Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


mkt


VR 46

Odvezes u perionicu i kazes jel moze samo spoljno pranje? :D
Twist of wrist!

BOKYBOY


mi¹ko_kolo


mkt

stoji dugo ta skoda
usrase je posteno

Hurricane

..ima lak da propadne skroz..

goranvojska

ako duze vremena ostane ovako neoprana ostace fleke jer je pticiji izmet neverovatno stetan za boju.

Glava Dole

U uputstvu koje smo dobili uz puntica je posebno naglaseno da se pticiji izmet odstrani obavezno u sto kracem roku jer lose utice na lak valjda, ne secam se al nestu u tom smislu, ako je to tacno a ovaj ostane duze ovako farbanje mu ne gine :D

goranvojska

ajd farbanje nego je pitanje hoce li u opste da primi boju vise.zajebano skroz

vlada_dee

Citat: Milos96 poslato 05 Novembar, 2015, 18:24
U uputstvu koje smo dobili uz puntica je posebno naglaseno da se pticiji izmet odstrani obavezno u sto kracem roku jer lose utice na lak valjda, ne secam se al nestu u tom smislu, ako je to tacno a ovaj ostane duze ovako farbanje mu ne gine :D

Citao si uputstvo za puntica?!
:P

Bez zezanja, izgleda da ima nesto sa punticima... meni su mog usrale pticurine i mrzelo me odmah da skidam... posle 3-4 dana, posle pranja sam morao da smirglam i poliram tu tacku na krovu. Sta jedu, mamu im...?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Dukags

Ako su u pitanju Sove veruj na reè izjeda i najbolji lak brzinom svetolosti, to vari i kosti pacova...

UFF

koliko placate za govance od pitona? mokracu dobijete gratis :)

ubacis celog zeca, kokosku, gusku, prase... izadje obradjeno, nema kostiju nema niceg

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Flavius Valerius Aurelius


UFF


Lazic

Konj je na sve 4, ¹to se njega tièe, nema problema... ;D

mkt


Andreja

#31479
Citat: UFF poslato 06 Novembar, 2015, 08:24
pun gas na offroadu nekad moze i lose da bude  [rofl]

http://s16.postimg.org/dz7cjf5at/20151105_124352.jpg

Jesu ovo oni ¹to nisu hteli da im plati¹ da raskrèe ono ¾bunje kad smo pravili ogradu? :D

_______________________


Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D