Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

imam dvoje,hvala Bogu...I nije moja gospodja vadila sisu na ulici,restoranu ili nekom drugom mestu a deca su mi ziva I zdrava...tako da...

balcan girl

nemam pojma ni kako vi to uopste primetite :D doduse ja obièno ne obraæam paznju na spoljni svet ali ja stvarno nigde nisam videla (uzivo ne fotke koje neko stavlja) zenu kako doji dete na ulici :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Nisam ni ja.. Ali ovde nije rec o detetu, vec o ponasanju... I opet kazem, naravno da dete ne treba da trpi gladno, naravno da ne treba da ide u neku nehigijensku prostoriju ako nema gde drugo da se skloni, naravno da nema potrebe da zbog mesta gde se nalazi i trenutne situacije, dete da ispasta (osecam se kao debil sto ovako moram da pisem) ali ako se vec napravi takva situacija, ako vec tako ispadne da se vraca od doktora kako ste naveli ili sta vec, ne treba da to uzme kao izgovor da izbaci sisu na sred ulice ili kafica, neke institucije i da kaze Morala sam! Postoji auto, ako ga nema, skloni se sa strane, pokri se necim, bilo sta.. Ali nije ovde rec da li dete trpi vec da majke jednostavno ne mare, misle da je to sasvim ok da se ne pokriju, pokazuju bez blama.. Ako je to moderno razmisljanje ja sam onda zaostao i drago mi je zbog toga...

Za sve postoji, vreme, mesto i nacim.. Ako sedim sa prijateljima, npr kod mene kuci, mogu da pricam sta hocu i na nacin koji meni odgovara, mogu bre da ga izvadim i da ga lupam o sto ako se ostim slobodnim u tom trenutku, nemam taj problem.. Ali samo kazem da neke stvari treba da imaju granicu.. Koja je izgleda presla moja shvatanja normalnog...

Ja jasniji od ovoga ne mogu da budem za sve one koje pisu ovde kako mi kazemo da dete treba da gladuje ili ga ubaciti u Klozet ako nema gde.. Da ne nastavljam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

pa sto da je ne pokazuje?
ako njoj ne smeta sto bi nama?
kome je uopste sisa ruzna pa ce da mu se zgadi ako slucajno to ugleda?

sjebaste nam glas razuma :D
zovite borcanca da se i on javi u ovoj temi "smesne i zanimljive slike"

Joker

I da.. Fotke sto je free postavio su mi lepe, nisu erotske, vec lepe...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

BOKYBOY

...znaci moze i sex na javnom mestu ako se pokriju intimni delovi... ;D

MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 10 Jun, 2015, 18:37
...znaci moze i sex na javnom mestu ako se pokriju intimni delovi... ;D
pa to je pozeljno...  :D

UFF

sex ili pokrivanje delova?

balcan girl

pazi iskreno ja ne vidim nista lose u tome da zena izvadi sisu gde oce da doji dete, iskreno nemam nista ni protiv sexa na javnom mestu al nek bude nocu da ne gledaju mala deca, a sto se tièe toga joker da ce da ga izvadis i lupis o sto :D jel mogu da gledam? :D :D :D :D :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko


kosta92

vazduh trepti, ko da nebo gori ! :P
Sam biras kako zivis ! :)

goranvojska

Citat: kosta92 poslato 10 Jun, 2015, 19:17
vazduh trepti, ko da nebo gori ! :P
sprema se oluja.....

kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Lazic

I ovde bi potop... ;D

@Goran:
Kroz sve prozore curelo k'o na slavinu...:o

Dukags

Ovde u NS suvo ko barut a ni nebo vise nije ba¹ oblaèno, jbg prepadoste me taman izgurah motor, èitam i ovde i na fb pljusak, provala, potop i vratim motor, kad i ja jo¹ verujem u Deda Mraza, a mogao se lepo provozati.





Ostoja

Citat: Joker poslato 10 Jun, 2015, 11:19
Ostoja, jel tebi Slaninar neki rod? Jel ti vidis o cemu mi pisemo?

Ja sam za to da se doji, jer mlade majke sve manje doje svoju decu a to smatram pogresno! Ajde da pisem sporije... Nema nicega loseg u dojenju, ali je nekulturno da na javnom mestu izvadi, bez da se pokrije, bez blama i doji svoje dete.. Sta ti tu nije jasno? Kakvi ku***evi, kakve pi**e, o tome nije rec ovde. Pitaj me sta mislim o tome i dobices odgovor...


Da rezimiramo, ako se majka nadje u sitaciji van kuce, gde mora da nahrani dete a nema vremena da se vrati, sasvim je u redu da se udje negde, da pita, da se snadje a ne samo da izvadi sisu i to je to...

Ice, da, nikada ne idem ulicom i jedem, ako sam uzeo pljeskavicu na kiosku, ili cu je poneti kuci ili je pojesti tu ispred. Isto tako ne idem ulicom i pusim, ne idem ulicom i ne pocesem se ako me zasvrbe jaja...

Za sve postoji vreme i mesto...
Lave, dajesh sebi za pravo da delish lekcije, ne ide to tako. Alo, ako ti smeta majka koja hrani dete na ulici, okreni glavu, to nije morbidno, nije nemoralno, nije prostachki. To stro si ti umislio da tako ne treba, to je tvoj stav, verovatno tebe majka nikad nije dojila a da je neko bio prisutan.... Daj brate, oladi... Jesam li ja tebe uporedjivao sa bilo kojim forumashem ili neshto slichno?
Spusti malo loptu i nemoj da me javno prozivash, imash pp pa kazi shta zelish, mada, bash se i ne secam da se lichno znamo pa mitvoj nachin obracanja nije jasan...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hattrick


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

UFF

cek bre sto je gatrik dobio minus za picetinu kad je gummova sisa neprikladna?
i to jos je losa majka cim pije pivo :D

dusankobgd

Otisli smo u qrac... krajnje vreme doslo.