Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: bigbad86 poslato 22 Novembar, 2015, 19:32
Citat: penzos poslato 22 Novembar, 2015, 14:29
Studentski dom u Ni¹u, kod pravnog fakulteta (centar). Jak vetar oduvao fasadu!




Vrlo je moguce da su staru fasadu oljustili a da nisu stavili podlogu koja je NAJJEFINIJI deo fasade. Eto vam sta su TENDERI dobije onaj ko da najjeftiniju ponudu a ne dobar izvodjac. Ako je proslo 2 godine od izvedenih radova mogu da uhvate izvodjaca za PAJU jer je toliko garatni rok po zakonu, dok JUB sa kojim moja ekipa saradjuje daje fasadu cak i  do 35 GODINA!!!

isto su prosle i zgrade na vidikovcu koje su radili neki privatnici, nisu nigde stavljali tiplove a i nisu podlogu stavili kako treba

UFF

tiplovi ne drze stiropor da se ne odlepi od zgrade vec sluzi za slucaj pozara

bigbad86

Tako je. A i te tiplove sto stavljaju su go kurac, to je samo da narod gleda. Pravi tipl koji se stavlja u blok mora da ima metalni klin i skup je ko sam djavo. Takodje ne sme rupe da se buse hiltijem nego obicnom busilicom sa vidia burgijom. Obicni tiplovi plastikaneri ima i za 5 dinara da se nadju dok ovi profi kostaju oko 40-50 dinara KOMAD. U zadnjih 10 godina smo stavljali tiplove samo na 2-3 posla od cega je jedan bio zgrada a na dva su eksplicitno trazili tiplove,

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Dukags


p0peye

Хје хје, пиши ћирилицом да те цео свет разуме :-)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man



PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Zverinjak II


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Lazic


freepartyman

#31677
Danas Maja isla da obidje parking servis..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

evo ide da obiðe i parking servis, a potom pripreme za Egipat!




Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zverinjak II

Maja æe da pogine od zajebancije ,gore od Vulina.