Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Laziæ poslato 01 Novembar, 2015, 20:52
Jebote, pro¹lo je 5 godina, niti ih pljujemo(mnogo), niti oni nas(bar da ja znam)...

pazi, nemamo razloga ni da ih spominjemo jer realno nisu vredni paznje jer da jesu mi ne bi bila sada ovde gde smo

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

a sta si mislio da ce da ostane? :D

znam i ja pabla, ok momak uzivo

ali sta ces jbg oni mlate lovu nema zajebancije kod njih, tamo su sve fini i normalni, niko ne prelazi 50kmh po gradu itd

eclipse4

auuu brate sta ti sve ne gledas  :o :o :o kakve bre torte kakvi orasi ???   [neampojma]  :drka:  :o



[rofl] [rofl] [rofl]



Citat: UFF poslato 02 Novembar, 2015, 00:25
......... tamo su sve fini i normalni, niko ne prelazi 50kmh po gradu itd ......

bem ga ja se ovde snasao i udomio.....to znaci da neeesam fin?

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

sa sve double fistingom i wood fuckingom stoje torte i orasi :D a ono jes zenu dupe krasi a tortu orasi :D kad malo bolje pogledam i ima smisla :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 02 Novembar, 2015, 02:01
sa sve double fistingom i wood fuckingom stoje torte i orasi :D a ono jes zenu dupe krasi a tortu orasi :D kad malo bolje pogledam i ima smisla :D :D :D :D

Za tortu ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

pa daaa :D jebes tortu ako u njoj nema bar 2kg oraha :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Prema meni Pablo ispao pizda. Nema prièe dalje.

©to je jo¹ va¾nije, na post tipa: "mnoge moto asocijacije samo kupe pare, ne poma¾u bajkerima", on odmah skoèio "¹to me proziva¹". Tako da cenim da je i muljara.

I neki "Severian" je na to bio k'o keriæ za Pabla, isto mi deluje kao smrad.

Lièni utisak, ako sam pogre¹no procenio, na moju du¹u ide.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ostoja

"Tamo" smo putopisi...
"Ovde" najredovnije, takav prosek ludaka po broju stanovnika nigde nema (i to mi bash bash odgovara).
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole


Hohštapler

...po meni jako glupo prepucavanje.
Moj tata je bolji od tvog tate.... koji kurac?! Ako ti se ne sviða tamo - ne poseæuj. Ako ti se ne sviða ovde - takoðe. Koji je fazon otiæi tamo i kenjati kako su manijaci bolji?
Pre svega nekulturno... Pratim tamo 2-3 teme s vrema na vreme, èlanovi kul ljudi ko i ovde, al jednostavno ovde je familijarna atmosfera i zajebancija, to tamo ni ne oèekujem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Iznervirali me jer obrisali Andrejin post :D

monsterbnt

A sto ne trolovati morone? Kad sulozane, treba ih tovariti za sve pare.... Meni su nazalost obrisali sve naloge...
Smrt SVIMA!!!!

Serpente

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Novembar, 2015, 09:04
...po meni jako glupo prepucavanje.
Moj tata je bolji od tvog tate.... koji kurac?! Ako ti se ne sviða tamo - ne poseæuj. Ako ti se ne sviða ovde - takoðe. Koji je fazon otiæi tamo i kenjati kako su manijaci bolji?
Pre svega nekulturno... Pratim tamo 2-3 teme s vrema na vreme, èlanovi kul ljudi ko i ovde, al jednostavno ovde je familijarna atmosfera i zajebancija, to tamo ni ne oèekujem.

Brate kod njih je zabranjeno spominjati motomanijake na forumu.tako da sto da ne sprdaju Blow Joberse :)
Be the change you want to see in the world!

Dukags

Kad se setim ovih perioda u ¾ivotu.



balcan girl

ja mislim da su mene odbanovali tamo al se ne secam lozinke :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Aleks Cross