Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole



Evo vam dokaza da je matora FZRka jos uvek atraktivna [rofl] Kolko li ih se samo napusila kad skupila za golfa v :D

Bori¹a

po svemu sudeci najverovatnije bi ti bio jeban [rofl]

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl]  [clapp]  [clapp]  [clapp] ali ume da se cenka!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2015, 22:37


Evo vam dokaza da je matora FZRka jos uvek atraktivna [rofl] Kolko li ih se samo napusila kad skupila za golfa v :D
A da je mi pozovemo na forum...? ;D Pod parolom, bulj¹evici svih zemalja, ujedinite se... ;D

Bori¹a


Lazic


bigbad86

Milos96 ja mislim da ovo tebe neko podjebava sa laznim profilom. Verovatno dobar drugar ili tako nesto. Znam, zato sto bi i meni ovako nesto palo na pamet da te tovarim, kad se primas :P

bigbad86

Sto ovi sa Tare beze u Peking? :P

Glava Dole

Zajebavam se samo normalno da se ne primam vidis valjda po porukama :D Trazio sam joj sliku na kojoj drzi papir sa danasnjim datumom, kaze ide da se vidi sa musterijom pa kad se vrati [rofl] Laznjak 99% al mi cudno da neko skuplja preko 800 prijatelja na laznom profilu, kaci pesme itd

Bori¹a

pogotovo sto je starija od mene 2 godine (tako pise) a imamo samo 5 zajednickih prijatelja...

Hohštapler

Ko zna ko se zajebava... i niko to te ni nudio tako od jednom... to se ide na preporuku. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Vid Andreja sto je iskusan :)

Glava Dole

A tek hostapler... samo preporuceno [rofl]

UFF

Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2015, 23:09
Zajebavam se samo normalno da se ne primam vidis valjda po porukama :D Trazio sam joj sliku na kojoj drzi papir sa danasnjim datumom, kaze ide da se vidi sa musterijom pa kad se vrati [rofl] Laznjak 99% al mi cudno da neko skuplja preko 800 prijatelja na laznom profilu, kaci pesme itd

kakve novine kakve picke materine kazes prihvatam ponudu i daj br mob da se dogovorimo gde se nalazimo

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 09 Decembar, 2015, 23:04
Sto ovi sa Tare beze u Peking? :P
Zato ¹to nisu normalni... ;D

makinjo

Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2015, 23:38
A tek hostapler... samo preporuceno [rofl]
Na njega sam i mislio :D :D

bigbad86

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2015, 23:46
Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2015, 23:09
Zajebavam se samo normalno da se ne primam vidis valjda po porukama :D Trazio sam joj sliku na kojoj drzi papir sa danasnjim datumom, kaze ide da se vidi sa musterijom pa kad se vrati [rofl] Laznjak 99% al mi cudno da neko skuplja preko 800 prijatelja na laznom profilu, kaci pesme itd

kakve novine kakve picke materine kazes prihvatam ponudu i daj br mob da se dogovorimo gde se nalazimo

Nije nego po njegovom izboru. Jes pa da mu sipa nesto u pice da se probudi bez bubrega :P

UFF

pa ako je lazan profil ne bi mu ni broj dana i kraj price

Glava Dole

A sta me boli kurac dal je lazan, zezam se malo, sigurno da ne bih placao kurvu koja mi se ponudi tek tako sa citave 2 slike na FBu :D

monsterbnt

Ti satro pristani al trazi da vidis ''robu'' pa kaci vamo :D
Smrt SVIMA!!!!