Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86


Jefta

Eto primera za sliku kako suvozac treba da se ponasa. Kao dzak krompira iako je knee down!!

dzimika

Ovo neko sliko jokera i kengura :D

balcan girl

ne znam meni brat ne dozvoljava da budem dzak krompira pogotovo ako je knee down :D mada ima jednom samo da stavim noge na gurvernal kad krene to da radi :D nikako da shvati da su moja kolena za bar 20cm blize asfaltu od njegovih :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jefta

Citat: dzimika poslato 29 Septembar, 2015, 19:58
Ovo neko sliko jokera i kengura :D
Ne ne ne na ovoj slici niko ne vristi :)

Andreja

Citat: Jefta poslato 29 Septembar, 2015, 19:49
Eto primera za sliku kako suvozac treba da se ponasa. Kao dzak krompira iako je knee down!!

Imao sam jedan sluèaj... Zove se Strahinja, moj ZX7R drugar :D Vozim ga pre par godina na XT600, oborio donekle i samo osetim kako motor ule¾e jo¹. Osvrnem se iza a on baja visi sa motora, da ga obori jo¹ malo  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ivicat

Citat: mareskin poslato 29 Septembar, 2015, 17:16
Citat: Ivicat poslato 29 Septembar, 2015, 13:19
Mislim da sam negde u novinama procitao da su im ponudili ali su odbili.

Nisu. Portparol emirata je rekao da je standard u njihovoj zemlji visok i da migranti ne bi mogli sebi da priu¹te da ¾ive u njoj. Dodu¹e rekao je da njima treba kvalifikovana radna snaga.

Da. U pravu si:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/590317/SKANDAL-Saudijska-Arabija-ima-100000-luksuznih-satora-ali-u-njima-nema-mesta-za-izbeglice

Dukags

Gledam danas u NS:
Ne¹ ti meni apa¹ biti... daj liènu kartu.


FJCharlie


VR 46

Twist of wrist!

Hohštapler

jbte ala tehnologija napreduje... pogledaj ti taj ureðaj koji mu je okaèen na kacigu, ko fenjer...
Kontam da æemo se za 10 godina haos smejati tim komunikatorima, jer æe 90% kaciga to imati integrisano...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

e kurac sad da kuckas poruke na glupom toch telefonu :D :D ja sam nekad to radila dok sam imala normalan tel sa dugmicima :D :D :D sad i kad hodam ne mogu da otkucam, moram da stanem i da kuckam poruku :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 29 Septembar, 2015, 21:30
e kurac sad da kuckas poruke na glupom toch telefonu :D :D ja sam nekad to radila dok sam imala normalan tel sa dugmicima :D :D :D sad i kad hodam ne mogu da otkucam, moram da stanem i da kuckam poruku :D

Vozio sam iza prijatelja koji prièa na mobilni dok vozi R ma¹inu. Podigao flipup, desnom dr¾i mobilni, a onda obara motor u krivini   [ludak]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

FJCharlie


BOKYBOY


Bori¹a

leruje ga [rofl]

kao onaj sa cagivom niz cestobrodicu hahahah [rofl] [rofl]

Zverinjak II


juga

Kakva fora ovaj ro¹tilj!!!!!!!