Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverinjak II


eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 19 Jul, 2015, 23:47
uuuuu ovo je majstorluk i umjetnost u jednom!!!

to je robotluk a ne majstorluk ;)


Dukags


mkt


mi¹ko_kolo

©ta fali, njoj ok, njemu ok, fotografu ok... ;D

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

mareskin

Citat: mkt poslato 20 Jul, 2015, 13:31
[flashing]


Kakvi ste to ljudi?!?!?
Ispade èovek manijak, a mo¾da mu je to samo æerka!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

mala se i ne buni nesto, kapiram da je i njoj potaman malo vacarenja

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 20 Jul, 2015, 07:09
Citat: mali_zmaj poslato 19 Jul, 2015, 23:47
uuuuu ovo je majstorluk i umjetnost u jednom!!!

to je robotluk a ne majstorluk ;)
ma svakako dobro izgleda!! svaka èast majstoru,samo da mu osiguraèi ne iskoèe!! ;)
jin-jang

Popsy

Citat: eclipse4 poslato 19 Jul, 2015, 17:38
Vodopad Prskalo

Do ovog vodopada, sme¹tenog na ju¾nom Kuèaju, prilièno je te¹ko doæi, jer je put koji vodi do njega u periodu najveæe aktivnosti vodopada prilièno neprohodan. Vodopad Prskalo je jedan od najzanimljivijih u Srbiji.






Spektakularni Uvac

Ako vas ni¹ta drugo ne zaintigira, onda æe to reka Uvac svakako uraditi. Kao da se radi o slivu reke Amazon, a ne o mestu u Srbiji, ova reka pravi tako fantastièan prizor svojim vijugavim tokom da je prava ¹teta proèi pored nje, a ne zastati i pogledati je. Reka protièe izmeðu Zlatibora i Zlatara, a ceo ovaj predeo je prirodni rezervat.






Samo mala ispravka, i do jednog i do drugog mesta se lako dolazii enduro motorima, generalno u tome i jeste poenta enduro motora  ;)

Jo¹ su fenomenalniji predeli u¾ivo :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: Popsy poslato 20 Jul, 2015, 16:52
Citat: eclipse4 poslato 19 Jul, 2015, 17:38
Vodopad Prskalo

Do ovog vodopada, sme¹tenog na ju¾nom Kuèaju, prilièno je te¹ko doæi, jer je put koji vodi do njega u periodu najveæe aktivnosti vodopada prilièno neprohodan. Vodopad Prskalo je jedan od najzanimljivijih u Srbiji.






Spektakularni Uvac

Ako vas ni¹ta drugo ne zaintigira, onda æe to reka Uvac svakako uraditi. Kao da se radi o slivu reke Amazon, a ne o mestu u Srbiji, ova reka pravi tako fantastièan prizor svojim vijugavim tokom da je prava ¹teta proèi pored nje, a ne zastati i pogledati je. Reka protièe izmeðu Zlatibora i Zlatara, a ceo ovaj predeo je prirodni rezervat.






Samo mala ispravka, i do jednog i do drugog mesta se lako dolazii enduro motorima, generalno u tome i jeste poenta enduro motora  ;)

Jo¹ su fenomenalniji predeli u¾ivo :D

eh,to nisam napisao....ali ja vozim R ;) mada.....ide i on svuda  ;)












Hattrick


Jefta

Citat: mkt poslato 20 Jul, 2015, 13:31
[flashing]


Ruku bi mu slomio zbog ovog...

Gomila devojka se i plasi da odreaguje na ovakve debile u prevozu. Jebeni poremeceni kreteni.

balcan girl

ja bi mu samo pozelela da naleti na neku koje nece da se plasi da mu polomi ruke..ja se retko vozim u bg u prevozu poste me uff obièno vozi gde hocu da idem al ja nikad nisam naletela na nekog takvog a sa zadovoljstvom bi mu slomila ruke i jos nesto pride..
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt

verujem da bi se bar sklonila i presla u drugi deo busa, a s obzirom da je matora drtina kapiram da bii mu se svaka najebala mile majke pred svima
jbg bolesnika ima svuda al ovi su mi najgori

mkt


Jecko

Scena iz busa BG-Mladenovac pre jedno 5 godina....neka matora drtina izlazi na stanici kod malog Pozarevca a klinka za njim sa stepenica busa ga zakuca pesnicom u glavu.
Nastavlja da ga bije i dere se "Mene si nasao da vatas majmune bolesni" Ili tako nesto slicno....

Kad je krenuo bus ona prica kako se non stop izmicala i pomerala ali je uzas guzva pa nije imala gde da ode...A nije smela da odreaguje unutra jer se plasila da ce sici za njom na istoj stanici.... Tako da... kad je docekala da on izadje iz busa... :D

Hohštapler

A ¹ta reæi za bolesnika koji SLIKA a ne reaguje?! Gori smo postali od onih Amera jebe¹ mi sve, izvuèemo telefon i æutimo ko pièke... PUU bagra...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.