Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: johann poslato 18 Jul, 2015, 00:32
Ili nedaj bo¾e imas neki karamol s njim a on neregistovan ?

to sto je tvoj (moj) motor registrovan ne znaci i da je ispravniji od njegovog....kakve veze ima dal ima tablica pozadi ili ne kad se desi "karamol".....

eclipse4

eclipse4, serbduck, Tomislav, s.i.m.a, mareskin

kuj god da je

[rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a

ali znaci da je prosao tehnicki i ima osiguranje od autoodgovornosti...

mkt

Citat: Radanovic poslato 17 Jul, 2015, 17:08



jbt koliki covek
danas sam ga fotkao nesto u hramu Svetog Save i covek je suludo ogoman



durmitor2000


mi¹ko_kolo

Citat: johann poslato 18 Jul, 2015, 00:44
Èemu Grofe ?

Nebitan je motor i sam znas dok policajac ima "stranku" ne mo¾e da primi jo¹ jednu.
Ja sam to sto puta video...
Zamisli kad  bi kad bi non stop jurcali nikom nebi napisali kaznu.

Johane, ko ka¾e da ne mo¾e da "uzme" jo¹ jednu "stranku"? Mo¾e da nareða koliko god hoæe vozila i da svi stoje i èekaju svoj red. Ali, mnogo je lak¹e zaustaviti MZ nego neku novu hiljadarku. Zar ne?

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

johann

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Jul, 2015, 14:02
Citat: johann poslato 18 Jul, 2015, 00:44
Èemu Grofe ?

Nebitan je motor i sam znas dok policajac ima "stranku" ne mo¾e da primi jo¹ jednu.
Ja sam to sto puta video...
Zamisli kad  bi kad bi non stop jurcali nikom nebi napisali kaznu.



Johane, ko ka¾e da ne mo¾e da "uzme" jo¹ jednu "stranku"? Mo¾e da nareða koliko god hoæe vozila i da svi stoje i èekaju svoj red. Ali, mnogo je lak¹e zaustaviti MZ nego neku novu hiljadarku. Zar ne?

Ima¹ pravo, al sam primetio da im je to praksa.
Vidjao sam kad pub na skuteru zaustavlja gradski autobus koji je prosao na crveno.

juga

Ja to jo¹ nisam video

mkt


mkt


mkt


mkt


eclipse4

Vodopad Prskalo

Do ovog vodopada, sme¹tenog na ju¾nom Kuèaju, prilièno je te¹ko doæi, jer je put koji vodi do njega u periodu najveæe aktivnosti vodopada prilièno neprohodan. Vodopad Prskalo je jedan od najzanimljivijih u Srbiji.






Spektakularni Uvac

Ako vas ni¹ta drugo ne zaintigira, onda æe to reka Uvac svakako uraditi. Kao da se radi o slivu reke Amazon, a ne o mestu u Srbiji, ova reka pravi tako fantastièan prizor svojim vijugavim tokom da je prava ¹teta proèi pored nje, a ne zastati i pogledati je. Reka protièe izmeðu Zlatibora i Zlatara, a ceo ovaj predeo je prirodni rezervat.





eclipse4

#30094


samo da dodam da pickousti nije OSTAVIO jos uvek stvara dug jer je njegova vlada aktuelna,videcemo kada ga narod istera govnjivim motkama koliko ce OSTAVITI.

mkt


eclipse4



*zeka*


mali_zmaj

uuuuu ovo je majstorluk i umjetnost u jednom!!!
jin-jang