Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

clutch&brake

Nije problem sto ljudi koji imaju to plate i piju. Problem je sto ce iskompleksirani klinci da uzmu pare na kamatu da bi mogli da izvedu pickicu na lastu i to plate jer je ta ista kurvetina bila sa nekim matorcem koji nije babi platio protezu da bi karo klinku. Em su devojke kurvetine a momci glupi kao kurac
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

Ko ih jebe kad su glupi i treba da ih izmuzu..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

clutch&brake

Ne brate ne treba. Tteba da se vrate stari sistemi vrednovanja. Da klinci od 20god idu u trezor i piju 2 piva jer nemaju za vise. A ako navataju ribicu najbolji drug se odrice svog jednog piva zarad pica te ribe
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

#30424
Ima i danas takvih klinaca dodjii u park na Bele vode da vidis sta ih je. Kupe 2 litre jelenka ponesu gitaru i zezanje. Nego se ne vide od ove ostale sabanije sa brojanicama i pjacoti cipelama. Kompleksasa ce uvek biti, najtuznije je sto pas nema za sta da ih ujede a glume neki holivud ili ne znam sta vec. Gledam svaki dan ispred freestajlera devojke kako izlaze tako pijane da ne mogu da hodaju,sa sve armani,guci,prada torbama ,kad se odgegaju do taksija..Jel znas sta ih pitaju? Imamo 200 dinara hocete da nas tri odbacite do grada, jel moze..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

sremac

ja imam 25 pricam ovima od 18 da kad sam kretao da izlazim a ima 12-13godina tome, 150 dinara je bilo dosta da platis ulaz u diskoteku pice eventualno dva i jos jedes vruce kifle kod siptara na fajrontu . . .a sad ovi golobradi klinci bez flase zestine ne ulaze u diskoteku... Tad si baja bio ako se polemas i imas ekipu pravi¹ pizdarije iz sprdnje, javljaju ti se ljudi iz nekog respekta, drugarstva, veæinu je bolelo kurac ko ti  je æale i koliko ima¹ love, dns su glavni likovi ti sto kao imaju love, glavne ribe takodje one koje imaju svaki dan za frizera, ¹minera i slièno, mi smo be¾ali od takvih èobana jer sem love nisu imali sta da ponude. A najveæe sranje je ¹to se tako ne¹to veæ de¹ava u srednjoj ¹koli jbt
budala na leru, mudonja u kontra smeru

DaChaS

krenuo si da izlazis sa 12 god gde kod Pedjolina na studio B  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sremac

13 i bile su strasne zurke


budala na leru, mudonja u kontra smeru

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


penzos

Ma nema veze ¹to su sjebali jednu od najstarijih pivara u Srbiji, ¹to je grad u k..cu odavno, bitno da doðu Ceca, ®eljko,....  [facepalm]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Radanovic

Sve Amerikanci  ;D ... Roberts,Spencer,Lawson,Mamola

Jedna od najneizvjesnijih zavr¹nica ikada u GP-u ... Roberts-Spencer
Spencer stigao do prve titule, a Robertsu je ovo bila poslednja sezona

Hurricane


Dukags


Bori¹a

bilo bi mi zao da izvadim prst [rofl]

Dukags

#30436
Tako gledam za vikend u Banatskom Sokolcu na Rock Village nailazi beli BMW X6 a pandur koji je radio na obezbeðenju pe¹aèke zone sav pun sebe naredi lokalnom redaru da skloni zapreku da æelavi sa zlatnim brodskim lancem oko vrata u ¹estici proðe kroz centar gde je zabranjeno, a sav se naduvao u svojoj servilnosti jer je "uèinio" mafija¹u, nesvesan koliko je jadan, mali i bedan i u stvari govno dr¾avno. da se ispovraæa¹ od dr¾ave i policije.  [povracanje]
 ;)




Ivicat

Ovo je ispred suda u Kg-u.

Dukags


Lazic