Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Icemilutin

I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

penzos

I taman kad Ni¹lije pomisle da nema te gluposti od strane gradske uprave koja mo¾e da ih iznenadi - oni uspeju. Na raskrsnici koja i nije toliko problematièna ¹to se tièe prekr¹aja postavljene su saobraæajne kamere za kontrolu i naravno ka¾njavanje i ovako prebogatih graðana koji se jo¹ uvek usuðuju da krenu autom. Po¹to u Ni¹u duvaju orkanski vetrovi   ;D moralo se postaviti ovakvo konstrukcijsko èudo (a i mito se uzima na procenat, jbg). To èudo je postavljeno na sred pe¹aèke staze, a da zlo bude gore-na sred taktilne staze za slepe i slabovide osobe. Nije prvi put, pa navikli oni ljudi (kao i biciklisti na retkim biciklistièkim stazama) da obilaze bandere, kante za smeæe, parkirana slu¾bena vozila,.... Nadle¾ni se pravdaju izvoðaèem iz Subotice, ali



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

jevta


mareskin

Citat: penzos poslato 15 Jul, 2015, 10:30
I taman kad Ni¹lije pomisle da nema te gluposti od strane gradske uprave koja mo¾e da ih iznenadi - oni uspeju. Na raskrsnici koja i nije toliko problematièna ¹to se tièe prekr¹aja postavljene su saobraæajne kamere za kontrolu i naravno ka¾njavanje i ovako prebogatih graðana koji se jo¹ uvek usuðuju da krenu autom. Po¹to u Ni¹u duvaju orkanski vetrovi   ;D moralo se postaviti ovakvo konstrukcijsko èudo (a i mito se uzima na procenat, jbg). To èudo je postavljeno na sred pe¹aèke staze, a da zlo bude gore-na sred taktilne staze za slepe i slabovide osobe. Nije prvi put, pa navikli oni ljudi (kao i biciklisti na retkim biciklistièkim stazama) da obilaze bandere, kante za smeæe, parkirana slu¾bena vozila,.... Nadle¾ni se pravdaju izvoðaèem iz Subotice, ali





A zamisli kad bi postojalo ne¹to ¹to se zove "nadzorni organ", pa ta osoba ka¾e ne valja i ne plate radove dok se ne otklone nedostatci.
Al dok se ta funkcija ne smisli moraæe ovako da prolazi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

penzos

pa postoji, ali i oni su u talu. Si lud da talasaju pa da izgube tako fin posao? Ali zato drugaru koji je otvorio kafanu oma do¹li da mere tendu koliko je od puta i dali je sve ok, a pre toga ta kafana radila 20 godina  [veryangry]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


Hohštapler

...nije meni ¹to oni klepaju veæ ¹to ja ne mogu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jul, 2015, 17:09
...nije meni ¹to oni klepaju veæ ¹to ja ne mogu!

VAISTINU!

Dukags


Bori¹a

sto ne stavise srednju arhitektonsku da saljem CV odmah.... :( :( :(

Andreja

Da im je trebao Borko Sti¹oviæ i da je veæ dobio "posao", trebala bi srednja arhitektonska kako bi upeglali situaciju, u tome je stvar... Tuga.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

ironican sam zaboga, kapiram da je namestaljka...

Dukags


Mo¾da æe tra¾iti srednju arhitektonsku kad budu birali Direktora, ovo je bilo za Zamenika direktora bolnice.. :D  :D






Darko


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 16 Jul, 2015, 10:35
Jebeni xenomorph... :o ;D
ne radi to...znas da su ebeni za razmnozavanje....nosilac prosto procveta.....bolji je predator...humaniji....ubijao samo ove sa oruzjem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Darko

brate USRAO SAM SE ... kad je poceo da me gleda , samo sam pustio rucice i presao na zadnje sediste ... bio bi to najdebilniji pad sa motora ikada

VR 46

 [rofl] [rofl] [rofl] Samo te obavestava da prilagodis brzinu uslovima puta  ;D
Twist of wrist!