i za veèeru!  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

durmitor2000



mkt


"Most people know me, but don't know my story. At the age of 3, I watched my father leave. I attended four different high schools and struggled with dyslexia, making my education more challenging than it is for most. Eventually I left high school without earning a diploma. At the age of 23, my closest friend River Phoenix died of a drug overdose. In 1998, I met Jennifer Syme. We fell instantly in love and by 1999, Jennifer was pregnant with our daughter. Sadly, after eight months, our child was born stillborn. We were devastated by her death and it eventually ended our relationship. 18 months later, Jennifer would died in a car accident. Since then I avoid serious relationships and having kids. My younger sister had lukemia. Today she is cured, and I donated 70% of my gains from the movie Matrix to Hospitals that treat leukemia. I am one of the only Hollywood stars without a Mansion. I don't have any bodyguards and do not wear fancy clothes. And even though I'm worth $100 million, I still ride the subway and I love it! So in the end, I think we can all pretty well agree that even in the face of tragedy, a stellar person can thrive. No matter what's going on in your life, you can overcome it! Life is worth living.

BOKYBOY

#31976
...evo da se ne muce oni sto ne znaju ovaj kapitalisticki jezik...


''Већина људи ме зна, али не зна моју причу.У трећој години живота сам гледао kako мој отац одlazi. Пohaђao сам четири различите средње школе и борио се са дислексијом, чинећи моје образовање још већим изазовом него за већину осталих. На крају сам напустио средњу школу без  дипломе. У 23. години је мој најбољи пријатељ Ривер Пхоеник умро од предозирања. У 1998. сам срео Јеннифер Симе.Одмах смо се заљубили и 1999. године, Џенифер је била трудна са нашом ћерком. Нажалост, после осам месеци, наше дете је било мртво рођено.Њена смрт нас је уништила, на крају се завршио и наш однос. 18 месеци касније, Џенифер је погинула у саобраћајној несрећи. Од тада сам избегавао озбиљне везе и децу. Моја млађа сестра је имала лукемију. И данас се лечи,ја сам донирао 70% мојих добитака од филма Матрик болницама које третирају леукемију. Ја сам један од ретких холивудских звезда без виле. Ја немам никакве телохранитеље и не носим фенси одећу. Иако сам вредан 100 милиона долара, и даље се возим метроом и волим га! Без обзира шта се лоше дешава у вашем животу, можете то превазићи! Живот је вредан живљења.''

...oprostite na eventualnim greskama u lektorisanju...

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Citat: mkt poslato 17 Decembar, 2015, 17:43

"Most people know me, but don't know my story. At the age of 3, I watched my father leave. I attended four different high schools and struggled with dyslexia, making my education more challenging than it is for most. Eventually I left high school without earning a diploma. At the age of 23, my closest friend River Phoenix died of a drug overdose. In 1998, I met Jennifer Syme. We fell instantly in love and by 1999, Jennifer was pregnant with our daughter. Sadly, after eight months, our child was born stillborn. We were devastated by her death and it eventually ended our relationship. 18 months later, Jennifer would died in a car accident. Since then I avoid serious relationships and having kids. My younger sister had lukemia. Today she is cured, and I donated 70% of my gains from the movie Matrix to Hospitals that treat leukemia. I am one of the only Hollywood stars without a Mansion. I don't have any bodyguards and do not wear fancy clothes. And even though I'm worth $100 million, I still ride the subway and I love it! So in the end, I think we can all pretty well agree that even in the face of tragedy, a stellar person can thrive. No matter what's going on in your life, you can overcome it! Life is worth living.
Prelistaj temu,ja kacio pre par strana ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

Citat: Slaninar poslato 17 Decembar, 2015, 19:29


ovako sam ja menjao tocak na hondi (bilo mi prvo menjanje, bio sam) i ja poturim dizalicu pod prag i podignem auto i otsrafim tockove i kako sam skinuo tocak samo baaaaaaaaaaaaaaam ja ne smem da pogledam, ajd okrenem se kad ono ja nisam poturio pod onu plocicu vec pod prag [doh]